article
1.6370995
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen zaterdagvoetbal 10 september editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-zaterdagvoetbal-10-september-editie-zwolle-1.6370995
2016-09-10T16:46:36+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4551013.1459181532!image/image-4551013.jpg
Overijssel,Zwolle,Sport,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen zaterdagvoetbal 10 september editie Zwolle

Uitslagen zaterdagvoetbal 10 september editie Zwolle

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Landelijk

    Tweede Divisie

    HHC Hardenberg - TEC 0-3 (0-1). 39. Brian Peters 0-1, 90+1. Wimilio Vink 0-2, 90+3. Kay Huijgens 0-3.

    Hoofdklasse B

    asv Dronten - SDC Putten 2-2 (2-2). 1. Abdel Cherkaoui 0-1, 20. Rocco Keizer 0-2, 38. Henry Huijsmans 1-2, 41. Rik Breemhaar 2-2,

    Staphorst - Excelsior'31 5-0 (3-0). 30. Rob Mijnheer 1-0 (strafschop), 39. Mijnheer 2-0, 45. Martijn Brakke 3-0, 59. Martin van ’t Ende 4-0, 77. Camiel Fidom 5-0.
    Oranje Nassau - Flevo Boys 2-0 (0-0). 55. Robert Pomstra 1-0, 74. Getuar Derguti 2-0,

    Urk - SC Genemuiden 1-1 (1-0). 45. Gerrit Tol 1-0, 85. Omar Kavak 1-1 (strafschop).

    Oost

    1e Klasse D

    DETO – WHC 2-3 (1-3). 6. Jonathan van Marle 0-1, 15. Van Marle 0-2, 19. Tom Prumers 1-2, 42. Özhan Kardag 1-3, 60. Frank Smit 2-3.

    Go Ahead Kampen - Vroomshoopse Boys 2-0 (2-0). 16. Madih Doufikar 1-0, 40. Doufikar 2-0.

    Nunspeet – Bennekom 2-1 (2-1). 5. Maikel Lange 1-0, 10. Henk Baum 2-0, 44. Kevin Sissing 2-1.

    Berkum – KHC 4-2 (2-1). 27. Johnsen Bacuna 1-0, 28. Bacuna 2-0, 43. Jeffrey de Nooijer 2-1, 63. Abdel Hafid Lahzal 2-2, 81. Chris van der Meulen 3-2, 90+2. Ruud Wellenberg 4-2.


    2e Klasse G

    OWIOS - Lelystad'67 3-3 (1-1). 3. Hendri Nagelhout 1-0, 14. Joshua Tijdens 1-1, 52. Nagelhout 2-1, 65. Ben Snoek 3-1, 76. Hammouchi 3-2, 90. Ham 3-3.

    Unicum – VVOP 0-3 (0-2). 15. Daquilio da Gama 0-1. 25. Dennis Schoonheim 0-2 (eigen doelpunt), Niek Bos 0-3.


    2e Klasse H

    Quick'20 – IJVV 1-1 (1-1). 23. Mark Leijdekkers 1-0, 33. Lenhard de Velde 1-1,

    DOS Kampen – DZSV 7-2 (3-1). 0-1, Tom Diender 1-1, Raymon Beuling 2-1, Hicham Ziyech 3-1 (strafschop), 4-1, 4-2, Beuling 5-2, Diender 6-2, Rico Westendorp 7-2. WVF – ZAC 0-2 (0-0). 67. Okke Scholten 0-1, Lex Heimerikx 0-2.

    ASC'62 - Be Quick'28 4-2 (3-0). 8. Matthijs van Gelder 1-0, Van Gelder 2-0, 19. Roan Admiraal 3-0 (eigen doelpunt), 46. Van Gelder 4-0, 67. Sander Fillet 4-1, 80. Frank Oosterhof 4-2. OZC - Sparta E. 0-0.


    3e Klasse B 

    BAS – FC Horst 0-1 (0-1). 35. Elroy Martens 0-1. Bijzonderheid: 75. Stefan Tolhoek (BAS) mist strafschop.

    Rood Wit'58 - Batavia '90 0-0.


    3e Klasse C

    ESC - Olympia '28 0-4 (0-2). 31. Cas Duiker 0-1, 41. Kjelt Bonhof 0-2, 57. Bertus Finke 0-3, 81. Finke 0-4,

    Hatto Heim - DSV'61 3-1. Jasper Wichers 1-0, 16. Alfred Hofmeijer 1-1, 28. Wichers 2-1, 83. Niels van der Velde 3-1.

    Oene – VEVO 1-0 (0-0). 90. Arjan Gerrits 1-0.

    FC RDC – Hattem 0-1 (0-1). 14. Rabi Ezzat 0-1.

    SEH – SVI 1-3 (0-1). 9. Joep Buimer 0-1, 68. Buimer 0-2, 76. Buimer 0-3, 77. Erik Barneveld 1-3.

    ’t Harde - VSCO'61 0-4 (0-2). 6. Thomas van de Kolk 0-1, 22. Rinse van de Velde 0-2, 67. Van de Kolk 0-3, 72. Bart Schoonhoven 0-4.

    Teuge – WZC Wapenveld 0-3 (0-0). Ruben van Amersfoort 0-1, Everhard Stoffer 0-2, Jonas Faber 0-3.


    3e Klasse D

    Bergentheim – SVVN 4-1 (2-1). 15. Patrick Potgieter 1-0, 21. Frank Bolink 1-1, 25. Ronnie Hakkers 2-1, 81. Hakkers 3-1, 85. Hakkers 4-1.

    Blauw Wit'66 – Lemele 4-1 (2-0). 15. Paul Kuipers 1-0, 30. Kuipers 2-0, 75. Remon Kleinlugtenbeld 2-1, 80. Edwin Bolink 3-1, 87. Bolink 4-1.

    Kloosterhaar - Juliana'32 4-3 (2-1). 7. Twan Boshove 1-0, 8. Twan Boshove 1-1 (eigen doelpunt), 45. Stan Ravenhorst 2-1, 60. Floyd Kuijt 2-2, Mark Boshove 3-2, Ivar Nijboer 4-2, 90. Darian Huiskes 4-3.

    Mariënberg - Voorwaarts V. 2-2 (1-1). 15. Jordy Harms 0-1, 41. Andre Plaggenmars 1-1, 54. Roy Doek 2-1, 75. Tom de Lange 2-2 (eigen doelpunt).

    4e Klasse B
    Hulshorst – Prins Bernhard 5-1 (0-0). Melle van de Salm 1-0, 57. Ruben Bets 2-0, 59. Ronald Jansen 3-0, 61. 3-1, 79. Krijn Eckhardt 4-1, 86. Niels Meeussen 5-1, Rode kaart: 55. (Prins Bernhard).


    4e Klasse C

    Zwolsche Boys - CSV'28 0-2 (0-1). 7. Mohammed El Bouhni 0-1, 87. Gework Petrosjan 0-2,

    HFC Storica - Noord Veluwe Boys 3-3 (1-1). 13. Edy Hanson 1-0, 32. Ronald Winter 1-1, 46. Hanson 2-1, 67. Winter 2-2, 85. Nelson Ospina 3-2, 90. Robin Fuchten 3-3 (strafschop).

    Swift'64 - EZC'84 2-0 (0-0). 59. Tom Roskam 1-0, 88. Roskam 2-0. Rode kaart: 82. J. van Schoonhoven (EZC’84).

    Wijthmen - ’s-Heerenbroek 1-1 (0-1). 11. William Dekker 0-1, 70. Erik Schonewille 1-0.

    Wilsum – HTC 4-2 (2-1). 18. Jan van Spijker 1-0, 29. William Kaminyoge 2-0, 45. Daan Kruger 2-1, 54. Thomas Korenromp 2-2, 74. Van Spijker 3-2, 90+5. Job Kragt 4-2.

    Zalk – VSW 2-5 (0-1). 2. Vieleri Justiana 0-1, 47. Jari van Wijnen 0-2, 63. Joey Platenkamp 0-3, 72. Platenkamp 0-4, 79. Michel Hamer 1-4, 85. Justiana 1-5, 90. Simon van Halm 2-5,

    Reaal Dronten – Kampen 7-1 (3-1). 7. Danny Mol 1-0, 16. Kevin Valk 2-0, 19. Kevin Veger 2-1, 21. Valk 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1.


    Noord

    1e Klasse E

    d'Olde Veste’54 - Leeuwarder Zwaluwen 5-0 (5-0). 5. Jordy Blijham 1-0, 8. Yannick Kaluzi 2-0, 18. Kaluzi 3-0, 19. Clint Kruisweg 4-0, 45. Kruisweg 5-0
     

    2e Klasse Zaterdag I

    Nijland - FC Meppel 2-1 (1-1). 15. Bouke Poelma 1-0 (strafschop), 45. 1-1 (eigen doelpunt), 80. Boomstra 2-1,

    Zeerobben – Tonego 5-0 (1-0). Marijn Helffrich 1-0, Helffrich 2-0, Higor da Silva 3-0, Helffrich 4-0, 85. Abdul Boundati 5-0.


    2e Klasse J

    NEC Delfzijl – Gramsbergen 3-2 (0-2). 18. Roy Seinen 0-1, 20. Seinen 0-2, 67. Edwin Hodzic 1-2, 86. Jori Slort 2-2, 90. 3-2 (eigen doelpunt).


    3e Klasse A

    DWP - SVM Marknesse 4-2 (1-2). 2. Boaz Mooiweer 0-1, 31. Martin Sietzema 1-1, 38. Mooiweer 1-2, 70. Age Ellert van der Velde 2-2, 75. Anton Holtrop 3-2, 77. Erwin Roffel 4-2.

    Willemsoord – Bant 1-1 (1-1). 6. Daley Slump 0-1, 14. Douwe van Klinken 1-1. Rode kaart: 70. Douwe van Klinken (Willemsoord, 2x geel).


    3e Klasse D

    Elim – Rouveen 1-3. Berjan Nijboer 0-1, 1-1, Klaas-Jan Poolman 1-2, Robin Huisman 1-3.

    Fit Boys - Vitesse'63 1-3 (1-0). 1. Leon Timmerman 1-0, 72. Johnny Schuttevaar 1-1, 90+4. Bartjan van Dijk 1-2, 90+7. Dieter Kroek 1-3 (strafschop).

    Lutten – Hollandscheveld 1-2 (1-0). 31. Gerrit Vrieling 1-0 (eigen doelpunt), 62. Robin Bijl 1-1, 79. Bijl 1-2.

    Nieuwleusen – DESZ 1-1 (0-1). 19. Dimitri Kamerling 0-1, 55. Reinier Meijerink 1-1 (strafschop).

    SCD'83 - Hardenberg '85 2-0 (1-0). 3. Nick Dekker 1-0, 65. Tim Dekker 2-0.

    SVN'69 – Borger 4-5 (1-1). 22. Luuk Kenter 0-1, 42. Anton Bijker 1-1, 47. Dennis van der Veen 2-1, 53. Ramon Oldeman 3-1, 55. Niels Keizer 4-1, 61. Jeffrey Spelten 4-2, 72. Spelten 4-3, 86. Spelten 4-4, 90+1. Spelten 4-5.


    4e Klasse A

    Mulier – Nagele 2-6 (2-2). 27. Huub Withaar 0-1, 28. Gert Jan Meekma 1-1, 40. Jasper Boekee 2-1, 45. Ivo Haitsma 2-2, 53. Withaar 2-3, 56. Withaar 2-4, 67. Joris Steenkamer 2-5, 69. Withaar 2-6.

    Lions'66 – Tollebeek 1-6 (0-4). 15. Rick Weerstand 0-1, 30. Martin Apperlo 0-2, 40. Bart Rinsma 0-3, 45. Kars Breukel 0-4, 75. Apperlo 0-5, 81. Michal Faber 1-5, 90. Martijn Wijsbeek 1-6. Rode kaart: 25. Stefan Brouwer (Lions).

    Bolsward – Creil 2-3. 30. Jelle Loosman 0-1, 45. Marvin Dijkstra 1-1, 55. Loosman 1-2, 58. Robin Schaapman 1-3, 75. Bart Gietema 2-3. Rode kaart: 35. Redmer Strikwerda (Bolsward).


    4e Klasse Zaterdag D

    Bruchterveld – SCN 4-3 (1-2). 5. 0-1 Stefan Hoogeveen, 7. Brian Marissen 0-2, 18. Lesley Op de Haar 1-2, 82. Bas Waterink 2-2, 87. Roland Strijker 3-2, 90. Patrick Aasman 3-3, 90. Rob Lubbers 4-3.

    SC Angelslo – Avereest 1-3 (0-1). 42. Erik Wencker 0-1, 65. Ronnie Mulder 1-1, 90+2. Marcel Dijk 1-2, 90+3. Erik Wencker 1-3 (strafschop). Rode kaart: 90+3. Haso Garazlic (SC Angelslo).

    NKVV – FDS 0-5 (0-1). 25. Patrick Hasebos 0-1, 50. Hasebos 0-2, 70. Ken van der Aa 0-3, 77. Tom Lukas, 85. Aart Jan van Riessen 0-5.

    NWVV – DKB 4-4 (1-3). 9. Berny Renker 0-1, 11. Renker 0-2, 25. Marko Mihalji 1-2, 40. Jarko van Zandwijk 1-3, 47. Mihalji 2-3, 60. Leon Kosse 2-4 (strafschop), 77. Mihalji 3-4, 90_2. Mihalji 4-4.

    Sweel - SVV'56 4-1 (2-1). 4. Lars Sikken 1-0, 26. Stefan Wind 1-1, 45. Willy Libowa 2-1, 64. Sikken 3-1 (strafschop), 90+4. Robin Sikken 4-1.


    5e Klasse Zaterdag D

    Espel – Blokzijl 2-1 (0-0). 26. Brian Mondria 0-1, 45. 1-1, 63. 2-1.

    Oudega – Ens 4-0 (2-0). 32. Pieter Hoogterp 1-0, 35. Patrick Hiemstra 2-0, 65. Tsjerk Hoogterp 3-0, 80. Tsjerk Hoogterp 4-0.

    SVBS'77 – VENO 2-2. 25. Jeffrey van de Belt 1-0, 47. Kjelt Kuiper 1-1 (strafschop), 52. Brian Nieweg 1-2, 83. Kasper de Jonge 2-2.

    MSC – Sleat 4-1. 6. Wesley Bezemer 1-0, 20. Tim Venema 2-0, 36. Lars Padding 3-0, 61. Florian Gijzen 4-0, 69. Kellen Cattell 4-1.