article
1.6407052
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen zaterdagvoetbal 17 september editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-zaterdagvoetbal-17-september-editie-zwolle-1.6407052
2016-09-17T15:55:11+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4551013.1459181532!image/image-4551013.jpg
Flevoland,Gelderland,Overijssel,Zwolle,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen zaterdagvoetbal 17 september editie Zwolle

Uitslagen zaterdagvoetbal 17 september editie Zwolle

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Tweede Divisie
    Barendrecht – HHC Hardenberg 2-2 (1-1). 11. Rob van der Leij 0-1, 39. Joey Jongman 1-1, 52. Donny Navajas Sanchez 2-1, 74. Rob van der Leij 2-2 (strafschop).

    Hoofdklasse B
    Flevo Boys – DOVO 2-3 (1-2). 11. Frank Post 1-0, 15. Adil Mahdadi 1-1, 27. Serhat Koç 1-2, 54. William de Boer 2-2, 88. Koç 2-3.
    NSC – Urk 0-2 (0-0). 48. Teun Hakvoort 0-1, 80. Hessel Snoek 0-2, Bijzonderheid: 82. Riekelt Jan Brands (Urk) mist strafschop.
    Genemuiden – asv Dronten 2-1 (1-1). 19. Laurens Brouwer 0-1, 45. Omar Kavak 1-1, 82. Anne van der Kolk 2-1. Rode kaart: 80. Omar Kavak (Genemuiden).
    SDC Putten – Staphorst 1-0 (0-0). 66. Rocco Keizer 1-0. Bijzonderheid: 38. Rob Mijnheer (Staphorst) mist strafschop.

    Oost
    Eerste klasse D
    Nunspeet – Go Ahead Kampen 2-1 (1-0). 18. Darryl van den Anker 1-0, 84. Maikel Lange 2-0, 89. Hussein Raza 2-1.
    Berkum – DUNO 3-1 (1-0). 36. Ruud Wellenberg 1-0, 74. Chris van der Meulen 2-0, 82. Chris van der Meulen 3-0, 87. Carlos dos Santos 3-1. Rode kaart: 87. Mehran Ali Pour Asli (Berkum, 2x geel), 90+4. Jesse Kom (DUNO).
    KHC – Vroomshoopse Boys 1-1 (0-0). 63. Kevin Olaria 1-0, 69. Ernst-Jan Heideman 1-1.
    Bennekom – WHC 3-2 (0-0). 47. Özhan Kardag 0-1, 53. Vincent Oosterkamp 0-2 (strafschop), 54. Cas Mulder 1-2, 64. Tim van den Ham 2-2, 77. Niek van Ginkel 3-2.

    Tweede klasse G
    Lelystad’67 – Scherpenzeel 1-2 (0-1). 4. Dittgher Aarsen 0-1, 83. Hafid Charadi 0-2, 88. Nossayr El Aakel 1-2.
    Owios – AGOVV 3-2 (2-1). 2. Yuri Brentjens 0-1, 31. Cornell Balk 1-1, 45. Corne Hamelink 2-1. 79. Brentjens 2-2, 80. Bennie Veldhoen 3-2.
    Unicum – VIOS Vaassen 2-1. 22. Melvin Spanhak 1-0, 45. Cees Toet 2-0, Erik Koldenhof 2-1.

    Tweede klasse H
    Den Ham – DOS Kampen 1-5 (0-1). 36. Twan Knul 0-1, 50. Tim Nijzink 1-1, 52. Rick Meijerink 1-2 (eigen doelpunt), 73. Hicham Ziyech 1-3, 77. Raymond Beuling 1-4, 90. Ziyech 1-5 (strafschop).
    DZC’68 – Be Quick’28 1-0 (0-0). 58. Sergio Keurentjes 1-0.
    Hellendoorn – ASC’62 1-2 (0-1). Mees Bartels 0-1, 67. Matthijs van Gelder 0-2, 85. Bram ter Harmsel 1-2.
    IJVV – Sparta Enschede 1-4 (0-1). 28. Lars Kikkert 0-1, 53. Chiel Buikema 1-1, 62. Danny Reinders 1-2, Ronald te Morsche 1-3, Reinders 1-4.
    WVF – OZC 1-4 (0-3). 10. Rik Jan de Groot 0-1, 18. Niel Koggel 0-2, 26. Koggel 0-3, 67. Koggel 0-4, 90. Marc van der Vegte 1-4.
    ZAC – DZSV 0-1 (0-1). 12. Niels Tamboer 0-1 (strafschop).

    Derde klasse B
    EFC’58 – Batavia’90 2-6 (1-2). 20. Robin Dekker 1-0, 29. Jeremy Loos 1-1, 43. Loos 1-2, 55. Aimen Ahariz 1-3, 78. Ardwin Vreeman 2-3, 74. Roberto Doufikar 2-4, 81. Doufikar 2-5, 90+1. Loos 2-6.
    Zwart-Wit’63 – BAS 4-1 (0-1). 13. Mark Schaap 0-1, 62. Fred van de Loo 1-1, 72. Van de Loo 2-1, 76. Van de Loo 3-1 (strafschop), 81. Fabian van Panhuis 4-1.

    Derde klasse C
    DSV’61 – Oene 4-1. 8. Alfred Hofmeijer 1-0, 21. Arjan Gerrits 1-1, 45. Johan Westerink 2-1, 55. Martijn Lieferink 3-1, 56. Wilbert Akster 4-1.
    ESC – Hatto Heim 1-1 (0-1). 28. Ruben Bouwhuis 0-1, 52. Robert Radstaak 1-1,
    Hattem – VEVO 2-2 (1-2). 8. Jeroen Bronsink 0-1, 24. Joost van Suijdam 0-2, 44. Erik Nijhof 1-2 (eigen doelpunt), 72. Lawrence van der Bend 2-2, Rode kaart: 82. Nick Frelink (VEVO, 2x geel).
    Olympia’28 – VSCO’61 2-3 (2-0). 40. Martijn Laarman 1-0, 42. Kjelt Bonhof 2-0, 51. Martijn Pluim 2-1, 84. Rinse van de Velde 2-2, 90. Thomas van de Kolk 2-3.
    SEH – ’t Harde 1-0 (0-0). 65. Hans Veldhuis 1-0,
    SVI – WZC 4-0 (4-0). 35. Wesley Richardson 1-0, 37. Sinan Cumert 2-0, 43. Joep Buimer 3-0, 45. Buimer 4-0

    Derde klasse D
    DES – Lemele 4-0 (2-0). 10. Pieter Rozema 1-0, 22. Alex Tatranov 2-0, 48. Nick Deijk 3-0, 74. Marc Slettenhaar 4-0.
    Kloosterhaar – Bergentheim 1-2 (1-1). 6. Mark Boshove 1-0, 12. Chiel Jan Schuldink 1-1, 55. Schuldink 1-2.
    Oranje Nassau – Mariënberg 3-0. Nordin Azhimi 1-0, Azhimi 2-0, 60. Semol Souhuwat 3-0.

    Vierde klasse B
    Hulshorst – Vierhouten’82 7-1 (3-0). 23. Ronald Jansen 1-0, 40. Jansen 2-0, 45. Melle van der Salm 3-0, 47. 3-1 (eigen doelpunt), 51. Harm Jan de Boer 4-1, 73. Kristian van Olst 5-1, 78. Jansen 6-1 (strafschop), 88. Jansen 7-1.

    Vierde klasse C
    ’s-Heerenbroek – HFC Storica 5-2 (2-1). 23. Gert Kwakkel 1-0, 27. Wim Kwakkel 2-0, 34. Zappa van Raalte 2-1, 48. 3-1, 67. Van Raalte 3-2, 70. 4-2, 72. 5-2.
    Kampen – CSV’28 2-1 (0-1). 17. Gework Petrosjan 0-1, 48. Revelino Sabono 1-1, 66. Kevin Veger 2-1.
    Reaal Dronten – Wilsum 6-2. Kevin Valk 1-0 Jurre Heldoorn 1-1 (strafschop), Kevin Dolman 2-1, Jeffrey van den Brakel 3-1, Danny Mol 4-1, Van den Brakel 5-1, Gert Jan Sollie 5-2, Van den Brakel 6-2. Rode kaart: Ouahib Akhiyate (Reaal Dronten, 2x geel).
    EZC’84 – HTC 1-3 (0-2). 10. Damey van Schoonhoven 1-0, 30. Daan van der Honing 1-1, 61. Pascal Kappers 1-2, 67. Besjan Gashi 1-3. Rode kaart: 84. (EZC’84).
    Swift’64 – Wijthmen 4-2 (2-2). 15. Tom Roskam 1-0, 27. Wouter Klei 1-1, 37. Nick van Gurp 1-2, 39. Wouter Klei 2-2 (eigen doelpunt), 67. Mark Veldman 3-2, 78. Veldman 4-2 (strafschop).
    VSW – Noord VeluweBoys 1-1 (1-0). 31. Joey Platenkamp 1-0, 46. Ronald Winter 1-1, Rode kaart: 30. Gerrit Kroeze (Noord Veluwe Boys), 72. Ramon van den Bosch (VSW, 2x geel).
    Zalk – Zwolsche Boys 2-4 (0-2). 30. Lodewijk de Vries 0-1, 37. De Vries 0-2 , 46. Lennart Prins 0-3, 47. Aart Schreuder 1-3, 52. Mark Land 2-3 (strafschop), 58. Bas de Man 2-4,

    Noord
    Eerste klasse E
    HZVV – d’Olde Veste’54 3-0 (2-0). 40. Frank Strijker 1-0, 45. Strijker 2-0, 89. Rick Broek 3-0. Rode kaart: 34. Jordy Blijham (d'Olde Veste'54).

    Tweede klasse I
    FC Meppel – Hardegarijp 1-5 (0-2). 5. Berwout Beimers 0-1, 28. Leo Spindelaar 0-2, 72. Kromhout 0-3, 76. Ahmed Hussein 1-3, Beimers 1-4, Vincent Smallengange 1-5.
    Tonego – FC Grootegast 2-3 (2-0). 40. Jasper Maes 1-0, 45+3. Tim Gielleit 2-0, 50. Hendrik Rozema 2-1, 65. Rick Buma 2-2, 75. Paulo Francisco 2-3.
    Rode kaart: Joep Henselmans (TONEGO, tweemaal geel).

    Tweede klasse J
    Gramsbergen – Bedum 0-0.

    Derde klasse A
    Bant – Workum 3-4 (2-1). 21. Johan Kramer 1-0, 28. Stefan Kramer 2-0, 37. Rien Attema 2-1, 79. Ruben Yntema 2-2, 83. Daley Slump 3-2, 87. Mark Brandsma 3-3, 90. Harmen Hiemstra 3-4.
    Oudehaske – SVM Marknesse 0-1 (0-1). 9. Richard de Boer 0-1.
    Willemsoord – SDS 1-0. Joris Kramer 1-0 (stafschop),

    Derde klasse D
    CSVC – DESZ 1-1 (1-1). Karlo Naberman 0-1 (strafschop), 35. Willem Huizing 1-1.
    Rouveen – Nieuwleusen 2-3. 7. Tom Vasse 0-1, Reinier Meijerink 0-2, 57. Rob Muller 0-3, 70. Milan Smit 1-3, 85. Klaas Jan Poolman 2-3.
    Vitesse’63 – Borger 1-2 (0-1). 30. Jeffrey Spelten 0-1, 81. Bartjan van Dijk 1-1, Ronald Veldhuis 1-2.
    ZZVV – SCD’83 0-0.
    Lutten – SVN’69 4-1 (3-0). 11. Frank Altena 1-0, 15. Nick Weekamp 2-0, 17. Anton Bijker 3-0 (eigen doelpunt), 57. Sven Nicholson 3-1, 67. Altena 4-1.
    Hollandscheveld – Hardenberg’85 2-2 (2-0). 23. Thom Koopman 1-0, 29. Jan Hagen 2-0, 50. Chiel Jansen of Lorkeers 2-1, 89. Yimis van Leeuwen 2-2.

    Vierde klasse A
    Creil – FC Wolvega 3-3. Jelle Loosman 1-0, 15. Varney Sesay 2-0, Sesay 3-0, 45+2. 3-1. 50. 3-2, 70. 3-3.
    Tollebeek – Nagele 2-2 (0-1). 30. Jeroen van der Vijgh 0-1, Martin Apperlo 1-1, 88. Joris Steenmaker 1-2, 90. Jorn Dekkers 2-2.
    VHK – Scharnegoutum’70 1-0 (0-0). Berry Heetebrij 1-0

    Vierde klasse D
    Avereest – SVBO 3-1 (1-1). 1. Robert Veringa 0-1, 27. Jurgen Visscher 1-1, 46. Erik Wencker 2-1 (strafschop), 81. Wencker 3-1.
    DKB – Angelslo 3-1. 12. Haro Garazlic 0-1, David van Zandwijk 1-1, Berny Renker 2-1, Jarko van Zandwijk 3-1.
    SVV’56 – Hoogeveen 1-1. 25. Ruben de Haas 0-1, 30. Remco Jasper 1-1. Rode kaart: 78. Rick ten Cate (Hoogeveen).
    FDS – Bruchterveld 1-2. Rob Lubbers 0-1, 75. Nick Jansen 1-1, 88. Koen Otten 1-2 (strafschop).


    Vijfde klasse D
    Blokzijl – MSC 0-4 (0-3). 18. Florian Gijzen 0-1, 29. Elon Wassink 0-2, 43. Wesley Bezemer 0-3, 65. Lars Padding 0-4,
    Ens – Hielpen 1-1 (1-1). 25. 0-1, 38. Roy de Olde 1-1 (strafschop),
    Oudega – Espel 2-2 (1-0). 40. Pieter Hoogterp 1-0, 85. Jurjen Martens 2-0, 2-1 90. 2-2.
    SVBS’77 – Sneek Wit Zwart 1-3 (1-1). 43. Patrick Veenstra 0-1, 44. Richard Knobbe 1-1, 59. Rick van de Belt 1-2 (eigen doelpunt), 68. Veenstra 1-3.