article
1.6337752
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
Uitslagen zaterdagvoetbal 3 september editie Zwolle
ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-zaterdagvoetbal-3-september-editie-zwolle-1.6337752
2016-09-03T17:04:04+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.4551013.1459181532!image/image-4551013.jpg
Zwolle,Overijssel,Voetbal-amateur,karakteristieken,Uitslagen
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen zaterdagvoetbal 3 september editie Zwolle

Uitslagen zaterdagvoetbal 3 september editie Zwolle

Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Archieffoto
      Fotograaf
    ZWOLLE - Een overzicht van alle uitslagen in het amateurvoetbal in de editie Zwolle van De Stentor. De lijst met karakteristieken wordt voortdurend geactualiseerd. Klik op F5 om de pagina te verversen.

    Landelijk
    Tweede divisie
    Katwijk – HHC Hardenberg 3-3 (2-1). 9. Rob van der Leij 0-1. 13. Donny van Oijen 1-1, 22. Kay Blokland 2-1, 64. Rob van der Leij 2-2, 73. Robert Susan 3-2 (strafschop). Rode kaart: 71. Ashwin Manuhutu (HHC Hardenberg).

    Hoofdklasse B
    SC Genemuiden - Oranje Nassau 4-0 (2-0). 3. Jacco Riemens 1-0, 23. Jacco Riemens 2-0, 58. Danny Menting 3-0, 73. Danny Menting 4-0.
    Flevo Boys - Sparta Nijkerk 1-1 (1-1). 15. William de Boer 1-0, 16. Rick Boersma 1-1.
    SDC Putten – Urk 1-1 (1-0). 43. Justin van Groen 1-0 (strafschop), 85. Riekelt Nentjes 1-1.
    Eemdijk – Staphorst 2-3 (1-1). 15. Jeroen van der Meer 0-1, 22. Jan de Graaf 1-1 (strafschop), 69. Camiel Fidom 1-2, 79. Nicky Baggelaar 2-2, 90. Rob Mijnheer 2-3. Rode kaart: 60. Lars Heuvelman (Staphorst).
    CSV Apeldoorn - asv Dronten 3-0 (2-0). 23. Sander Krijns 1-0, 25. Richard van Schooten 2-0, 89. Laurens Brouwer (eigen doelpunt).

    1e Klasse D
    WHC - Hulzense Boys 7-1 (2-1). 23. Carlos Lopes Macedo 1-0. 38. Menno Kamphuis 1-1, 43. Vincent Oosterkamp 2-1 (strafschop), 47. Vincent Oosterkamp 3-1, 61. Özhan Kardag 4-1, 83. Mitchel Dijkhof 5-1, 84. Marvin van der Wijk 6-1, 90. Carlos Lopes Macedo 7-1.
    KHC – Nunspeet 3-2 (1-1). 25. Karim Gabara 1-0, 33. Jerrol Poot 1-1. 55. Henk Baum 1-2, 58. Abdel Hafid Lahzal 2-2, 61. Karim Gabara 3-2.
    DOS'37 - Go Ahead Kampen 0-2 (0-1). 30. Luuk Knul 0-1, 90+2. Jurrian Zandbergen 0-2.
    Vroomshoopse Boys – Berkum 1-3 (0-3). 30. Robert Veld 0-1 (eigen doelpunt), 34. Mehran Ali Pour Asli 0-2, 42. Marc van der Meulen 0-3, 77. Ton Kunst 1-3. Rode kaart: 87. Rutger Schrijver (Vroomshoopse Boys).

    2e Klasse G
    Lelystad'67 - Valleivogels 4-1 (3-0). 29. Dylano van den Anker 1-0, 33. Dylano van den Anker 2-0, 42. Yousof Tokhi 3-0, 63. Jimmy de Greef 3-1, 85. Dylano van den Anker 4-1.
    Scherpenzeel - OWIOS 1-2 (0-2). 29. Hendrik Uitslag 0-1. 45. Bennie Veldhoen 0-2, 82. Rence van der Wal 1-2.
    VRC - Unicum 4-2 (1-0). 1-0, 49. 2-0, 3-0, 64. Melvin Spanhak 3-1, 77. Cees Toet 3-2, 4-2.

    2e Klasse H
    Be Quick'28 - Enter Vooruit 1-1 (0-0). 81. Sertac Yilmaz 1-0, 82. Kevin Peppels 1-1.
    DZC'68 - OZC 3-0 (1-0). Rutger Ebbers 1-0, Meron Zehaye 2-0 (strafschop), Meron Zehaye 3-0.
    IJVV - DOS Kampen 1-3 (0-1). 34. Twan Knul 0-1, 62. Tom Diender 0-2, 75. Tom Diender 0-3, 82. Siebren Visscher 1-3. Rode kaart: 69. Jeroen Drost (DOS Kampen), Meloudi Zaki (assistent-trainer DOS Kampen). 
    DZSV - WVF 1-1 (0-0). 50. Marc van der Vegte 0-1, 63. Gijs Baten 1-1.
    Sparta Enschede - ASC'62 3-0 (0-0). 46. Twan van den Abeelen 1-0, 77. Danny Reinders 2-0, 90. Ronald Te Morsche 3-0.
    ZAC - Den Ham 1-3 (0-1). 5. Thomas Remmink 0-1, 49. Roy Zorgdrager 0-2, 73. Tim Nijzink 0-3, 87. Joost Vulkers 1-3.

    3e Klasse B
    Buitenboys - BAS 5-1 (2-0). 3. Michael Buth 1-0, 44. Dennis de Knijff 2-0, 52. Buth 3-0 (strafschop), 62. Melvin de Groot 4-0, 75. Stefan Tolhoek 4-1, 83. Niels van der Steen 5-1.
    Batavia '90 - Hoevelaken 4-2 (1-2). 10. Huub Kastenaar 0-1, 35. Roberto Doufikar 1-1, 37. Kastenaar 1-2 (strafschop), 60. Aimen Ahariz 2-2, 75. Ahariz 3-2, 86. Doufikar 4-2.

    3e Klasse C
    Olympia’28 - Teuge SP 0-1 (0-1). 13. Jasper van Oorspronk 0-1.
    DSV'61 - ESC 2-0 (1-0). 45. Alfred Hofmeijer 1-0, 47. Alfred Hofmeijer 2-0.
    Hattem - ’t Harde 4-1 (2-1). 9. Rabi Ezzat 1-0, 25. Bram van der Worp 1-1, 36. Lawrence van der Bend 2-1, 59. Lawrence van der Bend 3-1 (strafschop), 83. Felix Noordberger 4-1.
    SVI – RDC 2-0 (1-0). 38. Timon Beimers 1-0, 72. Wesley Richardson 2-0.
    VEVO - Hatto Heim 0-4 (0-2). 5. Jasper Wichers 0-1, 31. Niels van der Velde 0-2, 55. Jasper Wichers 0-3, 68. Jurgen van der Weerd 0-4. Bijzonderheid: 53. Django van der Landen (Hatto Heim) stopt strafschop.
    VSCO'61 – Oene 3-1 (2-0). Rinse van der Velde 1-0, 45. Jan van ’t Oever 2-0, Van der Velde 3-0, 90. Arjan Gerrits 3-1.
    WZC Wapenveld - SEH 4-1 (2-0). 11. Everhard Stoffer 1-0, 42. Jeroen Steenge 2-0, 83. Wilmer Rorije 3-0, 87. Wilmer Rorije 4-0, 90+2. Marthijn van der Steege 4-1 (strafschop). Rode kaart: Hermen Rorije (WZC, 2x geel).

    3e Klasse D
    DES - VV Bergentheim 3-2 (1-1). 0-1, Nick Deijk 1-1, Pieter Rozema 2-1, Nick Deijk 3-1, 3-2.
    Lemele – Mariënberg 1-1 (0-1). 7. Rolf Hofsink 0-1, 53. Remon Kleinlugtenberg 1-1 (strafschop).
    Rijssen Vooruit - Kloosterhaar 1-3 (0-2). 36. Mark Boshove 0-1, 45. Stan Ravenhorst 0-2, 63. Niels van de Wijngaart 0-3, 80. Emir Balavac 1-3 (strafschop).

    4e Klasse B
    Harskamp – Hulshorst 3-3 (0-1). 39. Harm Jan de Boer 0-1, 49. Harm Jan de Boer 0-2, 52. 1-2, 55. 2-2, 58. Ronald Jansen 2-3 (strafschop), 60 3-3.

    4e Klasse C
    CSV'28 - Reaal Dronten 0-5 (0-1). 42. Jeffrey van den Brakel 0-1, 69. Danny Mol 0-2, 70. Danny Mol 0-3, 78. Mohamed El Morabit 0-4, 87. Kevin Valk 0-5.
    EZC'84 - Zwolsche Boys 0-7 (0-3). 12. Lennart Prins 0-1, 18. Lennart Prins 0-2, 30. Lodewijk de Vries 0-3, 60. Lodewijk de Vries 0-4 (strafschop), 63. Lennart Prins 0-5, 66. Bas de Man 0-6, 67. Lodewijk de Vries 0-7.
    HTC - HFC Storica 3-1 (1-0). 11. Besjan Gashi 1-0, 54. Maarten Mekelenkamp 2-0, 75. Andreas Chaar 2-1, 90. Marco Tatje 3-1 (strafschop).
    ’s-Heerenbroek - Swift'64 0-3 (0-0). 47. Bas van Spronsen 0-1, 89. Tom Roskam 0-2, 90. Wouter Griekspoor 0-3.
    VSW – Wilsum 1-1 (0-1). 30. Patrick Plette 0-1, 66. Joey Platenkamp 1-1 (strafschop).
    Kampen – Zalk 0-3 (0-1). 43. Aart Schreuder 0-1, 50. Mark Land 0-2 (strafschop), Mark Land 0-3. Rode kaart: 46. Joeri Stuiven (Kampen).
    Noord Veluwe Boys - Wijthmen 1-3 (0-0). 67. Tom Diepman 0-1, 70. Wouter Klei 0-2, 85. Paul Bertram 1-2, 86. Robin Heldoorn 1-3.

    Noord
    1e Klasse E
    Drenthina - d'Olde Veste’54 2-6 (1-3). 32. Jordy Blijham 0-1. 42. Yannick Kaluzi 0-2, 45. Mark Homme van der Veen 0-3, 45+2. Ronald Koops 1-3, 52. Bas Boersma 2-3, 71. Patrick de Vente 2-4, 81. Yannick Kaluzi 2-5. 90. Patrick de Vente 2-6.

    2e Klasse Zaterdag I
    FC Meppel - Be Quick Dokkum 2-1 (1-0). 45. Pim ten Voorde 1-0, 1-1, 90+2. Pim ten Voorde 2-1.
    Tonego-CVVO 0-3 (0-1). 45. Selvin de Boer 0-1, 65. Gerben Visser 0-2. 77. Gerben Visser 0-3.

    2e Klasse J
    Gramsbergen - Zuidhorn 0-4 (0-3). 2. 0-1, 14. Steenbergen 0-1, 17. Schuiling 0-3, 59. Schuitinga 0-4,

    3e Klasse Zaterdag A
    NOK - Willemsoord (1-2). 3. Sven Schram 1-0, Joris Kramer 1-1, Elbayrati 1-2, Van Klinken 1-3,
    Bant – DWP 2-1 (0-1). 33. Anton Holtrop 0-1, 54. Johan Kramer 1-1, 86. Ferdy Timmer 2-1.
    SVM - QVC 2-3 (1-1). 5. Eric Pluister 0-1, 29. Bart van Diepen 1-1. 50. Eric Pluister 1-2, 75. Erwin Vrolijk 2-2, 81. Rudy Boltjes 2-3.

    3e Klasse D
    Borger – Nieuwleusen 1-5 (0-1). 33. Ruben Brinkman 0-1, 48. Erwin Dijk 0-2, 49. Reinier Meijerink 0-3, 54. Jeffrey Spelten 1-3, 56. Reinier Meijerink 1-4, 81. Reinier Meijerink 1-5,
    CSVC - SVN'69 1-1 (0-1). Ramon Oldeman 0-1, 1-1.
    DESZ - Elim 8-1 (3-1). 12. Herman Klomp 0-1, 22. Ronny Bakker 1-1, 31. Yannick Elken 2-1, 32. Yannick Elken 3-1, 61. Karlo Naberman 4-1, 62. Danny Moorman 5-1, Mark Elken 6-1, Yannick Elken 7-1, Danny Moorman 8-1.
    Rouveen - Fit Boys 1-1. Robert Huisman 1-0, 1-1.
    Vitesse'63 - SCD'83 6-4 (5-3). 5. Nick Dekker 0-1, 9. Roy Kuik 1-1, 18. Johnny Schuttevaar 2-1, 21. Mark van der Linde 3-1, 26. Alfred Pekel 4-1, 39. Roy Kuik 5-1, 5-2, 5-3, 53. Tim Dekker 5-4, 76. Alfred Pekel 6-4. Rode kaart: 79. Schumacher (SCD’83).
    Hardenberg '85 – Lutten 1-0 (0-0). 90+2. Peter Gerhold 1-0.

    4e Klasse A
    Nagele - TOP'63 3-0 (1-0). 45. Huub Withaar 1-0, 84. Rudo de Bruin 2-0, 88. Emiel Krops 3-0.
    VHK - Mulier 1-0 (1-0). 32. Berry Heetebrij 1-0.
    Tollebeek - Delfstrahuizen 2-2 (0-0). 59. Martin Apperlo 1-0, 71. Sjoerd de Haan 1-1, 85. Bart Rinsma 2-1, 86. Martijn Wijsbek 2-2 (eigen doelpunt).

    4e Klasse Zaterdag D
    Hoogeveen – Bruchterveld 1-2 (1-1). 36. Randy Balsala 1-0, 38. Koen Otten 1-1, 50. Lesley Op de Haar 1-2.
    Avereest - vv Sweel 2-4 (1-1). 14. Jurgen Visscher 1-0, 42. Lars Sikken 1-1, 61. Erik Wencker 2-1, 66. Sikken 2-2, 78. Willy Lubowa 2-3, 90+2. Willy Lubowa 2-4.
    DKB – SVBO 3-3 (3-2). 16. Nick Klingenberg 0-1, 25. Igor Tangenberg 1-1, 30. Jordy van Zandwijk 2-1, 31. Bennie Jeurissen 2-2, 40. David van Zandwijk 3-2, 61. Bram Goeree 3-3.
    SVV'56 - NKVV 4-2 (3-0). 21. Robin Wessels 1-0, 29. Robin Wessels 2-0, 42. Rick van Dijk 3-0, 61. Dustin Keen 3-1, 62. Patrick Biesbrouck 3-2 (strafschop), 70. Jan Nijboer 4-2.
    FDS - SC Angelslo 7-1 (2-1). 15. Lhoucine el Asri 0-1, 45. Tim van der Aa 1-1, 45. Patrick Hasebos 2-1, 55. Hasebos 3-1, 60. Hasebos 4-1, 62. Hasebos 5-1, 76. Hasebos 6-1, 85. Tom Lukas 7-1.

    5e Klasse Zaterdag D
    Ens - Woudsend 1-0 (0-0). 79. Danyan Stoker 1-0.
    Blokzijl - Oudega 0-3 (0-2). Klaas Hoekstra 0-1 (strafschop), 31. Tsjerk Hoogterp 0-2, 90. Rients Hietkamp 0-3.
    Hielpen – MSC 1-2 (0-2). 45. Florian Gijzen 0-1, 45+3. Florian Gijzen 0-2 (strafschop), 50. Florian Gijzen 1-2 (eigen doelpunt).
    Sleat - Espel 4-2 (1-2).
    VENO - HJSC 4-1 (0-1). 30. Toussaint Boonstra 0-1, 52. Kjell Kuiper 1-1, 60. Brian Nieweg 2-1, 83. Gert Anninga 3-1, 88. Brian Nieweg 4-1.