article
1.6375359
ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor Zwolle zette de amateurvoetbaluitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje.
Uitslagen zondagvoetbal 11 september editie Zwolle
ZWOLLE - De sportredactie van de Stentor Zwolle zette de amateurvoetbaluitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-zondagvoetbal-11-september-editie-zwolle-1.6375359
2016-09-11T14:15:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Zwolle,Meppel,Roden,Havelte,Emmeloord,Kraggenburg,Noordoostpolder,Rutten,Heerde,Steenwijkerland,Dwingeloo,Dalfsen,Ommen,Dedemsvaart,Slagharen,Ruinerwold,Ruinen,Voetbal-amateur,top
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen zondagvoetbal 11 september editie Zwolle

Uitslagen zondagvoetbal 11 september editie Zwolle

Foto's
1
Reacties
Reageer
    ZWOLLE -  De sportredactie van de Stentor Zwolle zette de amateurvoetbaluitslagen en karakteristieken van zondagmiddag op een rijtje.

    Hoofdklasse A:

    MSC Meppel - Woezik 1-2 (0-1).
    23. Bas Elemans 0-1, 49. Floris Florussen 0-2, 65. Alex Zomer 1-2.

    Hoogland - Dieze West 2-1 (1-0).
    33. Oskar van Logtestijn 1-0, 52 Coen Heus 2-0, 63. Faisel El Atiaoui 2-1.

    Rood: 44. Björn Frölich (Hoogland)

    Oost 1E:

    Tubantia - Alcides 3-2 (1-1).
    40. Carlos Jonkers 1-0, 43. Roy Visscher 1-1, Jermain Wobbes 1-2, 75. Vural Ozdemir(strafschop) 2-2, 86. Ekrem Lök 3-2.

    Noord 2K:

    sc Emmeloord - Roden 1-1 (0-0).
    47. Bastian Tabak 1-0, 60. René de Vries 1-1.

    Groninger Boys - Ruinerwold 3-1

    Noord 3D:

    Trinitas - Heerde 0-4 (0-2)
    30. Raoul Wijenberg 0-1, 35. Marvin van der Haar 0-2, 64. Wijenberg 0-3, 90. Arne Sellis 0-4.

    sv Zwolle - Steenwijker Boys 2-2 (0-1).
    19. Jeroen Braad (strafschop) 0-1, 46. Onbekend 0-2, Anne Nijland 1-2, 90. Jasper Horst 2-2.
    Bijzonderheid: 25. Patrick Maat (sv Zwolle)mist strafschop.

    Ruinen - Dedemsvaart 3-6 (2-1).
    32. Ben Gerritsen 0-1, 35. Onbekend 1-1. 45. Onbekend 2-1, 48. Noah Schuurman 2-2, 55. Onbekend 3-2, 56. Schuurman 3-3, 58. Jim Veltmaat 3-4, 81. Dennis Eggen 3-5, 85. Veltmaat 3-6

    FC Oldemarkt - Dwingeloo 1-4

    Steenwijk - DIO Oosterwolde 2-2

    Oost 3B:

    Albatross - Lemelerveld 1-3 (0-1).
    5. Stijn Kogelman 0-1, 50. Onbekend 1-1, 54. Wesley Vlierman 1-2, 77. Jordy Lugtenberg 1-3.
    Rode kaart: 59 Onbekend (Albatross, tweemaal geel).

    Noord 4A:

    Mildam - RKO 1-1 (1-1)
    14.
    Frank Hartveld (Eigen doelpunt) 1-0, 29. Tom Loman 1-1.

    Noord 4D:

    Sellingen - EMMS 0-8 (0-5).
    7. Juri Hertsenberg 0-1, 12. Maurice Kosse 0-2, 21. Kosse 0-3, 38. Erik Hein 0-4, 41. Hertsenberg 0-5,
    60. Bastiaan Kleinherenbrink 0-6, 72. Jord Anbergen 0-7, 82. Kosse 0-8.

    Noord 4E:

    Oranje Zwart – Old Forward 3-1 (1-0).
    8. Björn Vredenburg 1-0, 52. Jacob Room 1-1, 74. Rob van Duuren 2-1, 82. Levi van Dalen 3-1.

    VENO – Steenwijkerwold 0-2 (0-1).
    5. Nick Schokker 0-1, 90+10 Christiaan de Lange 0-2. Rode kaart: 75. Kor Westerveen (Steenwijkerwold, 2x geel).

    Wacker – Hoogersmilde SV 2-0 (1-0).
    43. Derk Jan Teunis 1-0, 81. Sander Dekker 2-0

    IJhorst - Havelte 0-1 (0-1).
    14. Sander Brandsma 0-1.

    Smilde’94 - OVC’21 Ommen 2-3 (1-1).
    2. Koen Daman 0-1, 35. Thom de Vries 1-1, 54. de Vries 2-1 (strafschop), 75. Demy Flim 2-2, 85. Daman 2-3.

    Wijster - USV 1-2 (1-0).
    7. Bart Pepping 1-0, 57. Rick Timmerman 1-1, 59. Sander Schaeffer 1-2.

    Oost 4H:

    Activia - Be Quick Zwolle 2-1 (2-0)
    16. Bart Wippert 1-0, 43. Coen Kolkman 2-0, 70. Jordy Tempelman 2-1.

    Diepenveen - sv Dalfsen 0-3 (0-2).

    10. Jeroen Kamphuis 0-1, 19. Erik Koedijk 0-2, 75. Kamphuis 0-3

    Hoonhorst - Haarle 1-1 (0-0).
    60. Stan van Schooten 0-1, 65. Sten Klein Herenbrink 1-1.

    Holten - Ulu Spor 3-1 (1-1).
    3. Onbekend 1-0, 39. Onbekend 1-1, 65. Bas Tuitert 2-1, 90. Jaaphuisman 3-1

    Noord 5A:

    Balkbrug - Kraggenburg 6-2 (0-2).
    20. Rene van de Wiel 0-1, 26. Bas Hupkes 0-2, 65. Steven Zwiers 1-2, 67. Lennart Baas 2-2, 75. Freek Haverman 3-2, 84.Haverman 4-2, 90. Zwiers 5-2, 90+3. Patrick Bloemberg 6-2.

    De Blesse - Vilsteren 4-1

    2. Frank Kamans 1-0, 10. Jeroen Kamans 2-0, 55. Fedor Hendriks 2-1, 70. Jeroen Kamans 3-1 (strafschop). 90. Jeroen Kamans 4-1.

    Giethoorn - Uffelte 1-2 (0-0)
    56. Ronald de Boer 1-0, 65. Danny Boverhof 1-1, 88. Max Huisman 1-2.
    Bijzonderheid: 65, Giethoorn doelman Remy Schreur stopt strafschop.


    Kuinre - Willemsoord 1-0 (1-0).
    25. Mart Hendriksen 1-0.

    DVSV - Blankenham 3-0 (0-0).
    55. Frank de Nekker 1-0, 65. Wesley Bezembinder 2-0, 80. Martijn van Zoelen 3-0.