article
1.6409270
ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal op een rijtje.
Uitslagen zondagvoetbal 18 september editie Zwolle
ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal op een rijtje.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/uitslagen-zondagvoetbal-18-september-editie-zwolle-1.6409270
2016-09-18T14:10:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6309865.1473602882!image/image-6309865.jpg
Wijk, De,Ruinerwold,Ruinen,Meppel,Lelystad,Noordoostpolder,Dalfsen,Hoonhorst,Lemelerveld,Ommen,Vilsteren,IJhorst,Giethoorn,Kuinre,Scheerwolde,Steenwijkerland,Steenwijkerwold,Steenwijk,Willemsoord,Oldemarkt,Blankenham,Zwolle,Balkbrug,Dedemsvaart,Voetbal-amateur,amateurvoetbal,uitslagen,karakteristieken
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Uitslagen zondagvoetbal 18 september editie Zwolle

Uitslagen zondagvoetbal 18 september editie Zwolle

Foto's
1
Reacties
Reageer
    ZWOLLE - De sportredactie van De Stentor zette de uitslagen en karakteristieken van het amateurvoetbal op een rijtje.

    Hoofdklasse A:

    De Bataven - MSC Meppel 2-1 (1-0).
    35. Nick Buijl 1-0, 57. Justin Benjamins 1-1, 69.Buijl 2-1.

    Dieze West - Hollandia 1-2 (1-1).
    7. Saba Gwedelidze (strafschop) 1-0, 24. Giovanni Dos 1-1, 90 Oussama Ahrouch 1-2.
    Rood: 7. Onbekend (Hollandia).

     

    Oost 1E:

    Alcides - BVC’12 1-2 (1-1).
    4. Wouter Fokke 1-0, 44. Rik Sebens 1-1, 73. Wahid Rashidi 1-2.


    Noord 2K:

    sc Emmeloord - Groninger Boys 6-0 (3-0).
    12. Rik Beekman 1-0, 20. Bastian Tabak 2-0, 24. Hans Langedijk 3-0, 54. Beekman 4-0, 60. Beekman 5-0, 70. Harm van Wieren 6-0.

    Ruinerwold - MKV 29 6-1 (2-0).
    35. Markus Koetsier 1-0, 36. Ewoud Kleene 2-0, 68. Dyon van den Berg 3-0, 70. Amin ait Bihi 3-1, 71. Koetsier 4-1, 74. Van den Berg 5-1, 90. Kleene 6-1.

    Noord 3D:

    Heerde - Zuidwolde 7-1 (3-1).
    15. Marvin van der Haar 1-0, 20. Mike Bronsink 2-0, 25. Koen Romme 2-1, 36. Tristan Keijl (strafschop) 3-1, 55. Van den Haar 4-1, 59. Raoul Wijenberg 5-1, 74. Arne Selis 6-1, 79. Stijn Rorije 7-1.

    sv Zwolle - sv Epe 2-5 (1-1).
    34. Onbekend 0-1, Anne Nijlant 1-1, 47. Stefan Lokhorst 1-2, 56. Nijland 2-2, 63. Koen Logen 2-3, 90. Lokhorst 2-4, 90+2. Logen 2-5.

    Steenwijker Boys - Dwingeloo 10-1 (4-1).
    19. Frank Knevelbaard 1-0, 28. Knevelbaard 2-0, 42. Jesper Huisman 3-0, 44. Jeroen Braad 4-0, 45. Sybren Boschma (eigen doelpunt) 4-1, 51. Braad 5-1 (strafschop), 54. Knevelbaard 6-1, 62. Tim Grasmeijer 7-1, 72. Jesper Welling 8-1, 74. Grasmeijer 9-1, 78. Sybren Boschma (strafschop) 10-1.

    Dedemsvaart - HODO 4-2 (3-1).
    15. Ben Gerritsen 1-0, 38. Noah Schuurman 2-0, 45. Jordi Pieters 2-1, 45+2 Jim Veltmaat 3-1, 64. Schuurman 4-1, 86. Erik Pol 4-2.
    Bijzonderheid 80. Erik Abbes (Dedemsvaart) stopt strafschop.

     

    DIO Oosterwolde - FC Oldemarkt 2-1 (0-0).
    76. Jari Wieldraaijer 1-0, 80. Martijn Wieldraaijer 2-0, Hidde Weemstra 2-1.

    Ruinen - Steenwijk 1-2 (0-2).
    39. Randy Fidan 0-1, 45. Anne Baas 0-2 (strafschop), 65. Methijn Pinxterhuis 1-2.

    Oost 3B:

    Lemelerveld - Turkse Kracht 3-0 (3-0).
    11. Job Heerink (strafschop) 1-0, 43. Jordy Lugtenberg 2-0, 45. Heerink 3-0.
    Bijzonderheid: 80. Rik Ramaker (Lemelerveld) stopt strafschop.

    Noord 4A:
    VWC - RKO 1-2 (1-0).
    16. Bjarne van der Laan 1-0, 80. Rob Loman 1-1, 85. Frank Hartveld 1-2.

    Noord 4E:
    Hoogersmilde - Steenwijkerwold 0-1 (0-0).
    32. Christiaan de Lange 0-1.


    Wacker - Oranje Zwart 2-0 (1-0).
    24. Rob van Luin 1-0, 68. Joost van der Weide 2-0

     

    IJhorst - VENO 0-5 (0-2).
    11. Lars de Boer 0-1, 20. Jod Zomerman 0-2, 65. Zomerman 0-3, 67. De Boer 0-4, 69. Mark Hofstede 0-5.

    Havelte - Zandhuizen 6-0 (2-0).
    37. Niek van den Hof 1-0, 42. Jelle de Roo 2-0, 60. Van den Hof 3-0, 60. Jorick van der Galiën 4-0, 75. Wilco Boers 5-0 (eigen doelpunt), 77. Sander Brandsma 6-0.

    OVC’21 - Pesse 2-0 (1-0).
    17. Wesley Mulder 1-0, 64. Stefan Herbrink 2-0.

    USV - Old Forward 6-1 (1-1).
    13. Niek Hamers 1-0, 29. Henk Hornstra 1-1, 54. Ron Meijerink 2-1, 56. Leon Kooiker 3-1, 61. Rick Timmerman 4-1, 69. Meijerink 5-1, 85. Kooiker 6-1.

    Noord 4D:


    Schoonebeek - EMMS 0-4 (0-1).
    19. Maurice Kosse 0-1, 78. Kosse 0-2, 88. Yuri Hertsenberg 0-3, 90. Jord Anbergen 0-4.

    Oost 4H:

     

    Be Quick Zutphen - Ulu Spor 2-1 (1-1).
    20. Paul de Bruin 1-0, 30, Mehmet Dede 1-1, 88. Thijs Hurenkamp 2-1.

    sv Dalfsen - Broekland 1-1 (1-1).
    20.Sjoerd Klarenbeek 1-0, 44. Stef Beltman 1-1.

    Wissel - Hoonhorst 3-4 (1-1).
    15. Sten Klein Herenbrink 0-1, 20. Remco van Huffelen 1-1, 48. Joey Kroes 1-2, 55. Tijmen Bovenmars 1-3, Van Huffelen 2-3, 75. Wouter van der Kamp 2-4, 88. Niels Opschoor 3-4.


    Noord 5A:

    Balkbrug - Giethoorn 3-0 (2-0).
    40. Patrick Bloemberg 1-0, 45+2 Freek Haveman 2-0, 77. Bloemberg 3-0.
    Bijzonderheid: 61. Lennart Baas (Balkbrug) mist strafschop.

    Kraggenburg - Willemsoord 7-2 (4-1).
    4. Ronnie Berkenbosch 0-1, 14. Leon de la Vieter 1-1, 17. Bas Hupkes 2-1, 22. Leon de la Vieter 3-1, 33. Paul de la Vieter 4-1, 58. Joost Potters 5-1, 59. Berkenbosch 5-2 (strafschop), 65. Bas Hupkes 6-2 (strafschop), 78. Thomas Hupkes 7-2.

    Vilsteren - Dos ‘63 1-0 (0-0).
    60. Wouter Mars 1-0.

    De Blesse - Kuinre 2-1 (0-0).
    50. Johnny Sloot 1-0, 53. Jan Bouma 1-1, 81. Sloot 2-1.

    Scheerwolde - Uffelte 0-1 (0-1).
    1. Eric Schuring (eigen doelpunt) 0-1.

    Blankenham - Wapserveen 1-2.
    3. Brian van Ewijk 1-0, 32. Frank de Vries 1-1, 79. Frank de Vries 1-2

    DVSV is vrij