article
1.6378360
APELDOORN - De voetbalwedstrijden van afgelopen weekeinde nog eens op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk
APELDOORN - De voetbalwedstrijden van afgelopen weekeinde nog eens op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/voetbalcijfers-apeldoorn-harderwijk-1.6378360
2016-09-12T08:00:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6378361.1473667421!image/image-6378361.JPG
Epe,Apeldoorn,Harderwijk,Ermelo,Zeewolde,Putten,Nijkerk,Sport,epe,harderwijk,apeldoorn,hermes
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Foto's
1
Reacties
Reageer
    • Afbeelding
      Beschrijving
      Beekbergenaar Anne Zandbergen probeert Sander Barink van Loenermark het leven zuur te maken. Beekbergen won de derby met 0-1.
      Fotograaf
    APELDOORN - De voetbalwedstrijden van afgelopen weekeinde nog eens op een rijtje:

    ZATERDAGVOETBAL

    Derde divisie:

    DVS'33 Ermelo – Rijnsburgse Boys 0-0. Scheidsrechter: Annegarn. Toeschouwers: 1000.

    Jong Almere City FC - VVOG 8-1 (6-1). 2. Silverster van der Water 1-0, 5. Jasper Waalkens 2-0, 7. Emre Bal 3-0, 23. Waalkens 4-0, 31. Abdel Metalsi 5-0, 34. Van de Water 6-0, 42. Jeremy de Graaf 6-1, 56. Bal 7-1, 57. Bal 8-1.

    Hoofdklasse B:

    Sparta Nijkerk - Eemdijk 4-3 (4-1). 29. Dennis van der Wal 1-0, 31. Jan Pieter Hartog (e.d.) 2-0, 35. Rick Boersma 3-0, 41. Ali Alkan 4-0, 45. Dennis van der Wal 4-1 (e.d.), 70. Fouad Bellarbi 4-2, 74. Jan de Graaf 4-3 (strafschop).

    Dovo - CSV Apeldoorn 3-0 (2-0). 1. Melvin Bresser (e.d.) 1-0, 42. Nick Coster 2-0, 78. Frank Hol 3-0.

    ASV Dronten - SDC Putten 2-2 (2-2). 1. Abdel Cherkaoui 0-1, 19. Rocco Keizer 0-2, 37. Henry Huijsmans 1-2, 40. Rik Breemhaar 2-2.

    SDV Barneveld - NSC 2-0 (1-0). 42. Christian van de Kamp 1-0, 78. Onur Tekay 2-0.

    District Oost:

    Eerste klasse D:

    Nunspeet - Bennekom 2-1 (2-1). 3. Maikel Lange 1-0, 8. Henk Baum 2-0, 44. Kevin Sissing 2-1.

    Tweede klasse G:

    AGOVV - Hierden 0-1 (0-0). 82. William Beelen 0-1. Gele kaart: Kevin Jansen en Rogier van Geerenstein (AGOVV). Scheidsrechter: Visser.

    Vios - VRC 1-2 (0-1). 27. Roy Rentenaar 0-1, 76. Mehmet Ali Akalin 1-1, 77. Jacco Verstraten 1-2.

    Derde klasse B:

    Zwart-Wit'63 - EFC'58 2-2 (0-1). 28. Andrew Schuur 0-1, 47. Sander Bruinink 1-1, 84. Bart Mous 2-1, 90+. Paul van Prehn 2-2.

    BAS - FC Horst 0-1 (0-1). 37. Elroy Martens 0-1. Bijz.: 73. Stefan Tolhoek (BAS) mist strafschop.

    Terschuurse Boys - Zeewolde 2-0 (1-0). 30. Roy van der Veen 1-0, 59. Rob Porte 2-0.

    Rood-Wit'58 - Batavia'90 0-0.

    Derde klasse C:

    Oene - VEVO 1-0 (0-0). 90. Arjan Gerrits (strafschop) 1-0.

    Teuge - WZC 0-3 (0-0). 59. Ruben van Amersfoort 0-1, 66. Everhard Stoffer 0-2, 70. Jonas Faber 0-3.

    Vierde klasse B:

    Almen - Elspeet 0-4 (0-0). 68. Colin Pluim 0-1, 78. Niels van der Steeg 0-2, 80. Robin Smink 0-3, 89. Pluim 0-4.

    Vierhouten'82 - Veluwse Boys 0-1 (0-0). 63. Reinier Kok (strafschop) 0-1.

    Hulshorst - Prins Bernhard 5-1 (0-0). 51. Melle van der Salm 1-0, 60. Ruben Bets 2-0, 61. Ronald Jansen 3-0, 63. Michel Bronkhorst 3-1, 83. Krijn Eckhardt 4-1, 89. Niels Meussen 5-1. Rood: 55. (Prins Bernhard).

    Vierde klasse C:

    Swift'64 - EZC'84 2-0 (0-0). 56. Tom Roskam 1-0, 86. Roskam 2-0. Rood: 82. Jordy van Schoonhoven (EZC'84).

    ZONDAGVOETBAL

    Tweede klasse J:

    WSV - ATC '65 3-1 (0-0). 58. Moreno Schoenmakers 1-0, 67. Schoenmakers 2-0, 77. Tristan Berghuis 3-0, 86. Tim Slotboom 3-1.

    Colmschate - Robur et Velocitas 0-1 (0-0). 85. Timo van Drieënhuizen.

    Derde klasse B:

    Albatross - Lemelerveld 1-3 (0-1). 5. Stijn Kogelman, 50. Sander van Hal 1-1, 54. Wesley Vlierman 1-2, 77. Jordy Lugtenberg 1-3. Rode kaart: Mark Tuitel (twee keer geel - Albatross)

    Overwetering - Eerbeekse Boys 3–0 (1-0). 22. Bram van Bessen 1-0, 77. Henri Rozen 2-0, 80. Orlando Rozen 3-0.

    Witkampers - Columbia 2-2 (0-1). 2. Michael Langenbach 0-1, 50. Daan Hento 1-1, 53. Barry de Jong 1-2, 90. Timo Haverkamp (strafschop) 2-2.

    Lochem - Vaassen 4-1 (1-0). 22. Rico Lammerdink 1-0, 59. Mark van Donkelaar 2-0, 80. Jasper Jurg 3-0, 82. Ruben Boonk 4-0, 90. Omer Karagan 4-1.

    TKA - Warnsveldse Boys 1-2 (1-1). 40. Steijn Obdijn 0-1, 45+. Cemil Usta (strafschop) 1-1, 54. Kylion Stelder 1-2.

    Derde klasse D (noord):

    Epe - Zuidwolde 7-1 (3-0). 3. Gerrit Calkhoven 1-0, 19. Dennis Calkhoven 2-0, 26. Lars Timmer 3-0, 48. Stefan Liezen 3-1, 65. Koen Logen 4-1, 74. Logen 5-1, 82. Gerrit Calkhoven 6-1, 90. Logen 7-1 (pen.).

    Vierde klasse G:

    Loenermark - Beekbergen 0-1 (0-0). 56. Anne Zandbergen 0-1. Scheidsrechter: Takes. Gele kaart: Van Eck, Kelvin Ruysch, Rissewijck, Kersten (Loenermark), Punt (Beekbergen). Rode kaart: 7. Van Eck (Loenermark), 7. Denekamp (Beekbergen).

    Alexandria - Victoria Boys 2-1 (2-1). 3. Oualid Akarkach 1-0, 12. Ali Aygün 1-1, 32. Tyronne Martina 2-1.

    Groen Wit'62 - Klarenbeek 2-5 (2-2). 25. Jordy Stouten 1-0, 31. Endy Martina 2-0, 38. Leon Brouwer 2-1, 44. Marc Brugman 2-2, 60. Brouwer 2-3, 70. Wouter van der Gouw 2-4, 85. Roy Zweverink 2-5.

    KCVO - Apeldoornse Boys 4-2 (2-0). 39. Leon van Eelen 1-0, 42. Dahley Oortwijn 2-0, 57. Stan Hagen 3-0, 64. Ozan Ozkan 3-1, 66. Oortwijn 4-1, 73. Ozkan 4-2.

    Voorst - WWNA 1-3 (1-3). 16. Mickael Koller 0-1, 19. Koller 0-2, 22. Wijnand van Beek 1-2, 34. Koller 1-3.

    ZVV'56 - Orderbos 4-3 (1-3). 2. Miguel Kraaijeveld 0-1, 20. Kraaijeveld 0-2, 32. Joris Pleizier 1-2, 45. Peter-Jan Kloppers 1-3, 71. Pascal van Gerrevink 2-3, 75. Remco Herms 3-3, 79. René van der Roest 4-3.

    Vierde klasse H:

    Wissel - ABS 1-4 (1-1). 3. Jan Willem Lagerweij 1-0, 11. Maikel Demmers 1-1, 47. Demmers 1-2, 76. Wessel Nikkels 1-3, 86. Nikkels 1-4.

    Vijfde klasse D:

    Emst - CCW'16 1-4 (1-3). 17. Tim Alferink 0-1, 19. Mark Wolters 0-2, 43. Rick van Mourik 1-2, 45. Bart Keurhorst 1-3, 50. Wolters 1-4.

    Vijfde klasse G:

    SDOL - V en L 3-0 (2-0). 15. Mark Alferink 1-0, 30. Lars te Wierike 2-0, 75. Mike Spoolder 3-0.

    VROUWENVOETBAL

    Hoofdklasse B (zondag):

    IJFC - Klarenbeek 1-2 (1-1). Doelpunten SC Klarenbeek: Cynthia Beekhuis en Lisanne van Gurp.

    Eerste klasse A (zaterdag):

    Victoria Boys - FC Eindhoven AV 2-4 (1-1). Doelpunten Victoria Boys: Deveny Derksen en Erika Koetsier.