article
1.6410549
APELDOORN - Benieuwd wie de doelpunten hebben gemaakt bij uw favoriete club of de eeuwige rivaal? Hierbij het complete overzicht van het weekeinde van 17 en 18 september.
Voetbalcijfers regio Apeldoorn
APELDOORN - Benieuwd wie de doelpunten hebben gemaakt bij uw favoriete club of de eeuwige rivaal? Hierbij het complete overzicht van het weekeinde van 17 en 18 september.
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-district-oost/voetbalcijfers-regio-apeldoorn-1.6410549
2016-09-18T18:39:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6410550.1474224152!image/image-6410550.JPG
Zeewolde,Nunspeet,Ermelo,Nijkerk,Apeldoorn,Epe,Harderwijk,Sport,voetbal,hermes
Amateurs district Oost
Home / Sport / Voetbal / Amateurs district Oost / Voetbalcijfers regio Apeldoorn

Voetbalcijfers regio Apeldoorn

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN - Benieuwd wie de doelpunten hebben gemaakt bij uw favoriete club of de eeuwige rivaal? Hierbij het complete overzicht van het weekeinde van 17 en 18 september.

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    VVOG - ONS Sneek 3-3 (0-3). 12. Martijn Roosenburg 0-1, 23. Rein Werumeus Buning 0-2, 29. Yume Ramos 0-3, 51, Jeffrey Arends 1-3, 56. Jeremy de Graaf 2-3, 90. De Graaf 3-3.

    Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo 1-5 (1-2). 5. Oebele Schokker 1-0, 21. Maurice de Ruiter 0-1, 27. Frank Heus 1-2, 65. De Ruiter 1-3, 75. De Ruiter 1-4, 83. Joran Pot 1-5.

    Hoofdklasse B:

    CSV Apeldoorn - Excelsior '31 4-2 (1-0). 28. Steven van Es 1-0, 59. Sander Krijns 2-0, 64. Gradus Hempenius 2-1, 74. Hielke Penterman 2-2, 84. Maarten Boeve 3-2, 95. Richard van Schooten 4-2.

    SDC Putten - Staphorst 1-0 (0-0). 66. Rocco Keizer 1-0. Bijzonderheid: 38. Rob Mijnheer (Staphorst) mist strafschop.

    NSC Nijkerk - Urk 0-2 (0-2). 53. Teun Hakvoort 0-1, 80. Hessel Snoek 0-2.

    Oranje Nassau - Sparta Nijkerk 3-1 (1-0). 31. Niels Stenekes 1-0, 47. Ifeayi Gorissen 2-0, 90. Ali Alkan 2-1, 90. Gorissen 3-1.

    Eerste klasse D:

    Nunspeet - Go Ahead Kampen 2-1 (1-0). 18. Darryl van den Anker 1-0, 83. Maikel Lange 2-0, 89. Hussein Raza 2-1.

    Tweede klasse G:

    Unicum Lelystad - Vios Vaassen 2-1 (2-0). 22. Melvin Spanhak 1-0, 45. Cees Toet 2-0, 75. Erik Koldenhof 2-1.

    Owios - AGOVV 3-2 (2-1). 2. Yuri Brentjens 0-1, 31. Cornell Balk 1-1, 45. Corné Hamelink 2-1, 79. Brentjens 2-2, 80. Bennie Veldhoen (strafschop).

    VVOP - Hierden 3-2 (0-0). 61. Senad Sahili 0-1, 63. Tim van de Vis 1-1, 64. Ouanis Akachar 1-2, 85. Daquillio Degama 2-2, 86. Niek Bos 3-2.

    Derde klasse B:

    FC Horst – Hoevelaken 1-2 (1-2). 31. Elroy Martens 1-0, 35. Michel van de Bunt 1-1, 45. Ruud Kassenaar 1-2.

    Zwart-Wit'63 - BAS 4-1 (0-1). 13. Mark Schaap 0-1 63. Fred van de Loo 1-1, 72. Van de Loo 2-1, 76. Van de Loo 3-1 (strafschop), 81. Fabian van Panhuis 4-1.

    EFC'58 - Batavia'90 2-6 (1-2). 14. Robin Dekker 1-0, 20. Jeremy Loos 1-1, 26. Loos 1-2, 50. Aimane Ahariz 1-3, 66. Ardwin Vreeman 2-3, 75. Roberto Doufikar 2-4, 78. Loos 2-5, 80. Doufikar 2-6.

    VOP - Rood-Wit'58 1-0 (0-0). 85. 1-0.

    TOV - Zeewolde 2-1 (2-1). 10. Job Hoogedoorn 0-1, 15. Tim Suik 1-1, 43. Ahmed Eriyani 2-1.

    Derde klasse C:

    DSV'61 – Oene 4-1 (2-1). 6. Alfred Hofmeijer 1-0, 23, Arjan Gerrits 1-1, 45. Johan Westerink 2-1, 55. Martijn Lieferink 3-1, 58. Wilbur Akster 4-1.

    FC RDC - Teuge 0-3 (0-1). 12. Rick Smeets 0-1, 68. Mike Drost 0-2, 82. Joey de Croon 0-3.

    Vierde klasse B:

    Hulshorst - Vierhouten'82 7-1 (3-0). 23. Ronald Jansen 1-0, 40. Jansen 2-0, 45. Melle van der Salm 3-0, 47. Eric Jansen 3-1 (eigen doelpunt), 51. Harm Jan de Boer 4-1, 73. Jansen 5- 1 (strafschop), 78. Kristian van Olst 6-1, 88. Jansen 7-1 (strafschop).

    Prins Bernhard - Oeken 2-1 (0-1). 22. Roel Slots 0-1, 75. Dick van Rhee 1-1, 85. Van Rhee 2-1.

    Eefde - Elspeet 2-6 (1-2). 4. Niels van der Steeg 0-1, 15. Colin Pluim 0-2, 45. Ton Reylink 1-2 (strafschop), 50. Reylink 2-2, 57. Van der Steeg 2-3, 75. Jordi van der Zande 2-4, 82. Robin Smink 2-5, 90+5. Rick Mulder 2-6.

    Harskamp - Veluwse Boys 0-1 (0-1). 37. Wesley Pot 0-1.

    Vierde klasse C:

    EZC'84 - HTC 1-3 (0-2). 10. Damey van Schoonhoven 1-0, 30. Daan van der Honing 1-1, 61. Pascal Kappers 1-2, 67. Besjan Gashi 1-3. Rode kaart: 84. Damey van Schoonhoven (EZC'84, 2x geel).

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    WSV - KOSC 3-1 (1-0). 36. Rachid Boughalab 1-0, 54. Harm Bossink 1-1, 62. Tristan Berghuis 2-1, 79. Jordy Woerdman 3-1.

    ATC'65 - Robur et Velocitas: 1-3 (0-3). 07. Sven Harmsen 0-1, 18. Sven Harmsen 0-2, 32.Gino Roelofs 0-3, 61. Max Krake 1-3.

    Derde klasse B:

    Albatross - Witkampers 0-4 (0-1). 25. Jordy Woestenenk 0-1, 55. Bastiaan Beuzel 0-2, 70. Daan Hento 0-3 (strafschop), 75. Daan Hento 0-4. Rode kaart: Badr Battal (Albatross).

    Eerbeekse Boys - Twenthe Goor 3-2 (1-2). 26. Niels Verbeek 1-0, 30. Jasper Groothuis 1-1, 35. Mark Nijland 1-2, 56. Jesper Holdijk 2-2 , 81. Menno Jansen 3-2.

    Vaassen - Wijhe'92 0-0.

    TKA - Heeten 3-2 (1-1). 20. 0-1, 45. Feyyaz Kocak 1-1, 56. 1-2, 76. Furkan Cetin 2-2, 90. Ugur Yildirim 3-2.

    Warnsveldse Boys - Columbia 0-3 (0-1). 14. Barry de Jong 0-1, 78. Stefan Derksen 0-2, 89. Danny Koorevaar 0-3.

    Derde klasse D (Noord):

    SV Zwolle - Epe 2-5 (1-1). 30. Koen Logen 0-1, 44. Anne Nijland 1-1, 47. Stefan Lokhorst 1-2, 56. Anne Nijland 2-2 (strafschop), 63. Koen Logen 2-3, 90. Stefan Lokhorst 2-4, 90+. Koen Logen 2-5.

    Vierde klasse G:

    WWNA - Orderbos 0-0. Scheidsrechter: Reijnen. Gele kaart: Boer (WWNA), Kamphuis (Orderbos).

    Alexandria - Loenermark 2-2 (2-1). 5. Oualid Akarkach 1-0, 25. Akarkach 2-0, 43. Sander Barink 2-1, 90+4. Barink 2-2 (strafschop).

    Apeldoornse Boys - ZVV'56 4-3 (2-1). 11. Eigen doelpunt ZVV'56 1-0, 18. Jim Florentinus 1-1, 43. Quincy Lash 2-1, 47. Florentinus 2-2, 48. Pascal van Gerrevink 2-3, 71. Pascal van het Erve 3-3, 78. Van het Erve 4-3.

    Brummen - KCVO 0-1 (0-0). 62. Melvin Balk 0-1.

    Dierensche Boys - Beekbergen 3-3 (1-1). 14. Jordy Weijland 0-1, 16. Dave Berendsen 1-1, 55. Ryan Kaal 1-2, 62. Dave van Braam 2-2, 70. Cem Zeki 3-2, 90. Weijland 3-3.

    Victoria Boys - Klarenbeek 1-2 (1-0). 24. Jasper Wolbrink 1-0, 56. Hans Bosch 1-1, 85. Leon Brouwer 1-2.

    Voorst - Groen Wit'62 1-1 (0-1). 11. Nando de Graaf 0-1, 48. Falko Huinink 1-1.

    Vierde klasse H:

    Wissel - Hoonhorst 3-4 (1-1). 15. Sten Klein Herenbrink 0-1, 20. Remco van Huffelen 1-1, 48. Joey Kroes 1-2, 55. Tijmen Bovenmars 1-3, Van Huffelen 2-3, 75. Wouter van der Kamp 2-4, 88. Niels Opschoor 3-4.

    Vijfde klasse D:

    Emst-Socii 0-1 (0-0). 68. Kevin Esselink 0-1.

    Vijfde klasse G:

    V en L – Marienheem 1-8 (0-3). 11. Tom Schutte 0-1, 21. Lean Hobert 0-2, 31. Hobert 0-3, 52. Twan Lorkeers 0-4, 62. Hobert 0-5, 69. Anne van Marle 1-5, 75. Jordy Spikker 1-6, 86. Mike Kemper 1-7, 90. Stan Heetkamp 1-8.

    VROUWEN

    Hoofdklasse B (zondag):

    DSE – Victoria Boys 2-1 (0-0). Doelpunt Victoria Boys: Dionne Slomp.

    Eerste klasse A (zaterdag):

    SC Klarenbeek - Rijnvogels 1-1 (0-1). Doelpunt Klarenbeek: Lianne Verbeek.

    ZAAL

    Eredivisie:

    FC Eindhoven - WSV/Shoepimp 7-6 (4-2). Doelpunten WSV: Cihan Özcan 4, Mo Bendadi, Rachid Boughalab.

    Eerste divisie:

    PFC/Pro Sport Centrum - BE'79 2-6 (1-2). Doelpunten PFC: Ahmet Aydin, Joey Jejanan.