article
1.6640690
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 12 en 13 november op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 12 en 13 november op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-1.6640690
2016-11-13T16:34:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6640691.1479055000!image/image-6640691.JPG
Epe,Harderwijk,Apeldoorn,Ermelo,Nijkerk,Nunspeet,Zeewolde,Sport,voetbalcijfers,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn

Voetbalcijfers Apeldoorn

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 12 en 13 november op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    DVS'33 Ermelo - ONS Boso Sneek 0-1 (0-1). 8. Fabian Stevens 0-1.

    Harkemase Boys - VVOG 1-0 (1-0). 44. Henny Bouius 1-0.

    Hoofdklasse B:

    NSC - Oranje Nassau 2-1 (1-1). 19. Ibrahim Sallih 1-0, 38. Bas Ent 1-1, 62. Nico van den Brom 1-2 (strafschop). Rode kaart: Gerrit Bartels (NSC) en Alex van Stralendorff (Oranje Nassau).

    ACV - SDC Putten 0-1 (0-0). 83. Justin van Groen (strafschop).

    Staphorst - CSV Apeldoorn 1-1 (1-1). 28. Rob Mijnheer 1-0, 36. Sander Krijns 1-1. Rode kaart: 66. Rob Mijnheer (Staphorst, twee keer geel).

    Urk - Sparta Nijkerk 0-1 (0-0). 66. Mark Groenewoudt 0-1

    Eerste klasse D

    SVZW - Nunspeet 3-0 (1-0). 27. Yessin Maskoul 1-0, 52. Darek Andrzejak 2-0, 77. Andrzejak 3-0.

    Tweede klasse G:

    AGOVV - Renswoude 2-2 (2-1). 18. Henk van Essen 0-1, 21. Marco Bosz 1-1, 36. Raymon van Buren 2-1, 78. Jeffrey van Deuveren 2-2.

    Vios Vaassen - Lunteren 0-2 (0-0). 73. Davy Pol 0-1, 88. Pol 0-2.

    Scherpenzeel - Hierden 1-4 (1-1). 3. Hafid Charadi, 54. Ouanis Akachar 1-1, 67. William Beelen 1-2, 90. Akachar 1-3, 90+2. Brian Klaassen 1-4.

    Derde klasse B:

    Rood-Wit'58 - Buitenboys 1-4 (0-1). 16. Melvin de Groot 0-1, 49. Calwin Cairo 0-2, 59. Kevin van Hierden 1-2, 78. Michael Buth 1-3, 82. Montoya Habibe 1-4

    Hoevelaken - EFC'58 3-2 (2-0). 8. Ruud Kassenaar 1-0, 29. Kassenaar 2-0, 46. Edwin Duijst 3-0, 60. Andrew Schuur 3-1, 82. Bas Eijssens 3-2.

    Zeewolde - Batavia'90 1-2 (0-0). 59. Zakaria Abbou 0-1, 65. Lorenzo Brown 0-2, 90+5. Luca Rempf 1-2.

    VOP - FC Horst 1-2 (0-2). 17. Nick Pul 0-1, 38. Pul 0-2, 76. Franklin Harmsen 1-2 (strafschop). Rode kaart: 87. Yannick de Vries (VOP).

    Zwart Wit'63 – Waterwijk 2-4 (1-1). 5. Mounir Elablak 1-0, 39. Jeffrey Coersen 1-1, 73. Ricardo Kolk 1-2, 82. Jordy Emsten 2-2, 83. Dwight Eind 2-3, 90+. Junior Chan A Hung 2-4.

    Derde klasse C:

    Teuge - SVI 4-3 (1-2). 10. Wesley Richardson 0-1, 17. Dirkjan van Dijk 0-2, 39. Jeroen van den Hoek 1-2 (strafschop), 52. Quinten de Lain 1-3, 65. Kevin Jansen 2-3, 71. Joey de Croon 3-3, 76. Rick Smeets 4-3.

    Oene - Olympia'28 0-0.

    Vierde klasse B:

    IJsselstreek – Hulshorst 0-2 (0-1). 30. Ronald Jansen 1-0, 60. Erik van Duinen 0-2.

    Otterlo - Prins Bernhard 8-0 (5-0).

    Vierhouten'82 - Harskamp 0-2 (0-1). 45. Luc Riezebos 0-1, 89. Jasper Jansen 0-2.

    Vierde klasse C:

    HFC Storica - EZC'84 0-2 (0-2). 25. Matthijs van de Schootbrugge 0-1, 40. Damey van Schoonhoven 0-2.

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    WSV - Helios Deventer 3-0 (2-0). 25. Rachid Boughalab 1-0, 27. Modou Nijang 2-0, 87. Rachid Boughalab 3-0.

    MVV'29 - Robur et Velocitas 1-0 (1-0). 30. Ramon Lesker.

    Derde klasse B:

    TKA - Eerbeekse Boys 2-3 (2-1). 10. Ugur Yildirim 1-0, 18. Evren Cetin 2-0, 23. Niels Verbeek 1-2, 79. Raymond Kars 2-2, 90. Ruben Hafkamp 2-3.

    Columbia - Wijhe'92 4-1 (0-1). 5. Nick Dokman 0-1, 49. Michael Langenbach 1-1, 54. Barry de Jong 2-1, 87. Mourad Kasrioui 3-1, 90. Mourad Kasrioui 4-1.

    Lochem SP - Albatross 6-1 (1-0). 5. Ruben Boonk 1-0, 36. Jordi Straver 2-0, 60. Ruben Boonk 3-0, 62. Ruben Boonk 4-0, 81. Ivo Fleming 5-0, 83. Jasper Jurg 6-0, 88. Joren Waardenburg 6-1.

    Twenthe - Vaassen 3-2 (0-1). 37. Remco Hulleman 0-1, 46. 1-1, 61. 2-1, 63. 3-1, 84. Wouter van Lent 3-2.

    Derde klasse D (noord):

    Epe - Heerde 3-1 (1-0). 35. Max Buis 1-0, 60. Stefan Lokhorst 2-0, 65. Stefan Lokhorst 3-0; 90. Roel Smit 3-1.

    Vierde klasse G:

    Alexandria - Apeldoornse Boys 3-2 (3-0).

    8. Okan Soykan 1-0, 12. Ugur Kümük 2-0, 45+1. Oualid Akarkach 3-0, 65. Pascal van het Erve 3-1, 75. Furkan Seherli 3-2. Rode kaart: 80. Daniël Saija (Alexandria 2x geel), 85. Dennis van Zeist (Apeldoornse Boys, 2x geel).

    Groen Wit'62 - Victoria Boys 3-2 (1-2). 10. Tom Hagen 0-1, 15. Christian Hofman 1-1, 26. Jesper Timmer 1-2, 57. Mark Roodenburg 2-2, 72. Aram Waardenburg 3-2.

    KCVO - WWNA 4-1 (1-1). 10. Leon van Eelen (strafschop) 1-0, 27. Jordy Harleman 1-1, 57. Van Eelen 2-1, 73. Van Eelen (strafschop) 3-1, 75. Mike Hendriks 4-1.

    Klarenbeek - Beekbergen 1-1 (0-1). 32. Jordy Weijland 0-1, 46. Thomas van Dalen 1-1.

    Loenermark - Orderbos 2-2 (1-1). 24. Lesley Jakobs 0-1, 32. Joey van Dijk 1-1, 72. Miguel Kraaijeveld 1-2, 82. Tjarco van Overbeek 2-2.

    ZVV'56 - Dierensche Boys 2-5 (1-4). 10. Dave van Braam 0-1, 18. Can Zeki (strafschop) 0-2, 23. Cem Zeki 0-3, 23. Robert Hirwa 1-3, 32. Aron Haverkamp 1-4, 50. Cem Zeki 1-5, 77. Jim Florentinus 2-5.

    Vierde klasse H:

    Activia-Wissel 7-1 (2-1). 31. Zemir Mujic 1-0, 33. Niels Opschoor 1-1, 45. Bart Wippert 2-1, 57. Wippert 3-1, 78. Wippert 4-1, 81. Michiel Mikkers 5-1, 88. Michael Hubner 6-1, 89. Mikkers 7-1.

    Vijfde klasse G:

    V en L - SV Raalte 1-2 (0-0). 47. Kevin van Dartel 0-1, 74. Jurry Tibben 0-2, 90+3. Tom Kamphorst 1-2.

    VROUWEN

    Eerste klasse A (zaterdag):

    Klarenbeek - Rhoon 1-0 (1-0). 14. Jessica Braam 1-0.

    Hoofdklasse B (zondag):

    Victoria Boys - 't Zand 2-10 (0-4). Doelpunten Victoria Boys: Eigen doelpunt 't Zand en Monica Fada.

    ZAALVOETBAL

    Eerste divisie B:

    LZV/Kuypers - PFC - PFC/Pro Sport Centrum 8-2 (3-2). Doelpunten PFC: Mo Bouraarassi 1, Joey Jejanan 1.