article
1.6685390
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 26 en 27 november op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 26 en 27 november op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-1.6685390
2016-11-27T18:19:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6685391.1480270938!image/image-6685391.JPG
Epe,Putten,Harderwijk,Nunspeet,Ermelo,Apeldoorn,Zeewolde,Nijkerk,Sport,voetbalcijfers,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn

Voetbalcijfers Apeldoorn

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 26 en 27 november op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    VVOG - Rijnsburgse Boys 3-0 (1-0). 45. Pernelly Biya 1-0 59. Biya 2-0, 85. Biya 3-0. Rode kaart: 80. Richard Gooijer (VVOG).

    Odin'59 - DVS'33 Ermelo 1-1 (1-1). 21. Benjamin Roemeon 0-1, 32. Jeffrey Kleibroek 1-1.

    Hoofdklasse B:

    SDC Putten - NSC Nijkerk 2-1 (1-0). 28. Justin van Groen 1-0 (strafschop), 53. Daniël Almendro Rivas 1-1, 81. Martijn Duits 2-1. Rode kaart: 90+8. Dave Knikker (NSC).

    Sparta Nijkerk – ASV Dronten 2-0 (1-0). 24. Sebastiaan van Kammen 1-0, 83. Ali Alkan 2-0 (strafschop).

    CSV Apeldoorn - SDV Barneveld 4-0 (1-0). 39. Frank Boers 1-0, 55. Richard van Schooten 2-0, 70. Van Schooten 3-0, 76. Sander Krijns 4-0.

    Eerste klasse D:

    Nunspeet - Deto 4-0 (1-0). 45. Marcel Huisman 1-0, 57. Huisman 2-0, 64. Maikel Lange 3-0, 73. Lange 4-0.

    Tweede klasse G:

    Hierden - Unicum Lelystad 1-5 (1-1). 30. Ewout Mulder (strafschop) 1-0, 39. Cees Toet 1-1, 67. Toet 1-2, 73. Toet 1-3, 89. Eranio Lansdorf 1-4, 90+3. Andy de Wit 1-5.

    VRC - AGOVV 3-2 (3-2). 7. Wim van de Wilt 1-0, 17. Kevin Jansen 1-1, 22. Yuri Brentjens 1-2, 35. Roy Rentenaar 2-2, 37. Robin Segers 3-2.

    Lelystad'67 - Vios Vaassen 0-1 (0-0). 66. Dennis Gerritsen (strafschop) 0-1. Rood: 83. Rychendley Richards (2x geel) (Lelystad'67).

    Derde klasse B:

    FC Horst - Rood-Wit'58 2-1 (0-1). 16. Marcel van Nieuwenhuizen 0-1, 46. Joram Blaauw 1-1, 90. Ricardo Vliek 2-1.

    Stroe - Zeewolde 4-0 (1-0). 4. Roy Kruse 1-0, 70. Roy Groenevelt 2-0, 73. Edwin van Passen 3-0, 76. Groenevelt 4-0.

    Batavia'90 - Zwart-Wit'63 (2-0). 35. Lorenzo Brown 1-0, 39. Zakaria Abbou 2-0, 67. Jeremy Loos 3-0.

    EFC'58 - VOP 2-0 (0-0). 70. Paul van Prehn 1-0, 80. Paul van Prehn 2-0.

    Derde klasse C:

    FC RDC - Oene 2-1 (1-0). 35. Joeri Schuring 0-1, 50. Joost Brouwer 1-1, 65. Faruk Cadirci 2-1.

    Vevo - Teuge 2-2 (2-1). 15. Roald van Bessen 1-0, 28. Frank van Lohuijzen 1-1, 33. Jasper Dijkslag 2-1, 90. Ruben Wientjes 2-2.

    Vierde klasse B:

    Elspeet - IJsselstreek 4-0 (2-0). 28. Colin Pluim 1-0, 42. Mark Spijkerboer 2-0, 66. Wessel Pluim 3-0, 89. Patrick van den Hoorn 4-0.

    Hulshorst – Barneveld 1-2 (0-0). 46. Elmeris Avdic 0-1, 55. Michiel Pap 1-1, 82. Myron de Bruijne 1-2.

    Oeken - Vierhouten'82 5-0 (1-0). 45. Jelmar Schoonman 1-0, 52. Marco Heersema 2-0, 72. Roel van Agtmaal 3-0, 81. Sharif Hashemi 4-0, 90. Nino Schoonman 5-0.

    Prins Bernhard - Veluwse Boys 1-4 (1-2). 4. Wilgert Kok 0-1, 28. Kevin Jansen 1-1, 43. Gert René Kok 1-2, 77. Cees van de Pol 1-3, 90. Gert René Kok 1-4.

    Vierde klasse C:

    EZC'84 - Reaal Dronten 1-4 (0-1). 38. Jeffrey van den Brakel 0-1, 68. Van den Brakel 0-2, 78. Matthijs van de Schootbrugge 1-2, 81. Danny Mol 1-3, 84. Kevin Valk 1-4. Bijzonderheid: 71. Djormi Ruegebrink (EZC'84) stopt strafschop.

    ZONDAG

    Derde klasse B:

    Vaassen - TKA 3-3 (1-1). 34. Samed Kilic 0-1, 35. Wouter van Lent 1-2, 70. Kilic 1-2, 83. Remco Pannekoek 2-2, 89. Tom Tangelder 3-2, 91. Kahan Ozcan 3-3. Rode kaart: 58. Wesley Stegeman (Vaassen, 2x geel).

    Vierde klasse G:

    Apeldoornse Boys - Loenermark 4-2 (1-0). 5. Furkan Seherli 1-0, 52. Seherli 2-0, 53. Pascal van het Erve 3-0, 60. Van het Erve 4-0, 77. Nick Holtrop 4-1 (eigen doelpunt), 86. Steven Hol 4-2.

    ZAALVOETBAL

    Eredivisie:

    WSV/Shoepimp - FC Marlene 1-8 (0-5). Doelpunt WSV: Reza Ngarigota 1.

    Eerste divisie:

    ZVG/Cagemax - PFC/Pro Sport Centrum 5-10 (4-4). Doelpunten PFC: Mo Bouraarassi 4, Kengo Ishikawa 2, Ismar Maglajlic 1, Robin van Schieveen 1, Joa Noya 1, Mourad Kasrioui 1.