article
1.6443935
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeind van 24 en 25 september op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn e.o.
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeind van 24 en 25 september op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-e-o-1.6443935
2016-09-25T18:09:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6443936.1474827162!image/image-6443936.JPG
Harderwijk,Ermelo,Nijkerk,Epe,Putten,Apeldoorn,Nunspeet,Zeewolde,Sport,voetbalcijfers,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn e.o.

Voetbalcijfers Apeldoorn e.o.

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeind van 24 en 25 september op een rijtje:

    ZATERDAGVOETBAL

    Derde divisie:

    Quick Boys - VVOG 1-5. 14. Jeremy de Graaf 0-1, 35. Richard Gooijer 1-1 (eigen doelpunt), 38. De Graaf 1-2, 53. De Graaf 1-3, 60. De Graaf 1-4, 81. Thomas Vossebelt 1-5 (strafschop).

    DVS'33 Ermelo - FC Rijnvogels 4-1 (2-0). 19. Maurice de Ruiter 1-0, 28. Deniz Sahbaz 2-0, 53. Sahbaz 3-0, 69. Pieter van der Breggen 3-1, 89. Benjamin Roemeon 4-1.

    Hoofdklasse B

    Sparta Nijkerk - CSV Apeldoorn 0-2 (0-2). 6. Maarten Boeve 0-1, 27. Richard van Schooten 0-2.

    ASV Dronten - NSC Nijkerk 2-3 (0-1). 0-1 Yannick Cornelisz, 1-2 Tom de Ridder en 2-3 Daniel Rivas.

    SDV Barneveld - SDC Putten 1-1 (0-0). 49. Rob Knul 1-0, 65. Justin van Groen 1-1.

    Eerste klasse D:

    Hulzense Boys - Nunspeet 0-4 (0-1). 16. Henk Baum 0-1, 49. Lars ten Dolle 0-2, 74. Ronald Hoek 0-3, 87. Jos Huijgen 0-4.

    Tweede klasse G:

    Vios Vaassen – De Valleivogels 0-4 (0-1). 44. Sven van Rossum 0-1, 68. Van Rossum 0-2, 74. Wilbert Thomassen 0-3, 78. Thomassen 0-4. Rode kaart: 85. Robert van den Broek (De Valleivogels). Scheidsrechter: Pouls.

    AGOVV – Lelystad'67 0-1 (0-1). 18. Andy van Beveren 0-1.

    Hierden - Lunteren 3-0 (1-0). 15. Dominique Denzel 1-0, 78. Denzel 2-0, 90. Ali el Haddadi 3-0. Bijz.: Rode kaart: 52. Nickey Groeneveld (Lunteren)

    Derde klasse B:

    Zeewolde - EFC'58 1-0 (0-0). 70. Martijn van Heesbeen.

    Rood-Wit'58 - TOV 0-1 (0-1). 45. Sander Lambrechts 0-1.

    Hoevelaken - Zwart-Wit'63 1-2 (1-1). 9. Jordy Ernsten 0-1, 22. Ruud Kassenaar 1-1, 90+6. Fabian van Panhuis 1-2.

    Buitenboys - FC Horst 5-3 (5-1). 14. Melvin de Groot 1-0, 20. Michael Buth 2-0, 26. Buth 3-0, 28. Roy Kok 3-1, 32. Joe Lamptey 4-1, 37. Lamptey 5-1, 55. Elroy Martens 5-2, 58. Milan van der Maaten 5-3

    Derde klasse C:

    Oene - ESC 0-2 (0-0). 52. Wim de Vries 0-1, 80. William Huenestein 0-2.

    Teuge - SEH 5-1 (2-0). 36. Jeroen van den Hoek 1-0, 44. Jasper van Oorspronk 2-0, 47. Van Oorspronk 3-0, 50. Rick Smeets 4-0, 65. Emel Ugljanin 4-1, 75. Smeets 5-1.

    Vierde klasse B:

    Otterlo - Hulshorst 2-3 (1-1). 14. Ruben Bets 0-1, 40. Marco van Rooijen 1-1, 48. Laurens Foekens 2-1, 58. Melle van der Salm 2-2, 90. Ronald Jansen 2-3.

    Veluwse Boys - Eefde 1-3 (1-2). 7. Sjoerd Jansen 0-1, 30. Ton Reijlink 1-1, 32. Wesley Pott 1-2, 49. Reijlink (strafschop).

    Vierhouten'82 - Turkse Kracht 1-4 (1-1). 29. Jari Pluim 1-0, 38. (strafschop) 1-1, 47. 1-2, 62. 1-3, 67. 1-4. Rood: 40. Kevin Bouw (Vierhouten'82).

    Vierde klasse C:

    CSV'28 – EZC'84 8-0 (3-0). 4. Tsegai Woldai 1-0, 17. Nathanael Leiwakabessy 2-0, 44. Jabir Mazouz 3-0, 64. Gework Petrosjan 4-0, 65. Jamiro Oortwijn 5-0, 73. Mazouz 6-0, 80. Mohammed El Bouhni 7-0, Petrosjan 8-0.

    ZONDAGVOETBAL

    Tweede klasse J:

    Robur et Velocitas - SDC'12 1-0 (0-0). 90+3. Roy van der Gouw 1-0.

    PH - WSV 0-4 (0-3). 2. Moreno Schoenmakers 0-1, 32. Tristan Berghuis 0-2, 43. Moreno Schoenmakers 0-3, 90. e.d. 0-4.

    Derde klasse B:

    Columbia - Vaassen 3-3 (1-0). 45. Mischa Hendriksen 1-0, 51. Erik Hagen 1-1, 61. Erik Hagen 1-2, 77. Barry de Jong 2-2, 92. Barry de Jong 3-2, 94. Stefan van de Worp 3-3.

    Overwetering - Albatross 3-1 (1-1). 9. Orlando Rozen 1-0, Jordi Kluitenberg 1-1, 60. Orlando Rozen 2-1, 87. Orlando Rozen 3-1.

    Turkse Kracht - Eerbeekse Boys 3-1 (1-1). 16. Jesper Holdijk 0-1, 40. Abdou Secka 1-1, 80. Furkan Kazci 2-1, 90. Abdullah Kilic 3-1.

    Derde klasse D (noord):

    Epe - Trinitas 4-0 (3-0). 24. Gerrit Calkhoven 1-0, 30. Koen Logen 2-0, 43. Koen Logen 3-0, Luke Berkhoff 4-0.

    Vierde klasse G:

    Groen Wit'62 - Alexandria 2-1 (2-0). 28. Mark Roodenburg 1-0, 36. Roodenburg 2-0, 57. Mustafa Tekay 2-1. Scheidsrechter: Jansen.

    Beekbergen - WWNA 1-1 (1-1). 7. Jorrit van Tongeren 0-1, 8. Rico de Boer 1-1. Bijzonderheid: 47. Scheidsrechter Van Hoogstraaten staakt het duel, omdat de zwarte sokken van Beekbergen en WWNA te veel op elkaar lijken.

    KCVO - Voorst 4-0 (2-0). 35. Melvin Balk 1-0, 45. Edwin Stegeman 2-0, 81. Melvin van Ast 3-0, 82. Tobi Bosman 4-0.

    Klarenbeek - Dierensche Boys 2-2 (1-1). 2. Can Zeki 0-1, 35. Lennart Elijzen 1-1, 49. Dave Berendsen 1-2, 90. Elijzen 2-2.

    Loenermark - Victoria Boys 1-2 (1-1). 8. Jesper Timmer 0-1, 30. Sander Barink 1-1 (strafschop), 69. Henk Slot 1-2.

    Orderbos - Apeldoornse Boys 3-1 (1-0). 40. Miguel Kraaijeveld 1-0, 48. Patrick de Velde Harsenhorst 2-0, 70. Robert van Verseveld 3-0, 90. Pascal van het Erve 3-1 (strafschop) 3-1.

    ZVV '56 - Brummen 2-0 (2-0). 18. Jim Florentinus 1-0, 30. Eigen doelpunt Brummen 2-0.

    Vierde klasse H:

    Diepenveen-Wissel 3-0 (1-0). 41. Jeffrey Mooren 1-0, 50. Davey Mooren 2-0, 76. Tim Legebeke 3-0.

    Vijfde klasse D:

    SHE - Emst 4-2 (2-0). 1. Douwe Beker 1-0, 42. Beker 2-0, 59. Dennis Kloezeman 2-1 (strafschop), 60. Beker 3-1, 68. Koen Penninx 3-2, 78. Daan Weltevreden 4-2.

    Vijfde klasse G:

    Wesepe - V en L 3-1 (2-1). 3. Stefan Jansen 1-0, 18. Seie Overvelde 1-1, Jansen 2-1, 85. Delano Schotman 3-1.