article
1.6510778
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 8 en 9 oktober op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 8 en 9 oktober op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-harderwijk-1.6510778
2016-10-09T19:12:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6510779.1476040544!image/image-6510779.JPG
Harderwijk,Apeldoorn,Zeewolde,Ermelo,Epe,Nijkerk,Sport,klarenbeek,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 8 en 9 oktober op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    DVS'33 Ermelo - Huizen 2-1 (0-0). 50. Iry Etwi 0-1, 90+1. Roald de Vries 1-1 (strafschop), 90+5. Deniz Sahbaz 2-1. Scheidsrechter: Bijl. Toeschouwers 1000. Bijz. 82. Maurice de Ruiter (DVS'33) mist strafschop.

    Jong FC Groningen - VVOG 1-0 (0-0). 67. Gijs Jasper 1-0.

    Hoofdklasse B:

    Sparta Nijkerk - NSC 2-0 (0-0). 69. Sefanja Davids 1-0, 90. Jorn Mocking 2-0.

    CSV Apeldoorn – SDC Putten 2-2 (0-1). 25. Maarten Boeve (e.d.) 0-1, 51. Hüseyin Güveli 1-1, 82. Jurian van den Brink 1-2, 95. Güveli 2-2.

    Eerste klasse D:

    Vroomshoopse Boys - Nunspeet 0-3 (0-2). 17. Darryl van den Anker 0-1, 21. Lars ten Dolle 0-2, 87. Wahid Shimeri 0-3.

    Tweede klasse G:

    AGOVV – Vios 3-1 (0-1). 44. Mehmet Ali Akalin 0-1, 61. Marco Bosz 1-1, 70. Kevin Jansen 2-1, 77. Timo Hogeboom 3-1. Scheidsrechter: De Vries. Bijzonderheid: 76. Dennis Gerritsen (Vios) mist strafschop).

    Hierden - Renswoude 3-1 (2-0). 24. Ali el Haddadi 1-0, 39. Ali Akachar 2-0, 69. Ouanis Akachar 3-0, 79. Paul Daalmeyer 3-1. Bijz. 86. Rode kaart: Jeffrey van Deuveren (Renswoude, twee keer geel).

    Derde klasse B:

    EFC'58 - TOV 1-3 (1-2). 4. Ardwin Vreemann 1-0, 32. Ferhat Ozturk 1-1, 45. Tim Suik 1-2, 48. Bram Dorrestijn 1-3.

    VOP - Zwart Wit'63 1-1 (0-0). 48. Zakaria Talhi 0-1, 90+1. Franklin Harmsen 1-1.

    Stroe - FC Horst 0-3 (0-2). 42. Nick Pul 0-1, 45. Ricardo Vliek 0-2, 85. Elroy Martens 0-3.

    Rood Wit'58 - BAS 1-2 (0-1). 43. Karst van Dijk 0-1, 72. Barry Grevengoed 1-1, 87. Mark Schaap 1-2.

    Zeewolde - Waterwijk 3-0 (2-0). 13. Martijn van Heesbeen 1-0, 30. Yasin Karpuz 2-0. 87. Pino Wouters 3-0. Bijz.: 72. Franklin de Jong (Waterwijk) mist strafschop). 82. Martijn van Heesbeen (Zeewolde) mist strafschop.

    Derde klasse C:

    Teuge - Oene 0-0.

    Vierde klasse B:

    Elspeet – Oeken 2-2 (0-0). 53. Bart van Wincoop 1-0, 60. Marco Heersema 1-1, 68. Robin Smink 2-1, 75. Coen Hagedoorn 2-2.

    Veluwse Boys – Hulshorst 1-1 (1-0). 30. Gert René Kok 1-0, 69. Harm Jan de Boer 1-1.

    Vierhouten'82 – Barneveld 4-2 (1-1). 20. Gerben Tissingh 1-0, 23. Rinse Verweij 1-1, 50 Mitchell Spin 2-1, 60. Vincent Koordes 3-1, 63. Adem Sanli 3-2, 70. Koordes (strafschop).

    Prins Bernhard – Harfsen 3-5 (1-5). 8. Dick van Rhee 1-0, 19. Ruben Wassink 1-1, 26. Jasper Klumper 1-2, 35. Wassink 1-3, 43. Wassink 1-4, 45. Milan Haak 1-5, 60. Sander Bleijenberg 2-5, 75. Jurrian van de Steeg 3-5.

    Vierde klasse C:

    EZC'84 – Kampen 0-4 (0-2). 24. Max van Moll 0-1, 44. Yunus Aybek 0-2, 57. Aybek 0-3, 84. Aybek 0-4.

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    BWO - WSV 4-1 (2-0). 11. Timo Vos 1-0, 45. Vincent Bilanovic 2-0, 57. Moreno Schoenmakers 2-1, 66. Sem Geerdink 3-1, 87. Dennis Kemerink 4-1.

    Robur et Velocitas - Achilles'12 0-3 (0-1). 26. Frits Wiersma 0-1, 68. Casper Ritmeester 0-2, 90. Danny Assink 0-3.

    Derde klasse B:

    Columbia - Albatross 1-2 (1-0). 45. Berry de Jong 1-0, 69. Erwin Zuyderduyn 1-1, 73. Niels Verschuur 1-2.

    Lemelerveld - Eerbeekse Boys 6-2 (3-1). 21. Jordy Lugtenberg 1-0, 37. Job Heerink 2-0, 37. Job Heerink 3-0, 42. Raymond Kars 3-1, 49. Jordy Lugtenberg 4-1, 61. Wesley Vlierman 5-1, 65. Guido Smeenk 5-2, 85. Jordy Lugtenberg 6-2.

    TKA - Lochem 2-3 (1-2). 29. Rico Lammerdink 0-1, 44. Jasper Jurg 0-2, 45. Cihan Ozcan 1-2, 55. Cihan Ozcan 2-2, 90. Ruben Boonk.

    Vaassen - Warnsveldse Boys 2-3 (0-1). 43. Mitch Elsman 0-1, 53. Bart Spijkers 0-2, 75. Kylion Stelder 0-3, 84. Remco Pannekoek 1-3, 87. Remco Pannekoek 2-3.

    Derde klasse D (noord):

    Epe - FC Oldemarkt 9-3 (3-2). 3. Stefan Lokhorst 1-0, 5. Jelmer Trox 1-1, 9. Folkert Postma 1-2, 17. Gerrit van Calkhoven 2-2, 22. Koen Logen 3-2, 48. Gerrit Calkhoven 4-2, 52. Gerrit Calkhoven 5-2, 60. Wilco Tammens 5-3, 65. Gerrit Calkhoven 6-3, 75. Frenkie Overmars 7-3, 86. Stefan Lokhorst 8-3, 90. Frenkie Overmars 9-3.

    Vierde klasse G:

    SC Klarenbeek-Voorst 1-2 (0-1). 42. Jelle Koopman 0-1, 48. Frank Korenblek, 52. Tom Jansen 1-2.

    Alexandria - Brummen 1-3 (0-3). Doelpunten Brummen: Robin van Rheenen 2, Tyas Gerritsen. Doelpunt Alexandria: 70. Tinus Hendriks 1-3.

    Beekbergen - Orderbos 0-0. Rode kaart: Hidde Bos (2x geel, Beekbergen).

    Dierensche Boys - Victoria Boys 2-1 (1-0). 4. Can Zeki 1-0, 54. Henk Slot 1-1, 75. Zeki 2-1 (strafschop).

    Groen Wit'62 - ZVV'56 0-3 (0-1). 14. Remco van den Berg 0-1, 60. Mickey van Oort 0-2, 78. Mohammed Bayrakci 0-3. Rode kaart: Melvin van Vemde (2x geel, Groen Wit'62).

    Loenermark - KCVO 2-0 (1-0). 27. Tjarco van Overbeek 1-0, 90. Joey van Dijk 2-0.

    WWNA - Apeldoornse Boys 1-6 (1-3). 13. Furkan Seherli 0-1, 22. Mitchell Buitenhuis 1-1, 27. Seherli 1-2, 43. Ashwin Nahar 1-3, 52. Pascal van het Erve 1-4, 69. Seherli 1-5, 88. Quincy Lash 1-6.

    Vierde klasse H:

    Haarle - Wissel 3-0 (1-0). 14. Bosse Reimert 1-0, 55. Erik Westendorp 2-0, 68. Ronald van Breen 3-0.

    Vijfde klasse D:

    SVBV-Emst 3-1 (0-1). 15. Alex Nijkamp (eigen doelpunt) 0-1, 75. Rodney Schulenbarg 1-1, 83. Wietse Knoef 2-1, 90+1. Roel Sprukkelhorst 3-1.

    Vijfde klasse G:

    Sportclub Deventer - V en L 3-3 (0-1). 43 Eduard van de Beld 0-1, 46. Ruud Kamphorst 0-2, 55. Hamza Loukili 1-2, 58. Eduard van de Beld 1-3, 62. Hamza Loukili 2-3, 64. Hamza Loukili 3-3.

    VROUWEN

    Hoofdklasse B (zondag):

    Victoria Boys - Fortuna Wormerveer 0-12 (0-6).

    Eerste klasse A (zaterdag):

    Berkel - SC Klarenbeek 1-2 (0-1). Doelpunten SC Klarenbeek: Jessica Braam en Lisanne van Gurp.

    ZAAL

    Eerste divisie:

    Salaam - PFC/Pro Sport Centrum 6-2 (3-0). Doelpunten PFC: Georgio Ashruf 1, Giordano Ashruf 1.