article
1.6536933
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 15 en 16 oktober op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 15 en 16 oktober op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-harderwijk-1.6536933
2016-10-16T16:36:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6536934.1476635976!image/image-6536934.JPG
Putten,Epe,Ermelo,Harderwijk,Apeldoorn,Nijkerk,Zeewolde,Nunspeet,Sport,amateurvoetbal,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 15 en 16 oktober op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    VVOG - Jong Volendam 1-3 (1-2). 12. Bert Steltenpool 0-1. 29. Jeremy de Graaf 1-1. 35. Bert Steltenpool 1-2. 90. Joey Veerman 1-3. Rode kaart: 37. Raoul Esseboom (Jong Volendam).

    Capelle - DVS'33 Ermelo 0-1 (0-0). 74. Benjamin Roemeon 0-1.

    Hoofdklasse B:

    NSC Nijkerk - CSV Apeldoorn 1-5 (0-2). 17. Richard van Schooten 0-1, 28. Jesse Hartgers 0-2, 50. Van Schooten 0-3 (strafschop), 60. Jesse Perdon 0-4, 84. Rudolf Jan Breukers 1-4, 87. Frank Broers 1-5.

    AZSV - Sparta Nijkerk 1-1 (1-1). 35. Coplan Soumaoro 1-0, 45. Sefanja Davids 1-1.

    SDC Putten - Excelsior'31 0-0.

    Eerste klasse D:

    Nunspeet – Berkum 1-1 (1-1). 13. Chris van der Meulen 0-1, 45. Marc Dekker 1-1.

    Tweede klasse G:

    Vios Vaassen - Hierden 0-2 (0-0). 58. Ali el Haddadi 0-1, 78. Ouanis Akachar 0-2.

    Dieren - AGOVV 0-3 (0-1). 4. Yuri Brentjens 0-1, 49. Marco Bosz 0-2, 84. Raymon van Buren (strafschop).

    Derde klasse B:

    Zwart-Wit'63 - Zeewolde 0-0.

    Hoevelaken - Rood-Wit'58 5-3 (1-0). 7. Ruud Kassenaar 1-0, 60. Michel van de Bunt 2-0, 69. Marijn van Meerveld 2-1, 72. Marcel van Nieuwenhuizen 2-2, 80. Randy Gerritsen 3-2, 82. Jeffrey Kleijer 3-3, 88. Edwin Duist 4-3, 90+2. Patrick Kloppenburg 5-3.

    FC Horst - TOV 0-0. Rode kaart: 60. Guy Metting van Rijn (TOV), 62. René Lubbersen (FC Horst).

    Buitenboys - EFC'58 3-3 (1-1). 1. Paul van Prehn 0-1, 35. Erik Smits 1-1, 55. Patrick van der Kuijl 2-1, 65. Van der Kuijl 3-1, 87. Ardwin Vreemann 3-2, 90+4. Alexander Halmans 3-3.

    Derde klasse C:

    Teuge - Hattem 7-0 (4-0). 28. Joey de Croon 1-0, 32. Jasper van Oorspronk 2-0, 34. Berend Pas 3-0, 44. Mike Drost 4-0, 62. Ron Wijngaards 5-0, 81. Rick Smeets 6-0, 87. Drost 7-0.

    Oene - 't Harde 0-1 (0-0). 84. Terence ten Brink 0-1.

    Vierde klasse B:

    Otterlo – Elspeet 3-3 (1-1). 30. Alvin Broekhuizen 1-0, 45. Colin Pluim 1-1, 53. Broekhuizen 2-1, 63. Pluim (strafschop) 2-2, 80. Niels van der Steeg 2-3, 81. Jeroen Janssen 3-3.

    IJsselstreek - Veluwse Boys 1-2 (0-1). 35. Wesley Doppenberg 0-1, 65. Paul van Benthem 1-1, 81. Reinier Kok 1-2. Rood: 70. Fabian Kruize (IJsselstreek).

    Vierhouten'82 - Prins Bernhard 1-4 (0-2). 17. Julian Hop 0-1, 45. Dick van Rhee 0-2, 50. Laurens Wajer 0-3, 53. Gerben Tissingh 1-3, 55. Reinier Schouten 1-4.

    Hulshorst - Turkse Kracht 8-0 (4-0). 9. Ronald Jansen 1-0, 16. Melle van de Salm 2-0, 24. (eigen doelpunt) 3-0, 35. Jansen 4-0, 58. Bram van Dijk 5-0, 66. Eric Jansen 6-0, 67. Van Dijk 7-0, 70. Van Dijk 8-0. Rood: 75. (2x geel) (Turkse Kracht).

    Vierde klasse C:

    Noord Veluwe Boys – EZC'84 6-0 (2-0). Doelpuntenmakers Noord Veluwe Boys: Gijs van Hulst (2x), Ronald Winter (2x), Henk van Ommen (2x).

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    WSV - MVV '29 4-0 (2-0). 7. Rachid Boughalab 1-0, 45. Rachid Boughalab 2-0, 82. Olaf Kluitenberg 3-0, 88. Moreno Schoenmakers 4-0.

    KOSC - Robur et Velocitas 1-0 (0-0). 79. Harm Bossink 1-0.

    Derde klasse B:

    Albatross - TKA 2-4 (1-2). 19. Cihan Ozcan 0-1, 27. Cihan Ozcan 0-2, 42. Sander van Hal 1-2, 48. Nick van Kampen 2-2, 52. Samed Kilic 2-3, 90. Kenan Mahmudov 2-4.

    Eerbeekse Boys - Warnsveldse Boys 0-6 (0-3). 28. Bart Spijkers 0-1, 32. Bart Spijkers 0-2, 45. Marc Hasper 0-3, 57. Mitch Elsman 0-4, 65. Stijn Obdeijn 0-5, 77. Stijn Obdeijn 0-6.

    Lochem - Columbia 1-6 (1-1). 6. Barry de Jong 0-1, 39. Rico Lammerdink 1-1, 50. Mischa Hendriksen 1-2, 52. Roger Oonk 1-3, 79. Rick van Lohuizen 1-4, 81. Barry de Jong 1-5, Mourad Kasrioui 1-6.

    Turkse Kracht - Vaassen 2-0 (1-0). 7. Emrah Dagli 1-0, 90. Iesa van Lenthe 2-0.

    Derde klasse D (Noord):

    Epe - Steenwijker Boys 8-1 (4-0). 26. Koen Logen 1-0, 29. Koen Logen 2-0, 33. Koen Logen 3-0, 34. Gerrit Calkhoven 4-0, 51. Stefan Lokhorst 5-0, 63. Koen Logen 6-0, 68. Dennis Frenay 6-1, 86. Lars Timmer 7-1, 88. Dennis Calkhoven 8-1.

    Vierde klasse G:

    KCVO - Beekbergen 2-0 (1-0). 35. Rick Beekman 1-0, 90+2. Edwin Stegeman 2-0. Scheidsrechter: Kiliccan. Gele kaart: Van Zuidam (KCVO).

    Apeldoornse Boys - Victoria Boys 1-4 (1-1). 12 Ashwin Nahar 1-0, 41. Jasper Wolbrink 1-1, 62. Jesper Timmer 1-2, 71. Henk Slot 1-3, 83. Timmer 1-4.

    Brummen - Klarenbeek 4-2 (3-1). Doelpunten Brummen: Robin van Rheenen 2, Stan Hurenkamp, Daan Ribbers. Doelpunten Klarenbeek: 35. Lennart Elijzen 3-1, 75. Wouter van der Gouw 4-2 (strafschop).

    Groen Wit'62 - WWNA 3-5 (3-1). 17. Jordy Harleman 0-1, 20. Jordy Stouten 1-1, 26. Stouten 2-1, 28. Stouten 3-1, 52. Pascal Veldhuis 3-2, 54. Mickael Koller 3-3, 75. Harleman 3-4, 87. Koller 3-5. Rode kaart: Nick Agten (2x geel, WWNA).

    Orderbos - Dierensche Boys 5-2 (4-1). 10. Peter Jan Kloppers 1-0, 15. Patrick de Velde Harsenhorst 2-0, 17. De Velde Harsenhorst 3-0, 30. Miguel Kraaijeveld 4-0, 45. Can Zeki 4-1 (strafschop), 50. Zeki 4-2 (strafschop), 80. De Velde Harsenhorst 5-2.

    Voorst - Alexandria 0-2 (0-0). 75. Okan Soykan 0-1, 90. Raymond Hendriks 0-2.

    ZVV'56 - Loenermark 1-4 (1-1). 4. Remco Herms 1-0, 27. Remco Hendriksen 1-1, 57. Sander Barink 1-2, 71. Joey van Dijk 1-3, 82. Barink 1-4.

    Vierde klasse H:

    Wissel - Davo 4-2 (1-1). 11. Riny Eilander 0-1, 21. Kees van Laar 1-1, 58. Van Laar 2-1, 69. Danny Bosman 2-2, 71. Nieck van Doorn 3-2, 78. Rick Wiegman 4-2.

    VROUWEN

    Hoofdklasse B (zondag):

    Victoria Boys - SV Venray 2-5 (2-3). Doelpunten Victoria Boys: Deveny Derksen (2x).

    Eerste klasse A (zaterdag):

    SC Klarenbeek - Unicum 5-0 (3-0). Doelpunten Klarenbeek: Cynthia Beekhuis (3x), Lisanne van Gurp en Grietien van Gurp.