article
1.6591596
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 29 en 30 oktober op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 29 en 30 oktober op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-harderwijk-1.6591596
2016-10-30T18:21:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6591597.1477851877!image/image-6591597.JPG
Nijkerk,Ermelo,Epe,Apeldoorn,Harderwijk,Putten,Zeewolde,Nunspeet,Sport,voetbal,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 29 en 30 oktober op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    DVS'33 Ermelo - IJsselmeervogels 1-6 (1-3). 1. Oktay Özturk 0-1, 13. Kay Velda 1-1, 28. Mike van de Laar 1-2, 39. Van de Laar 1-3, 51. Sherwin Grot 1-4, 58. Van de Laar 1-5, 61. Ali Akla 1-6. Scheidsrechter: Ritmeester. Toeschouwers: 1500. Gele kaart: Sahbaz (DVS'33).

    DVS'33 Ermelo: Eppink; Van Santen (71. Epe), Wolven, Camara (71. Mijnheer), De Vries; Pinarci, Pot, Vloedgraven (46. Sahbaz), Velda; Roemeon, De Ruiter

    ASWH - VVOG 2-5 (0-2). 4. Jeremy de Graaf 0-1. 27. Samir Merraki 0-2. 57. Jeremy de Graaf 0-3. 65. Nick Slotboom 1-3. 67 Oussama Labari 1-4. 73. Robbert Olijfveld 2-4. 90. Jeffrey Arends 2-5.

    Hoofdklasse B:

    CSV Apeldoorn - SC Genemuiden 2-1 (2-0). 20. Richard van Schooten 1-0, 22. Wouter van der Molen (e.d.) 2-0, 63. Jacco Riemens 2-1.

    Sparta Nijkerk - SDC Putten 2-0 (1-0). 34. Janic Makizodila 1-0, 63. Jorn Mocking 2-0.

    Dovo - NSC 2-1 (0-0). 57. Joshua Patrick 1-0, 67. Roy Bakkenes 2-0, 68. Bas Ent 2-1.

    Eerste klasse D:

    De Esch - Nunspeet 0-1 (0-1). 27. Kevin Scholten 0-1.

    Tweede klasse G:

    AGOVV - Blauw Geel'55 3-0 (0-0). 74. Yuri Brentjens 1-0, 79. Miguel Angel Suarez-Escalante 2-0, 90. Brentjens 3-0. Bijzonderheid: 90+2. Simon Kooiman (Blauw Geel'55) mist strafschop.

    Owios - Vios Vaassen 2-1 (1-1). 11. Cornell Balk 1-0, 27. Erik Koldenhof 1-1, 75. William van den Hul 2-1.

    Hierden - Valleivogels 2-2 (0-1). 4. Nick Engelen 0-1. 74. Gert Boonen 1-1. 85. Brian Klaassen 2-1. 90. Peter van de Pol 2-2.

    Derde klasse B:

    EFC'58 - FC Horst 2-1 (1-1). 18. Romin Ahmadi 1-0, 55. Milan van der Maaten 1-1. 88. Redouan Arian 2-1.

    Rood-Wit'58 - Terschuurse Boys 1-0 (0-0). 52. Barry Grevengoed 1-0. Bijz.: Rode kaart: 63. Marcel van Nieuwenhuizen (Rood-Wit'58), Jaap van der Weerd (Terschuurse Boys).

    Zeewolde - Hoevelaken 0-2 (0-1). 35. Edwin Duijst 0-1, 90+2. Joeri van den Hoeven 0-2.

    Stroe - Zwart-Wit'63 5-0 (2-0). 19. Berrie van Manen 1-0, 35. Roy Groenevelt 2-0, 58. Erwin van Essen 3-0 (strafschop), 60. Groenevelt 4-0, 90. Roy van den Akker 5-0.

    Derde klasse C:

    WZC Wapenveld - Oene 1-1 (1-0). 17. Jan Peter Hulleman 1-0, 65. Arjan Gerrits 1-1. Rood: 90. Michiel van 't Einde (Oene).

    't Harde-Teuge 1-6 (0-4). 24. Joey de Croon 0-1, 30. De Croon 0-2, 42. Berend Pas 0-3, 45. Ruben Wientjes 0-4, 68. Henk Elskamp 1-4, 85. Kevin Jansen 1-5, 90. Jansen 1-6.

    Vierde klasse B:

    Elspeet - Hulshorst 0-2 (0-2). 23. Ronald Jansen 0-1, 42. Krijn Eckhardt 0-2. Gele kaart: Colin Pluim (Elspeet), Van de Salm (Hulshorst). Scheidsrechter: J.H. Luiken. Toeschouwers: 175.

    Almen – Vierhouten'82 2-5 (2-1). 3. Stèfan Bouw 0-1, 23. Finn Galdemans 1-1, 30. Peter Muileman 2-1. 48. Gerben Tissingh 2-2, 65. Tissingh 2-3, 70. Leon Bouw 2-4, 90. Joeri Pluim 2-5. Rood: 60. Devlin Bronkhorst (Vierhouten'82).

    Prins Bernhard – IJsselstreek 2-2 (1-0). 44. Kevin van de Ridder 1-0, 46. 1-1, 55. Michel Bronkhorst 2-1, 82. 2-2. Rood: 70. (IJsselstreek), 85. (IJsselstreek).

    Veluwse Boys – Barneveld 2-2 (2-1). 25. Wesley Doppenberg 1-0, 34. Doppenberg 2-0, 36. 2-1, 90+2. 2-2. Rood: 75. (Barneveld).

    Vierde klasse C:

    EZC'84 - 's Heerenbroek 1-3 (1-2). 7. Wim Kwakkel 0-1, 18. William Dekker 0-2, 82. Volkan Bakar 1-2, 90+2. William Meuleman 1-3.

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    Robur et Velocitas – Helios 4-0 (2-0). 6. Roy van der Gouw 1-0, 9. Jan Lemmerman 2-0, 70. Sven Harmsen 3-0, 80. Wouter van Ewijk 4-0.

    Derde klasse B:

    Vaassen - Eerbeekse Boys 0-5 (0-2). 10. Niels Verbeek 0-1, 15. Jesper Holdijk 0-2, 55. Nick Obma 0-3, 60. Max van Dongen 0-4 (e.d.), 65. Holdijk 0-5.

    TKA - Overwetering 1-2 (1-1). 17. Cemil Usta 1-0, 30. Bram de Haas 1-1, 71. Orlando Rozen 1-2.

    Wijhe'92 - Albatross 0-3 (0-0). 53. Julian Kirchhoff 0-1, 66. Nick van Kampen 0-2, 67. Erwin Zuijderduijn 0-3.

    Columbia - Twenthe 4-1 (1-0). 12. Barry de Jong 1-0, 49. Roger Oonk 2-0, 68. Maxime Koutamey 3-0, 84. Barry de Jong 4-0, 85. Mark Nijland 4-1.

    Derde klasse D (Noord):

    Stanfries - Epe 0-2 (0-0). 71. Koen Logen 0-1, 90. Koen Logen 0-2.

    Vierde klasse G:

    Victoria Boys - Orderbos 1-1 (0-0). 63. Peter Jan Kloppers 0-1, 83. Ali Aygün 1-1. Scheidsrechter: Ten Berge. Rode kaart: Tim Beeking (Victoria Boys, 2x geel).

    Alexandria - KCVO 2-0 (0-0). 80. Derk de Vries 1-0, 87. Oualid Akarkach 2-0.

    Beekbergen - Voorst 2-1 (2-1). 4. Jordy Weijland 1-0, 14. Weijland 2-0, 41. Jeroen Klumpert 2-1.

    Dierensche Boys - Apeldoornse Boys 2-1 (2-1). 11. Can Zeki 1-0 (strafschop), 13. Pascal van het Erve 1-1 (strafschop), 45. Zeki 2-1.

    Klarenbeek - ZVV'56 5-3 (3-2). 5. Lennart Elijzen 1-0, 27. Thomas van Dalen 2-0, 42. Hans Bosch 3-0, 43. Jim Florentinus 3-1, 45. Remco van den Berg 3-2, 60. Leroy van Wermeskerken 3-3, 78. Wouter van der Gouw 4-3, 90. Elijzen 5-3. Rode kaart: Bosch (Klarenbeek, 2x geel).

    Loenermark - Groen Wit'62 3-0 (1-0). 34. Rowin Wiggers 1-0, 69. Sander Barink 2-0, 73. Peter Klerks 3-0.

    WWNA - Brummen 0-3 (0-2). 2. Joshua Akoy 0-1, 6. Akoy 0-2, 80. Daan Ribbers 0-3.

    Vierde klasse H:

    Ulu Spor - Wissel 9-1 (4-1). 10. Melih Senturk 1-0, 15. Ozan Altay 2-0, 30. Sefa Kafali 3-0, 38. Onbekend 3-1, 41. Mehmet Dede 4-1, 55. Altay 5-1, 61. Harun Kafali 6-1, 65. Yusuf Erdem 7-1, 71. Zaki Moumni 8-1, 82. Erdem 9-1. Bijzonderheid: 81. Hakan Yildirim (Ulu Spor) mist strafschop.

    Vijfde klasse D:

    Klein Dochteren - Emst 1-1 (1-1). 31. Jorrit Fliegen 1-0, 38. Dennis Kloezeman 1-1 (strafschop). Rode kaart: 78. Justin Leidekker (Klein Dochteren, 2x geel).

    Vijfde klasse G:

    Kon. Ud - V en L 2-2 (1-1). 18. Laurent Slot 1-0, 41. Tom Kamphorst 1-1, 50. Feie Overvelde 2-1, 71. Jeroen Harrewijn 2-2.

    VROUWEN

    Hoofdklasse B (zondag):

    Smerdiek – SC Klarenbeek 1-2 (0-1). Doelpunten Klarenbeek: Cynhtia Beekhuis (2x).

    Eerste klasse A (zaterdag):

    Maarssen – Victoria Boys 5-2 (3-1). Doelpunten Victoria Boys: Sanne Amersfoort en Erika Koetsier.