article
1.6615726
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 5 en 6 november op een rijtje:
Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 5 en 6 november op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-apeldoorn-harderwijk-1.6615726
2016-11-06T17:13:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6615727.1478452545!image/image-6615727.JPG
Ermelo,Putten,Apeldoorn,Epe,Harderwijk,Nijkerk,Nunspeet,Zeewolde,Sport,epe,harderwijk,apeldoorn,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 5 en 6 november op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    VVOG - DVS '33 Ermelo 2-1 (2-1). 15. Maurice de Ruiter 0-1. 23. Jan Jurrien Hop 1-1. 31. Jeremy de Graaf 2-1.

    Hoofdklasse B:

    CSV Apeldoorn - Eemdijk 2-1 (1-0). 34. Sander Krijns 1-0, 54. Argjend Selimi 1-1, 62. Rob Diderik 2-1.

    SDC Putten - Dovo 1-2 (1-1). 11. Serhat Koç 0-1, 45+1. Thomas Amende 1-1, 87. Roy Bakkenes 1-2.

    NSC - Staphorst 1-5 (0-2). Mike Reuvers 0-1, Rob Mijnheer 0-2, Reuvers 0-3, 80. Tom de Ridder 1-3, Martijn Brakke 1-4, Jeroen van der Meer 1-5.

    ACV - Sparta Nijkerk 2-2 (0-0). 52. Ali Alkan 1-0, 53. Saber Hendriks, 58. Guus de Vries 2-1, 88. Donny van der Wal 2-2.

    Eerste klasse D:

    Nunspeet - Duno D. 0-0

    Tweede klasse G:

    Dieren - Vios vaassen 0-2 (0-0). 79. Mucahid Kiliç 0-1, 90+2. Joas Pol 0-2.

    De Valleivogels – AGOVV 1-2 (0-2). 70. Dominique Vos 0-1, 76. Lars Hoekman 0-2, 85. Jos van Leeuwen 1-2.

    Lelystad'67 - Hierden 1-2 (0-1). 6. Brian Klaassen 0-1, 65. Ali Akachar 0-2, 84. Nick Ham 1-2.

    Derde klasse B:

    FC Horst – Zeewolde 1-1 (0-0). 46. Milan van der Maaten 1-0, 65. Martijn van Heesbeen 1-1. Scheidsrechter: Van Helden.

    Zwart-Wit'63 - Terschuurse Boys 3-1 (1-0). 17. Zakaria Talhi 1-0, 56. Gydo Vos 1-1, 62. Jordy Ernsten 2-1, 65. Mo Aheddouch 3-1.

    Waterwijk - Rood-Wit'58 2-2 (2-0). 21. Franklin de Jong 1-0, 24. Donovan Weide 2-0, 52. Johan van den Brink 2-1, 77. Jeffrey Kleijer 2-2.

    Stroe - EFC'58 5-1 (4-0). 3. Gijs van Manen 1-0, 15. Arnold van den Brink 2-0, 22. Erwin van Essen 3-0, 40. Roy Kruse 4-0, 78. Romin Ahmadi 4-1, 88. Roy Groenevelt 5-1.

    Derde klasse C:

    Oene - Hatto Heim 1-1 (0-0). 62. Maartenh Teuben 0-1, 75. Arjan Gerrits 1-1.

    ESC -Teuge 1-2 (0-1). 5. Mike Drost 0-1, 62. Bert Jan Kragt 1-1, 78. Rick Smeets 1-2.

    Vierde klasse B:

    Hulshorst - Almen 6-0 (1-0). 30. Ronald Jansen 1-0, 59. Bram van Dijk 2-0, 65. Jansen 3-0, 74. Bart de Zwaan 4-0, 81. Erik van Duinen 5-0, 90+5. De Zwaan 6-0.

    Harskamp - Elspeet 1-5 (0-3). 21 Niels van de Steeg 0-1, 29. Van de Steeg 0-2, 42. Bart van Wincoop 0-3, 72. Van Wincoop 0-4, 76. Jasper Jansen 1-4, 80. Jordi van de Zande 1-5.

    IJsselstreek - Vierhouten'82 1-6 (1-0). 16. Alper Göbel 1-0, 48. Joachim Evertse 1-1, 55. Stèfan Bouw 1-2, 65. Bouw 1-3, 70. Bouw 1-4, 80. Leon Bouw 1-5, 85. Vincent Koordes 1-6.

    Harfsen - Veluwse Boys 0-3 (0-2). 30. Wilgert Kok 0-1, 39. Wesley Pott 0-2, 52. Kok 0-3.

    Prins Bernhard - Eefde 1-3 (0-2). 27. Mathijs Kamphorst 0-1, 37. Ton Reylink 0-2, 65. Michel Bronkhorst 1-2, 90. Jorn Braakhekke 1-3.

    Vierde klasse C:

    VSW – EZC'84 1-0 (0-0). 89. Vieleri Justiana 1-0.

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    WSV - Voorwaarts 1-0 (0-0). 68. Burak Tekay 1-0.

    Schalkhaar - Robur et Velocitas 3-2 (0-0). 52. Jip Ellenbroek 1-0; 63. Milan te Riele 2-0; 67. Sven Harmsen 2-1; 70. Sven Harmsen 2-2. 85. Milan te Riele 3-2.

    Derde klasse B:

    Eerbeekse Boys - Columbia 1-3 (1-0). 12. Nick Obma 1-0, 57. Stefan Derksen 1-1, 61. Roger Oonk 1-2, 68. Mitchel Telnekes 1-3.

    Albatross - Heeten 1-2 (1-1). 6. Rick Evers 0-1, 18. Nick van Kampen 1-1; 45. Mathijs Willemsen 1-2.

    Lemelerveld - Vaassen 1-1 (1-1). 7. Remco Pannekoek 0-1, 9. Job Heerink 1-1. Rode kaart: 30. Tom Tangelder (Vaassen, 2x geel).

    Turkse Kracht-TKA 4-5 (2-3). 8. Omer Dogan 0-1, 12. Furkan Kazci 1-1, 35. Abdullah Kilic 2-1, 42. Kahan Ozcan 2-2, 44. Cihan Ozcan 2-3, 77. Halil Mor 3-3, 80. Cemil Usta 3-4 (strafschop), 87. Ugur Yildirim 3-5, 88. Kenan Demirkan 4-5. Rode kaart: 40. Emre Bice (Turkse Kracht, commentaar op de leiding).

    Derde klasse D (Noord):

    Ruinen - Epe 0-2 (0-2). 17. Stefan Lokhorst 0-1; 40. Stefan Lokhorst 0-2.

    Vierde klasse G:

    ZVV'56 - KCVO 1-4 (0-2). 8. Rick Beekman 0-1, 37. Stan Hagen 0-2, 55. Leon van Eelen 0-3 (strafschop), 74. Melvin Balk 0-4, 89. Shegbert Uytrecht 1-4.

    Apeldoornse Boys - Klarenbeek 2-3 (0-3). 24. Jordy Weijn 0-1, 38. Wouter van der Gouw 0-2, 44. Thomas van Dalen 0-3, 63. Pascal van het Erve 1-3 (strafschop), 86. Quincy Lash 2-3.

    Brummen - Groen Wit'62 3-0 (1-0). 36. Rob de Bie 1-0, 83. Aiko Hooyman 2-0, 89. Daan Ribbers 3-0.

    Orderbos - Alexandria 0-1 (0-0). 75. Michael Koldewijn 0-1.

    Victoria Boys - Beekbergen 3-1 (0-0). 50. Jesper Timmer 1-0, 75. Timmer 2-0, 90+3. Anne Zandbergen 2-1, 90+5. Ali Aygün 3-1.

    Voorst - Loenermark 3-7 (2-1). 21. Jeroen Klumpert 1-0, 44. Joey van Dijk 1-1, 45+3. Dennis Klumpert 2-1, 47. Sander Barink 2-2, 50. Tijmen Buijs 2-3, 52. Van Dijk 2-4, 73. Barink 2-5, 86. Martijn Mulder 2-6, 88. Frank Korenblek 3-6, 89. Barink 3-7. Bijzonderheid: Rust duurt een kwartier langer omdat Ronald Barmentloo (Voorst) zijn schouder uit de kom heeft.

    WWNA - Dierensche Boys 0-0.

    Vierde klasse H:

    Wissel - Holten 1-8.

    Vijfde klasse D:

    Emst - FC Zutphen 3-2 (3-0). 20. Lorenzo van Gortel 1-0, 32. Van Gortel 2-0 (strafschop), 38. Rick van Mourik 3-0, 75. Mathijs Harmsen 3-1, 86. Pascal de Krosse 3-2.

    Vijfde klasse G:

    V en L - Go Ahead Deventer 5-3 (4-0), 18. Tom Kamphorst 1-0, 37. Tom Kamphorst 2-0, 40. Stefan Kamphorst 3-0, 43. Feie Overvelde 4-0, 53. Mitchel Kiffen 4-1 (strafschop), 65. Jordi Weimer 4-2, 81. Mitchel Kiffen 4-3 (strafschop), 90+2. Jasper van Straaten 5-3.

    ZAALVOETBAL

    Eredivisie:

    TTP Rotterdam - WSV/Shoepimp 2-2 (1-1). Doelpunten WSV: Reza Ngarigota 1, Rachid Boughalab 1.

    Eerste divisie B:

    PFC/Pro Sport Centrum - FC Eindhoven 2 9-3 (5-1). Doelpunten PFC: Ismar Maglajlic 2, Giorgio Ashruf 2, Kengo Ishikawa 1, Mo Bouraarassi 1, Sezai Koyuncu 1, Ramazan Albayrak 1, Wanik Abrahamian 1.