article
1.6481424
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 1 en 2 oktober op een rijtje:
Voetbalcijfers regio Apeldoorn
APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 1 en 2 oktober op een rijtje:
http://www.destentor.nl/sport/voetbal/amateurs-landelijk/voetbalcijfers-regio-apeldoorn-1.6481424
2016-10-02T16:19:00+0000
http://www.destentor.nl/polopoly_fs/1.6481426.1475425300!image/image-6481426.JPG
Epe,Harderwijk,Nijkerk,Ermelo,Putten,Apeldoorn,Nunspeet,Sport,apeldoorn,hermes
Amateurs Landelijk
Home / Sport / Voetbal / Amateurs Landelijk / Voetbalcijfers regio Apeldoorn

Voetbalcijfers regio Apeldoorn

Foto's
1
Reacties
Reageer
    APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 1 en 2 oktober op een rijtje:

    ZATERDAG

    Derde divisie:

    VVOG - IJsselmeervogels 0-1 (0-1). 17. Oktay Öztürk 0-1.

    Jong Almere City FC - DVS'33 Ermelo 2-1 (1-1). 27. Basil Camara 1-0 (eigen doelpunt), 31. Maurice de Ruiter 1-1, 50. Sylvester van de Water 2-1.

    Hoofdklasse B:

    Flevo Boys - CSV Apeldoorn 3-0 (2-0). 18. Timon Rorije 1-0, 45. William de Boer 2-0 (strafschop), 68. Arnoud Post 3-0.

    SDC Putten – Eemdijk 2-0 (1-0). 35. Martijn Duits 1-0, 61. Rocco Keizer 2-0.

    SC Genemuiden – Sparta Nijkerk 1-1 (0-0). 64. Frank Kuurman 1-0, 79. Janic Makizodila 1-1. Rode kaart: 23. Donny van der Wal (Sparta Nijkerk).

    NSC - Excelsior'31 1-2 (1-0). 45. Nico van den Brom 1-0, 65. Hakim Ezafzafi 1-1, 90. Hielke Penterman 1-2 (pen.).

    Eerste klasse D:

    Nunspeet - DOS'37 0-2 (0-1). 15. Stefan Huiskes 0-1, 54. Simon Baysoy 0-2.

    Tweede klasse G:

    VRC - Hierden 3-4 (3-3). 5. Gert Boonen 0-1, 10. Boonen 0-2, 16. Luuk van de Lustgraaf 1-2, 18. Ruben Rentenaar 2-2, 36. Jeroen Spoelstra 2-3, 38. Edwin van den Berg 3-3, 79. Joey Visser 3-4.

    Unicum Lelystad – AGOVV 2-1 (2-1). 38. Twan Wijnands 1-0, 39. Bram Kok 2-0, 45. Marco Bosz 2-1.

    Vios Vaassen – Blauw Geel'55 0-2 (0-0). 48. Jos Bolks 0-1, 58. Michael Beekhuizen 0-2.

    Derde klasse B:

    Zwart-Wit'63 – Rood-Wit'58 1-5 (1-3). 10. Mohammed Aheddouch 1-0, 16. Niels Dunsbergen 1-1, 32. Barry Grevengoed 1-2, 44. Grevengoed 1-3, 62. Marcel van Nieuwenhuizen 1-4, 90+3. Jeffrey Kleijer 1-5. Scheidsrechter: Funcke. Rode kaart: 84. Mounir Elablak (Zwart-Wit'63, twee keer geel).

    FC Horst - Batavia'90 1-0 (1-0). 87. Aderson Lima 1-0.

    Buitenboys - Zeewolde 2-0 (2-0). 6. Dennis de Knijff 1-0, 39. Michael Buth 2-0.

    Waterwijk - EFC'58 4-0 (0-0). 57. Paul Kalapnatsing 1-0, 60. Kalapnatsing 2-0, 67. 3-0, 70. Kalapnatsing 4-0. Bijzonderheid: 80. Andrew Schuur (EFC'58) mist strafschop.

    Derde klasse C:

    Oene - SEH 2-1 (1-0). 24. Jim Schaap 1-0, 48. Arjan Gerrits 2-0, 90+1. Marthijn van der Steege (strafschop) 2-1. Scheidsrechter: Groenhuijsen.

    Teuge - Hatto Heim 1-2 (0-0). 58. Jurgen van der Weerd 0-1, 64. Ruben Bouwhuis 0-2, 67. Joey de Croon 1-2.

    Vierde klasse B:

    Harskamp - Prins Bernhard 2-4 (1-0). 13. Aldo van Norel 1-0, 55. Michael van de Lagemaat 2-0, 58. Dick van Rhee 2-1, 61. Van Rhee 2-2, 72. Van Rhee 2-3, 84. Freek Ruitenberg 2-4.

    Harfsen - Elspeet 1-3 (0-1). 1. Niels van der Steeg 0-1, 46. Ruben Wassink 1-1, 48. Van der Steeg 1-2, 60. Van der Steeg 1-3.

    Otterlo - Vierhouten'82 3-0 (1-0). 23. Marco van Rooijen 1-0, 70. Van Rooijen 2-0, 87. Van Rooijen 3-0.

    Oeken - Veluwse Boys 3-2 (1-1). 4. Jelmar Schoonman 1-0, 26. Wesley Pott 1-1, 64. Marco Heersema 2-1, 75. Gert René Kok 2-2, 76. Heersema 3-2.

    Vierde klasse C:

    Zalk - EZC'84 6-1 (2-0). 36. Michel Hamer 1-0, 43. Aart Schreuder 2-0, 46. Jorik Schuur 3-0, 47. Schuur 4-0, 61. Hamer 5-0, 76. Dennis Evers 5-1, 86. Jeremy van Dijk 6-1.

    ZONDAG

    Tweede klasse J:

    WSV - Colmschate 4-0 (1-0). 38. Modou Nijang 1-0, 55. Damian Schipper 2-0, 65. Olaf Kluitenberg 3-0, 71. Modou Nijang 4-0.

    Derde klasse B:

    Albatross - Vaassen 2-2 (0-1). 8. Remco Pannekoek 0-1 (strafschop), 71. Pannekoek 0-2 (strafschop), 88. Erwin Zuyderduyn 1-2, 90. Joren Waardenburg 2-2. Rode kaart: 39. Sander van Hal (Albatross, 2x geel) en 91. Max van Dongen (Vaassen).

    Turkse Kracht - Columbia 2-2 (1-1). 20. Furkol Kasci 1-0, Maxime Koutamey 1-1; 60. Danny Koorevaar 1-2, Sidar Kara 2-2.

    VV Twenthe - Turkse Kracht Apeldoorn 2-3 (1-1). 19. Baris Yildirim 0-1, 29. 1-1, 46. Samed Kilic 1-2, 89. Furkan Cetin 1-3, 90. 2-3.

    Eerbeekse Boys - Wijhe'92 0-1 (0-0). 88. Stefan Hollegien 0-1.

    Derde klasse D (Noord):

    Steenwijk - Epe 0-7 (0-3). 1. Stefan Lokhorst 0-1, Gerrit Calkhoven 0-2, 14. Dennis Calkhoven 0-3, 50. Stefan Lokhorst 0-4, 55. Koen Logen 0-5, 61. Stefan Lokhorst 0-6, 74. Koen Logen 0-7.

    Vierde klasse G:

    Apeldoornse Boys - Beekbergen 1-8 (0-5). 13. Jordy Weijland 0-1, 16. Timo Bakker 0-2, 22. Jesse Punt 0-3, 23. Weijland 0-4, 30. Rico de Boer 0-5, 52. Jordy Vakkert 0-6, 74. El Hadj Balde 1-6, 80. Bakker 1-7, 90+1. Anne Zandbergen 1-8. Scheidsrechter: Smienk. Gele kaart: Toutouh, Telnekes (Apeldoornse Boys).

    Brummen - Loenermark 5-0 (3-0). 10. Robin van Rheenen 1-0, 16. Daan Ribbers 2-0, 34. Van Rheenen 3-0, 61. Lucas Knip 4-0, 79. Tim te Velthuis 5-0.

    KCVO - Groen Wit'62 2-1 (1-0). 20. Dahley Oortwijn 1-0, 72. Jordy Stouten 1-1, 86. Leon van Eelen 2-1.

    Orderbos ­ Klarenbeek 0-1 (0-0). 70. Lennart Elijzen 0-1.

    Victoria Boys ­ WWNA 2-1 (0-0). 57. Mickael Koller 0-1, 70. Thomas Hendriks 1-1, 81. Jasper Wolbrink 2-1.

    ZVV'56 - Alexandria 1-1 (0-0). 75. Ryan Windeveld 0-1, 89. Pascal van Gerrevink 1-1.

    Vierde klasse H:

    Wissel - Be Quick 0-3 (0-1). 38. Jordy Tempelman 0-1, 67. Metusera Ndibutsa 0-2 (strafschop), 89. Luuk Elsman 0-3.

    Vijfde klasse D:

    Emst - Basteom 2-2 (1-2). 10. Wouter van Amersfoort 1-0, 32. Daan Tieleman 1-1 (strafschop), 36. Gerrit Vierhuis 1-2, 74. Lorenzo van Gortel 2-2 (strafschop).

    ZAALVOETBAL

    Eredivisie:

    't Knooppunt – WSV/Shoepimp 6-3 (3-0). Doelpunten WSV: Cihan Ozcan 1, Mo Bendadi 1, Samir Makhoukhi 1.

    Eerste divisie B:

    PFC/Pro Sport Centrum – Jogadores CF 6-4 (3-2). Doelpunten PFC: Jordano Ashruf 2, Mustapha Agarmaoine 1, Joey Jejanan 1, Fouad Ouled Abdellah 1, Mohamed Bouraarassi 1.