Auto’s botsen frontaal op elkaar op A6-viaduct Emmeloord: drie gewonden naar het ziekenhuis
UPDATE & VIDEOBij een ernstige aanrijding bij Emmeloord zijn drie mensen gewond geraakt. De slachtoffers zijn per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het ongeval gebeurde op het viaduct van de N351 over de A6. De weg is afgesloten.
Op de Muntweg (N351), vlakbij de A6 bij Emmeloord zijn vanavond twee auto's frontaal op elkaar gebotst. De slachtoffers zijn door de brandweer en het ambulancepersoneel uit de auto geholpen. De drie gewonde inzittenden zijn per ambulance met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Naast vier ambulances werd voor de aanrijding ook een traumahelikopter opgeroepen.
De twee auto's liggen zwaar in de kreukels en moeten worden afgesleept. Bij de botsing was een derde auto betrokken, deze liep lichte beschadigingen op. Een vrachtwagenchauffeur zag de aanrijding gebeuren en zette zijn wagen zo neer dat deze de plek van het ongeval afschermde. De truck was niet bij de botsing betrokken.
De Muntweg is tussen de Banterweg (N718) en de Kuinderweg (N351) afgesloten. Het verkeer wordt omgeleid, meldt Flevowegen. De politie doet onderzoek naar de toedracht van de aanrijding. De weg blijft nog enige tijd dicht.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bijna 5000 euro buitgemaakt met bankpasfraude op Urk
De politie is op zoek naar een man die woensdagavond een inwoner uit Emmeloord heeft beroofd. Met een belletje kreeg de verdachte toegang tot computer en bankgegevens van het slachtoffer. Later haalde hij de pinpas op en maakte het slachtoffer 4900 euro lichter.Urk -
Gaslek ontdekt bij graafwerkzaamheden bij nieuwe school in Kampen-Zuid
Bij graafwerkzaamheden aan de Bovensingel in Kampen is vanmiddag een gaslek ontdekt. Monteurs van netwerkbeheerder Enexis hebben het lek inmiddels gedicht. -
Video + update
Straat afgezet in Lelystad: grootschalig onderzoek na brand en mogelijk explosief bij woning
Na een woningbrand is een straat in Lelystad afgezet voor onderzoek. De brand vond vannacht plaats in een woning aan de Griend 38. Ook werden omwonenden opgeschrikt door een enorm harde knal. Meerdere woningen en auto’s zijn beschadigd. Er zijn geen gewonden gevallen. -
PREMIUMtips
De muren toe aan een likje verf? Zo kies je de juiste kleur
De gemiddelde Nederlander geeft de muren in huis elke drie tot vier jaar een nieuw kleurtje. Maar hoe kies je een goede tint? Heleen van Gent, kleurexpert bij AkzoNobel, geeft advies. -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken?
-
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
-
-
15
Man heeft net rijbewijs terug en gaat dan wéér in de fout (en hij is niet de enige)
Stel je voor, je hebt nét een week je rijbewijs terug omdat je al vaker in de fout bent gegaan achter het stuur. Vervolgens stap je met een flinke slok op weer in de auto en rijd je aanzienlijk harder dan toegestaan. Dit ‘presteerde’ een man uit Almelo afgelopen weekend op de A1 bij Holten. En dat kwam hem duur te staan. -
Scooterrijder raakt gewond door botsing met auto op rotonde in Kampen
Een scooterrijder is vanmorgen gewond geraakt bij een botsing met een auto in Kampen. De bestuurder reed op zijn scooter over de rotonde toen deze in botsing kwam met een aanrijdende auto.