Phil Bee tijdens een proefconcert in de Ziggo Dome.
Volledig scherm
PREMIUM
Phil Bee tijdens een proefconcert in de Ziggo Dome. © Hollandse Hoogte / Robin Utrecht


De klasbakken van Phil Bee in Schiller Aalten

COLUMN HAGELSTENENHet contrast kan amper groter. Op zondagmiddag spelen de Limburgse blueszanger Phil Bee en zijn band oerkroeg Schiller in Aalten volledig plat. Amper 24 uur later wordt bekend dat Justitie vier medewerkers van The Voice als verdachten van seksuele misdrijven bestempelt.

0 reacties

  1. Van ‘mama woar is mien pils’, naar de Normaal-fanshop met zijn dochter: ‘Lochem voelt als een reünie’
    PREMIUM
    MET FOTO'S
    5

    Van ‘mama woar is mien pils’, naar de Nor­maal-fan­shop met zijn dochter: ‘Lochem voelt als een reünie’

    Hij was er niet bij toen Normaal 48 jaar geleden doorbrak in Lochem, maar inmiddels is Edwin Blaauwwiekel (50) al jarenlang een vertrouwd gezicht bij concerten van de Achterhoekse rockers. Een optreden van Bennie Jolink en zijn mannen voelt voor Blaauwwiekel tegenwoordig als een reünie, zo ook deze donderdag in Lochem. ,,Het liefst doe ik dit elke week.’’
    Barchem
  2. Flevo Boys stunt en doet uitstekende zaken, zorgen nemen toe voor Olde Veste en VVOG haalt opgelucht adem

    Flevo Boys stunt en doet uitsteken­de zaken, zorgen nemen toe voor Olde Veste en VVOG haalt opgelucht adem

    Wie bij aanvang van deze speeldag had gezegd dat Flevo Boys Eemdijk met ruime cijfers zou gaan verslaan, was ongetwijfeld voor gek verklaard. Maar de ploeg uit Emmeloord won toch écht met 5-2 en deed daarmee goede zaken in de strijd tegen degradatie. Ook VVOG kan terugkijken op een meer dan geslaagde middag, terwijl voor d’Olde Veste’54 de zorgen flink toenemen na het thuisduel met SDV Barneveld.