Droom komt uit voor dj Mike Gerritsen uit Borculo: optreden op Amsterdam Dance Event
Voor de Borculose dj Mike Gerritsen komt een droom uit. Hij mag 19 oktober optreden op het Amsterdam Dance Event, waar zo'n 350.000 bezoekers op af komen.
Delen per e-mail
Een gig tijdens het ADE ( Amsterdam Dance Event). Dat is iets waar de 21-jarige Gerritsen zes jaar geleden nog over droomde. Maar dit dit jaar wordt het werkelijkheid. Mike ziet het als hoogtepunt in zijn zesjarige dj-carrière.
Het Amsterdam Dance Event (ADE) is een muziekconferentie gericht op dance, die sinds 1995 jaarlijks in Amsterdam gehouden wordt. Met zo'n 350.000 bezoekers is het een van de grootste evenementen van de stad en tevens de grootste conferentie voor elektronische muziek ter wereld.
„Ik heb veel toffe dingen gedaan in de afgelopen jaren. Zo mocht ik optreden in het voor- en naprogramma van popgroep Broederliefde, vier keer op Reurpop, in De Lichtfabriek in Haarlem, op het Hemelgames Festival en vele andere plekken waar Mike de afgelopen jaren zijn ding als dj mocht doen.
Op 19 oktober mag Mike afreizen naar Amsterdam om daar vervolgens de ADE Afterwork by Gigstarter af te sluiten. In 2017 werd Mike nog uitgeroepen tot Gigstarter artist of the year 2017: Best DJ.
Vanaf 1 oktober zal de Gigstarter artist of the year competitie weer van start gaan, Mike is als voormalig winnaar dit jaar uitgesloten voor deelname maar zit wel in de jury voor de eerste ronde voor de dj's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Grote Deense transportfirma DFDS neemt HSF Logistics uit Winterswijk over
WINTERSWIJK - Transportbedrijf HSF Logistics Group, met een hoofdvestiging in Winterswijk, is overgenomen door de Deense firma DFDS. De overname is volgens het bedrijf nodig om de toekomst op de lange termijn veilig te stellen. -
Binnen sporten in Zelhem blijft komende jaren gegarandeerd
ZELHEM - Sporten in De Pol en de Thorbeckezaal in Zelhem is de komende jaren gegarandeerd, omdat het huurcontract tussen exploitant Bas Hulshort van de sport- en gymzaal en de gemeente Bronckhorst is verlengd. -
quiz
Quiz: hoe goed ken jij jouw provincie Gelderland?
-
PREMIUM
Buurtbewoners megastallen: ‘We blijven ons verzetten tegen stank’
GEESTEREN/NOORDIJK - Een halfzacht voorstel. De buurt krijgt de lasten vol voor de kiezen. Zo typeren buurtbewoners Frank ten Berge en Norbert ter Mors de uitkomst van de raadsvergadering over de uitbreiding van het varkensbedrijf van Ter Haar-Koier aan de Walemaatweg bij Geesteren. -
PREMIUM
Wessel (17) verkoopt zwembrillen op sterkte: ‘Ik kan mensen weer herkennen’
WINTERSWIJK - Winterswijker Wessel Grevers (17) timmert aan de weg met een bijzonder product: zwembrillen op sterkte.
-
PREMIUM
Vangst muskusratten historisch laag in Oost-Nederland
Het aantal gevangen muskusratten in Oost-Nederland is nog verder gedaald. Door de lagere vangst stellen de waterschappen dat er nog meer grip is gekregen op de populatie van het knaagdier. -
PREMIUM
Eva moet na 20 jaar weg uit boshuisje in Winterswijk, zegt Raad van State
DEN HAAG/ WINTERSWIJK – Eva Schiesser moet het boshuisje aan de Huppelseweg in Winterswijk, waar ze al 20 jaar woont, verlaten. Een dwangsom van 50.000 euro om haar hiertoe te dwingen, is terecht opgelegd door de gemeente Winterswijk. -
Tienduizenden euro’s uit zonnefonds rechtstreeks naar kernen: ‘Zo kan iedereen mee profiteren’
GENDRINGEN - De belangenverenigingen in Etten, Silvolde, Terborg en Varsselder/Veldhunten krijgen in totaal 95.000 euro overgemaakt uit een zogenoemd zonnefonds. Dat geld kan worden besteed aan projecten op het gebied van natuur en landschap in het buitengebied en voor verduurzaming van gemeenschappelijke gebouwen.