Derk Jan Lievers met de gitaar die is gemaakt van 7500 jaar oud hout uit China.
Volledig scherm
PREMIUM
Derk Jan Lievers met de gitaar die is gemaakt van 7500 jaar oud hout uit China. © Jan Ruland van den Brink

Een chocoladebruine gitaar van 7500 jaar oud hout uit de Chinese prehistorie: ‘De waarde? Wat de gek ervoor geeft’

met videoDoetinchemmer Derk Jan Lievers bouwt exclusieve, handgemaakte gitaren, samen met een Chinese partner. Zijn nieuwste semiakoestische serie wordt gemaakt van Chinees esdoorn. Liefst 7500 jaar oud, uit de steentijd. Uniek in de wereld.

0 reacties

  1. Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
    PREMIUM

    Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoeg­de suiker kan wel 99 suiker­klont­jes schelen

    In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol?
  2. csv Apeldoorn bekert verder, tiental DVS houdt SV Urk op een gelijkspel en HHC krijgt flinke dreun van Katwijk

    csv Apeldoorn bekert verder, tiental DVS houdt SV Urk op een gelijkspel en HHC krijgt flinke dreun van Katwijk

    Wilde HHC Hardenberg in het restant van dit seizoen nog een serieuze rol spelen in de titelstrijd, dan had de thuiswedstrijd tegen Katwijk gewonnen moeten worden. De ploeg van trainer Pascal Diender moest echter een flinke domper slikken. SV Urk zal eveneens balen van het behaalde resultaat, terwijl VVOG met een punt weinig opschiet. Berkum en csv Apeldoorn plaatsten zich voor de halve finale van de districtsbeker.