Von Gahlen wint prestigieuze ondernemersprijs ten faveure van Van Raam : ‘Geweldig om hier zo te staan’
ZEVENAAR/ VARSSEVELD - Het Zevenaarse bedrijf Von Gahlen Nederland B.V. heeft beslag gelegd op de Koning Willem I Prijs 2020 in de categorie MKB. Daarmee bleef het bedrijf Van Raam uit Varsseveld voor.
Delen per e-mail
De Koning Willem I Prijs is een prestigieuze ondernemingsprijs van Nederland. Deze prijs wordt tweejaarlijks toegekend aan een grootbedrijf, een bedrijf uit het MKB en een bedrijf dat focust op duurzaam ondernemerschap.
De jury bestaat uit kopstukken uit het Nederlands bedrijfsleven, waaronder DNB-directeur Klaas Knot, en koningin Máxima.
,,Geweldig om hier zo te staan", reageerde Alex Duiker, managing director van Von Gahlen tijdens de uitreiking van de prijs woensdagavond in Amsterdam. ,,Hier zijn we superblij mee. Dank ook aan onze klanten. Dat is waarom we hier staan.”
Liemerse en Achterhoekse kandidaat
Von Gahlen ontwikkelt, produceert, installeert en onderhoudt complete productiefaciliteiten voor producenten van radioactieve geneesmiddelen. Die producenten zijn voornamelijk academische ziekenhuizen over de hele wereld. Desondanks blijft het een 'sociaal gedreven familiebedrijf’.
Van Raam, dat een van de drie genomineerden was in de categorie MKB, maakt al 110 jaar fietsen en focust zich de laatste 35 jaar op unieke aangepaste fietsen. Dit zijn individuele- en meerpersoonsfietsen voor mensen die niet meer op een gewone fiets kunnen fietsen. De fietsen gaan de hele wereld over. De jury noemde Van Raam de absolute voorloper in dit specifieke marktsegment.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Achterhoeks bedrijf zet vol in op alternatief voor Stint
Nu duizenden Stints al jaren stilstaan, is voor het Achterhoekse bedrijf Van Raam de tijd aangebroken aan de weg te timmeren met een alternatief: de GoCab. -
PREMIUM
De gevaarlijkste weg van Gelderland (in Zutphen) gaat een jaar lang op de schop en wordt onherkenbaar
De Deventerweg in Zutphen ondergaat vanaf aankomende week een grote metamorfose. De gevaarlijkste weg van Gelderland gaat voor meer dan 2,5 miljoen euro op de schop. De weg krijgt weer de uitstraling zoals in het verleden. Geen grote drukke toegangsweg naar de binnenstad zoals nu, maar een laan vol groen. -
PREMIUM
Oeps, de camera staat nog aan! Pijnlijke uitglijder legt vergrootglas op ‘illegaal’ mediabeleid burgemeester Lochem
De voorzitter van Radio Ideaal, Lammert Blikman, is woedend. Hij werd in een uitgelekt onderonsje tussen de Lochemse burgemeester en een ambtenaar na een digitaal raadsgesprek belachelijk gemaakt. Ook is te horen dat vrijwilligers van zijn zender ‘niets voorstellen.’ ,,De discussie over onze geschiktheid begint achterbaks te worden.’’ -
PREMIUM
VIDEO Sneuvelt zandweg in Epserbos voor asfalt en beton? Protest is massaal, zorgen over kwetsbare reetjes
Plannen voor een verhard fietspad dreigen de idylle en rust in het Epserbos te verstoren. Onder het motto ‘Red de zandweg’ komen aanwonenden, maar ook liefhebbers die graag wandelen in het gebied in actie. ,,Natuur, cultuurhistorisch erfgoed en een al eeuwen prachtige omgeving zijn in gevaar.” -
Check jouw plaats KAART | Aantal coronabesmettingen neemt landelijk af, Oost-Nederland laat wat anders zien
Het aantal positieve coronatests daalde gisteren in deze regio nog, maar vandaag neemt het weer toe. Alleen in IJsselland zet de dalende lijn door. Landelijk gezien nam het aantal positieve tests juist af. Met 5.487 coronabesmettingen zijn dat er 289 minder dan gisteren.
-
PREMIUM
UPDATE Boa’s mogen vanaf maandag boetes uitdelen tijdens avondklok, of ze op pad gaan verschilt per gemeente
Buitengewoon opsporingsambtenaren (boa’s) mogen vanaf maandag boetes uitdelen voor het overtreden van de avondklok. Dat bevestigt de voorzitter van de Nederlandse BOA Bond Ruud Kuin na berichtgeving van Hart van Nederland. Of de BOA’s in Oost-Nederland ook daadwerkelijk op pad gaan de komende tijd om te handhaven op de avondklok, verschilt per gemeente. -
‘Geen bedenkingen’ tegen nieuwe megastal in Geesteren, ook al zou het simpel beter kunnen
BORCULO/GEESTEREN - Het vleesvarkensbedrijf van Ter Haar-Koier kan verder groeien. In de Berkellandse gemeenteraad tekenen CDA, VVD, GB en oppositiepartij OBL een ‘verklaring van geen bedenkingen’ voor een nieuwe stal van 4.000 vierkante meter. -
PREMIUM
Berkelland koopt Assink lyceum in Neede, gebouw in beeld voor Kardinaal Alfrinkschool en De Marke
NEEDE - Berkelland koopt het schoolgebouw van Het Assink lyceum in Neede. Mogelijk wordt het pand aan de Julianastraat de nieuwe locatie voor OBS De Marke en de Kardinaal Alfrinkschool.
0 reacties