Wakker Laorne veegt de bermen schoon
De werkgroep Leefbaarheid van Wakker Laorne houdt op zaterdag 19 maart de jaarlijkse bermenopruimactie in en rondom Laren.
Daar ligt volgens Wakker Laorne nog steeds veel rommel. Illegale dump, lege flesjes, blikjes, verpakkingsmateriaal en mondkapjes vervuilen de grond en maken het landschap er niet mooier op.
De bermenopruimactie wordt dit jaar gehouden op zaterdag 19 maart. Wie wil helpen opruimen, kan zich aanmelden door te mailen naar leefbaarheid@wakkerlaorne.nl.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
18
‘Witte wieven’ bij restaurant in Zwiep wéér kapotgemaakt: ‘Ik ben gewoon teleurgesteld’
Wie wel eens een in Zwiep komt en een bezoekje brengt aan Restaurant en Spelerij De Witte Wieven, weet dat er bij de ingang een pop van een van de ‘witte wieven’ je verwelkomt. Maar deze pop is nu al voor de zoveelste keer kapot gemaakt. Miranda Blaauw, eigenaar van het restaurant, hoopt dat de daders spijt krijgen van hun actie. ,,Ik ben gewoon teleurgesteld.”Zwiep -
PREMIUM
Jonge vluchtelingen blijven maand langer op christelijke camping in Zelhem: ‘We moeten goed voor onze naasten zorgen’
Christelijk vakantiepark De Betteld in Zelhem is nog ruim één maand langer het thuis voor vijftig jonge vluchtelingen. Uiterlijk 20 april houdt de noodopvang daar op.Zelhem -
csv Apeldoorn bekert verder, tiental DVS houdt SV Urk op een gelijkspel en HHC krijgt flinke dreun van Katwijk
Wilde HHC Hardenberg in het restant van dit seizoen nog een serieuze rol spelen in de titelstrijd, dan had de thuiswedstrijd tegen Katwijk gewonnen moeten worden. De ploeg van trainer Pascal Diender moest echter een flinke domper slikken. SV Urk zal eveneens balen van het behaalde resultaat, terwijl VVOG met een punt weinig opschiet. Berkum en csv Apeldoorn plaatsten zich voor de halve finale van de districtsbeker.
-
PREMIUM19
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
-
-
PREMIUMMet Video
Moskee in Lochem wéér in actie voor slachtoffers aardbeving: ‘Ze hebben nog steeds hulp nodig’
Leden van de Selimiye-moskee in Lochem zijn massaal de keuken in gedoken. Ze hebben er gerechten voor de verkoop gemaakt om geld op te halen voor de slachtoffers van de aardbeving in Turkije en Syrië. Want de aandacht voor die enorme ramp mag niet verslappen, vinden ze. ,,Je hoort eerst van heel veel acties, maar op een gegeven moment zakt het in.’’Lochem -
WSV boekt zeer knappe zege, Heino veel te sterk voor Westlandia en pijnlijke nederlagen Alcides én Columbia
WSV heeft de titelaspiraties kracht bijgezet door koploper SC Bemmel op een 3-2 nederlaag te trakteren. In dezelfde competitie - 1D - ging Columbia met harde cijfers onderuit bij MASV, terwijl vierde divisionisten Alcides en Rohda Raalte eveneens een teleurstellende middag achter de rug hebben. Dat geldt niet voor Heino.