De plantsoenendienst krijgt precies in beeld waar een boom of plantenbak hoognodig water moet krijgen. Dat is met name van belang voor de overlevingskansen van jonge bomen, die de eerste drie jaar een groot risico lopen te verdorren.
Volledig scherm
De plantsoenendienst krijgt precies in beeld waar een boom of plantenbak hoognodig water moet krijgen. Dat is met name van belang voor de overlevingskansen van jonge bomen, die de eerste drie jaar een groot risico lopen te verdorren. © Do Visser/De Gelderlander

Zegt een boom tegen de plantsoenendienst: ‘Dorst!’

WINTERSWIJK - Bomen, bloemen en planten die dreigen te verpieteren door de droogte kunnen nu zelf om water vragen. Het Winterswijkse bedrijf Loratec heeft sensoren ontwikkeld die worden begraven en elke dag de vochtigheidsgraad van de grond doorgeven aan de beheerder van het groen.

0 reacties

  1. Zinderende ontknoping in derde divisie en vierde divisie B: Olde Veste degradeert, play-offs voor Flevo Boys, csv Apeldoorn én VVOG

    Zinderende ontknoping in derde divisie en vierde divisie B: Olde Veste degradeert, play-offs voor Flevo Boys, csv Apeldoorn én VVOG

    Dat het erom zou gaan spannen, was vooraf wel duidelijk. Maar dat de ontknoping in de derde divisie en vierde divisie B zó zinderend zou worden... Voor Flevo Boys, csv Apeldoorn én VVOG zit het seizoen er nog niet op. Zij maken vanaf volgende week hun opwachting in de nacompetitie. Bij d’Olde Veste’54 overheerst de teleurstelling. De Steenwijkers promoveerden vorig jaar naar de vierde divisie, maar keren na één seizoen alweer terug in de eerste klasse.