Kenny geniet van zijn rol als partner én vader, van hun zoontjes Kai (van 2019) en kleine Mick van nog geen vijf maanden.
Volledig scherm
PREMIUM
Kenny geniet van zijn rol als partner én vader, van hun zoontjes Kai (van 2019) en kleine Mick van nog geen vijf maanden. © Carmen Stevelink-Brakhuis

Dan stopt het Heracleshart van jonge Almelose vader Kenny

Als 750 belangstellenden na het condoleren de Businessclub verlaten, brandt één kaarsje in het donkere stadion van Heracles Almelo. Het lege stoeltje van Kenny Warman licht op.

  1. Premier Rutte laat het kanaaldrama voorlopig bij de provincie Overijssel: ‘Je vraagt het onmogelijke’
    met video

    Premier Rutte laat het kanaaldra­ma voorlopig bij de provincie Overijssel: ‘Je vraagt het onmogelij­ke’

    Een week na de beschamende vertoning in het RTL4-programma Jinek zijn voor premier Mark Rutte de problemen rond kanaal Almelo-De Haandrik nog altijd een ver-van-zijn-bedshow. Verslaggever Jaïr Ferwerda ging opnieuw met zijn microfoon naar de premier om te vragen of het kanaaldrama inmiddels op zijn agenda staat. „Dan vraag je het onmogelijke”, antwoordde Rutte.
    Vroomshoop