Volledig scherm
Flevo Boys won afgelopen seizoen het bekertoernooi in district noord. © Foto Freddy Schinkel

Bekerindeling amateurvoetbal 2018-2019

De KNVB heeft de indeling voor het bekertoernooi bekendgemaakt. Hieronder een overzicht van alle poules van de clubs in het verspreidingsgebied van deze krant.

Indeling eerste en tweede klasse

Groep 78: Columbia, DCS, DTS '35 Ede, Lunteren
Groep 80: Barbaros, Concordia, FC Zutphen, Tubantia.
Groep 82: SDV Barneveld, Voorwaarts Twello, TOV, VVOP.
Groep 84: FC Horst, Hooglanderveen, NSC Nijkerk, Veensche Boys.
Groep 85: Unicum, Hierden, Waterwijk, West Frisia.
Groep 86: AZC, ESC, Nunspeet, WSV.
Groep 87: Lemelerveld, Rohda Raalte, Schalkhaar, Warnsveldse Boys.
Groep 88: Achilles’12, De Zweef, Hulzense Boys, Vorden.
Groep 92: Dedemsvaart, Den Ham, Gramsbergen, MVV’29.
Groep 93: ASC’62, Dalfsen, Heino, Overwetering
Groep 94: Heerde, KHC, Owios, SVI.
Groep 95: DOS Kampen, asv Dronten, De Zouaven, Lelystad’67.
Groep 96: Go Ahead Kampen, WVF, VSCO’61, CVVO.
Groep 97: Be Quick’28, FC Meppel, Tonego, d’Olde Veste’54.
Groep 98: DESZ, Emmeloord, IJVV, VVI.

Volledig scherm
Heino haalde vorig jaar de vijfde ronde van het bekertoernooi, waarin Berkum te sterk was. © Gerard Vrakking

Indeling beker derde klasse en lager, Oost

Groep 2 (zaterdag): Helios, Juliana’32, Quick’20 (zat.), SC Enschede.
Groep 2 (zondag): ABS, Be Quick Z., Helios, Koninklijke UD
Groep 3 (zondag): Diepenveen, Epe, TKA, Wissel.
Groep 4: HTC, Oene, VEVO, Berkum 2.
Groep 6: Drienerlo, MVV’69, SCD’83, Voorwaarts V.
Groep 8: Bergentheim, DKB, HHC 2, Lutten.
Groep 9: Harskamp, Oeken, Prins Bernhard, Terschuurse Boys.
Groep 10: Dieze West, Hatto Heim, Vierhouten’82, VIOS Vaassen.
Groep 11: BAS, VVOG 2, Zeewolde, Rood-Wit’58.
Groep 12 (zaterdag): Be Quick Z., Blauw Wit’66, RSKV, Eefde.
Groep 13: EZC’84, FC RDC, ZAC, Zwart-Wit’63
Groep 15 (zaterdag): ATC’65 (zat.), Daarlerveen, Harfsen, PH Almelo.
Groep 16 (zaterdag: Veluwse Boys, Elspeet, Hulshorst, Teuge.
Groep 16 (zondag): GSV’63, Markelo, Reünie, Lochem.
Groep 18 (zaterdag): SVVN, SC Rijssen, Wijthmen, Zwolsche Boys.
Groep 18 (zondag): Almelo, Langeveen, SDOL, Lettele.
Groep 19 (zon): Apeldoornse Boys, Colmschate’33, IJsselstreek, Nieuw Heeten.

Volledig scherm
Colmschate'33 kwam ver in het bekertoernooi, in de vijfde ronde was FC Winterswijk na strafschoppen de betere. © RONNY TE WECHEL

Groep 20 (zaterdag): Kloosterhaar, Lemele, OZC, VSW.
Groep 21: ’t Harde, Wilsum, Zalk, Go Ahead Kampen 2.
Groep 23: DSV’61, Hoevelaken, Reaal Dronten, Stroe.
Groep 25 (zaterdag): Mariënberg, Olympia’28, WZC.
Groep 25 (zon): FC Zutphen, Groen Wit '62, Keijenburgse Boys, Sportclub Deventer
Groep 26 (zondag): Activia, Ulu Spor, OVC’21, Vilsteren.
Groep 27 (zaterdag): Avereest, CSV’28, ’s-Heerenbroek, Noord Veluwe Boys.
Groep 27 (zondag): De Tukkers, Haarle, Juventa’12, Lochuizen.
Groep 28: Kampen, Batavia’90, Swift’64, EFC’58.
Groep 29: SV Zwolle, Twello, De Gazelle, Sallandia.
Groep 30: Bruchterveld, Hattem, Nieuwleusen, SEH.
Groep 31: AGOVV, Eerbeekse Boys, Quick 1888, Dieren.
Groep 32 (zondag): Albatross, SHE, CCW '16, ZVV '56
Groep 33 (zaterdag): DES, Hardenberg’85, DRC 2012, SVV’56.
Groep 33 (zondag): Alexandria, Go Ahead Deventer, KCVO, Orderbos.
Groep 37: Broekland, Heeten, Hoonhorst, Wesepe.
Groep 42: EGVV, Holten, Rietmolen, Witkampers.
Groep 44: DAVO, Emst, SC Klarenbeek, Vaassen.
Groep 46: De Hoven, Terwolde, Turkse Kracht, WWNA.
Groep 47: Arnhemse Boys, Beekbergen, Eendracht Arnhem, SML.
Groep 48: OBW, SSA Ratti – Socii, SC Brummen, VVG '25.
Groep 49: Robur et Velocitas, V en L, Victoria Boys, Voorst.
Groep 50: Loenermark, SDZZ, SC Westervoort, VVO.
Groep 58: Mariënheem, Raalte, Rohda Raalte 2, Wijhe'92.

Volledig scherm
SVBS'77 en de zaterdagtak van MSC spelen in het bekertoernooi tegen elkaar. © Wilbert Bijzitter

Indeling beker derde klasse en lager, Noord
Groep 1: Vitesse’63, FC Wolvega, ZZVV.
Groep 15: DWP, Ens, Flevo Boys 2, Nagele.
Groep 17 (zaterdag): FDS, Steenwijker Boys, Willemsoord, d’Olde Veste’54 2.
Groep 17 (zondag): Alcides 2, FC Kraggenburg, Scheerwolde, VENO.
Groep 18: DSC’65, Raptim, Wacker, Zandpol.
Groep 21: FFS, Kuinre, Oldeholtpade, VWC.
Groep 29 (zaterdag): MSC/Amslod, SVBS’77, SVN’69, VHK.
Groep 29 (zondag): Blankenham, Langweer, Lemmer, Renado.
Groep 31 (zaterdag): Hoogeveen, NKVV, Rouveen, Tiendeveen
Groep 31 (zondag): Balkbrug, IJhorst, Protos, USV.
Groep 32 (zondag): FC Oldemarkt, RKO, Willemsoord, Zandhuizen
Groep 34 (zondag): Oranje Zwart, Pesse, Ruinen, Uffelte.
Groep 35: Steenwijker Boys, Sport Vereent, Udiros, Wispolia.
Groep 36: DVSV, Havelte, Oosterstreek, Steenwijk.
Groep 38: Espel, SVM, Tollebeek, Urk 2.
Groep 39: Bant, Blokzijl, Creil, NOK.
Groep 39 (zondag): EMSS, HODO, Hoogeveen 2, VIOS Oosterhesselen.
Groep 43: Giethoorn, Ruinerwold, Steenwijkerwold, Wapserveen.

Amateurvoetbal