HHC raakt ondanks nederlaag in Scheveningen de tweede plaats niet kwijt: ‘We speelden te veilig’
tweede divisieHHC heeft verzuimd te profiteren van puntverlies van al haar concurrenten in de strijd om de tweede plaats in de tweede divisie. Ondanks het verlies bij middenmoter Scheveningen (2-1) staan de Hardenbergers nog wel op de zilveren positie.
Op de plek waar het grote Oranje ruim honderd jaar geleden een interland afwerkte, Houtrust, mochten de oranjehemden uit Hardenberg het opnemen tegen SVV Scheveningen. Normaal gesproken is dit een van de favoriete uitwedstrijden voor de HHC-supporters. Het nostalgische sportpark is erg geliefd en ook onderling kunnen de Hardenbergers en Scheveningers het goed met elkaar vinden. Deze editie was er voor de bezoekers echter eentje om vrij snel te vergeten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De Stentor zoekt freelance sport- en eindredacteuren
Droomde jij altijd al van een baan als sportjournalist? Dit is jouw kans! De Stentor is in de regio Apeldoorn/Veluwe, Deventer/Zutphen en Zwolle op zoek naar enthousiaste freelancers die sportwedstrijden willen verslaan, maar ook het verhaal achter de sport(er) kunnen vinden. Online en in print, in woord én beeld. -
PREMIUMhuisarts vertelt
Op bezoek bij meneer Lobi: ‘Uw vrouw zegt dat u verslaafd bent geraakt aan de bank’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. -
PREMIUM
Voetbalclub Vierhouten’82 neemt een rigoureus besluit: ‘Alleen maar verliezers’
Vierhouten’82 neemt komend seizoen met het eerste elftal geen deel aan de reguliere competitie. De zaterdagvierdeklasser trekt de stekker er in elk geval voor één jaar uit. ,,Een betreurenswaardig besluit dat eigenlijk alleen verliezers kent.” -
PREMIUM
Van held naar schlemiel: door misser Chierandjoe vliegt USV uit derde klasse
USV-trainer Theo van 't Zand had het nog zo leuk bedacht: keeper Martijn Scheper inbrengen als het tegen Schoonebeek op penalty's aan zou komen. Bas Chierandjoe werd echter de schlemiel, hij miste zijn strafschop, waardoor Schoonebeek de finale won. -
PREMIUMOverzicht Deventer/Zutphen
Heino plaatst zich voor finale, duel Witkampers gestaakt en Activia daalt af naar vierde klasse
Het seizoen 2021/2022 komt dit weekend ten einde met de finales van de nacompetitie. Benieuwd naar de uitslagen, doelpuntenmakers en verslagen van de duels die zaterdag en zondag gespeeld zijn? Je vindt ze in onderstaand overzicht.
-
trainerscarrousel
Trainerscarrousel: Be Quick'28 komt uit bij Justiana, Lettele ziet Van Schooten vertrekken, Blankenham vindt haar coach
De trainerscarrousel in de regio draait op volle toeren. Dit overzicht wordt met nieuws aangevuld. -
Waarom we steeds vaker een lekke band hebben op vakantie
Auto's hebben steeds vaker een lekke band in het buitenland. Tien jaar geleden ging het in 20 procent van de pechgevallen in het buitenland om een lekke band, nu is dat 29 procent. Dat meldt de Belgische mobiliteitsorganisatie VAB. -
Zo ontmoedigt je smarthome inbrekers tijdens je vakantie
Vakantie is fijn, maar voor veel mensen kan het achterlaten van hun huis ook veel stress opleveren. Ben jij bang voor inbrekers, heb je huisdieren die niet mee mogen of verwacht je post terwijl jij in een tropisch oord zit? Dan bieden deze smarthometoepassingen soelaas.