Volledig scherm
Guusje Hogendoorn van Ares (links) en AMHC-hockeyster Carlijn Muntel staan zondag lijnrecht tegenover elkaar. © Pim Velthuizen

Hockeyclash in Apeldoorn en VVOG móet punten pakken

SPORTAGENDAHieronder een overzicht van de wedstrijden die komend weekend worden gespeeld in de regio’s Apeldoorn en West-Veluwe.

VOETBAL
Zaterdag, derde divisie: VVOG-Barendrecht, SteDoCo-Sparta Nijkerk, ONS Sneek-DVS’33 (15.00)
Hoofdklasse B: NSC Nijkerk-Deto, Purmersteijn-SDC Putten (18.00)
1D: DOS’37-Nunspeet (14.45), CSV Apeldoorn-Hierden (15.00)
2G: VRC-FC Horst (14.00)
3A: Eerbeekse Boys-Excelsior Z. (15.00)
3B: Rood Wit’58-VVOP, Zwart Wit’63-SKV, Zeewolde-Teuge (15.00), AGOVV-Hoevelaken (15.00)
3C: Hulshorst-HTC
4C: Harfsen-EFC’58, Almen-Prins Bernhard (15.00), Vierhouten’82 is vrij

Zondag
2J: Columbia-BWO, WSV is vrij
3B: Robur et Velocitas-Helios (14.30), Albatross is vrij
4F: Victoria Boys-Beekbergen, Apeldoornse Boys-Orderbos, WWNA-ZVV’56, Groen Wit’62-Twello (14.30), Loenermark-Klarenbeek (14.30)
5F: Emst-V en L

Vrouwen
1B: AZSV-Klarenbeek (za 15.00)
1C: Victoria Boys-Winkel (zo 14.00)

BILJART
Driebanden, eredivisie: ’s Lands Welvaren-A1 Biljarts (zo 13.00)

HANDBAL
Mannen: AHV Achilles-Hurry Up 2 (za 19.45)

HOCKEY
Vrouwen
2D: Apeldoorn-Ares (zo 12.45)
Mannen
1D: Amersfoort-Apeldoorn (zo 14.45)
2D: Mezen-Eelde (zo 14.45)

HONKBAL
Mannen
Topklasse A: WSB-Amsterdam Pirates 3 (zo 15.00)

KORFBAL
Overgangsklasse A: Nic.-De Meeuwen (za 17.00)
Overgangsklasse B: Dindoa-Tweemaal Zes (za 15.30)
Overgangsklasse C: Unitas-Nieuwerkerk (za 15.30)
1C: Apeldoorn-Nova (za 15.30)
2D: Exakwa-Sparta N. (za 16.30)

TAFELTENNIS
Mannen
3A: Sittard-De Brug (za 15.00)

VOLLEYBAL
Vrouwen
Topdivisie: Dynamo-US (za 16.30)
Mannen
Supercup: Orion-Dynamo (zo 14.00)
2B: BVC’73-VVH (za 19.00)

WATERPOLO
Vrouwen
Oost 1A: Proteus-Nunspeet (za 16.45), Aquapoldro-IJsselmeeuwen (za 18.10)
Mannen
3C: Deltasteur-Nunspeet (za 17.25), VKC’03-Aquapoldro (za 18.00)
Oost 1A: Woelwaters-De Spreng (za 19.30), Houtrib-Triton Putten (za 19.45)

Amateurvoetbal