Volledig scherm
Lutten en SCD'83 gaan elkaar na de zomer weer treffen in de noordelijke derde klasse D. © Foto AWfoto/Johan Wolff

Indeling zaterdagamateurs seizoen 2018/2019

De KNVB heeft de indelingen voor het aanstaande seizoen bekendgemaakt. In de regio is er één club die voor het eerst haar opwachting maakt in het zaterdagvoetbal; Steenwijker Boys begint in de vijfde klasse A. 

Tweede divisie: AFC, Barendrecht, De Treffers, Excelsior Maassluis, FC Lienden, GVVV, HHC Hardenberg, IJsselmeervogels, Jong Almere City, Jong Sparta, Jong Vitesse, Katwijk, Kon. HFC, Kozakken Boys, Rijnsburgse Boys, Scheveningen, Spakenburg, VVSB.

Derde divisie: Achilles'29, Ajax, asv De Dijk, ASWH, DOVO, DVS'33 Ermelo, Eemdijk, FC Lisse, Harkemase Boys, Hoek, Jong FC Groningen, Noordwijk, ODIN’59, ONS Sneek, Quick Boys, SJC, SteDoCo, VVOG.

Hoofdklasse B: ACV, AZSV, Berkum, Buitenpost, csv Apeldoorn, DETO, DUNO D, Excelsior'31, Flevo Boys, SC Genemuiden, SDC Putten, Sparta Nijkerk, Staphorst, SVZW, Urk, WHC.

Oost, 1D: Bennekom, DOS'37, DTS'35, DZC'68, Enter Vooruit, Go Ahead Kampen, Hierden, KHC, De Merino's, NSC Nijkerk, Nunspeet, SDV Barneveld, Scherpenzeel, ASV Dronten.

2G: AVW’66, Blauw Geel’55, Elburger SC, FC Horst, Lelystad’67, Lunteren, Owios, Renswoude, Unicum, De Valleivogels, VRC, VSCO’61, VVOP, Woudenberg.

2H: ASC'62, Be Quick'28, De Esch, Den Ham, DOS Kampen, DZSV, FC Zutphen, Hulzense Boys, IJVV, Oranje Nassau, Sparta Enschede, SVI, Vroomshoopse Boys, WVF.

3A: AZ 2000, Be Quick Z., De Treffers, Dieren, ESA, Excelsior Z., JVC Cuijk, Oeken, OVC'85, Redichem, SKV, UNI VV, Zelos.

3B: Advendo, AGOVV, Barneveld, Batavia '90, CJVV, Hoevelaken, Nieuwland, Otterlo, Rood Wit’58, SDS '55, Terschuurse Boys, Teuge SP, VIOS V., Zwart Wit '63.

3C: BAS, CSV '28, DSV '61, Hattem, Hatto Heim, Hulshorst, Oene, Olympia'28, Rouveen, Swift '64, VSW, ZAC, Zalk, Zwolsche Boys.

3D: ASV'57, Bergentheim, Blauw Wit'66, DES, Hellendoorn, Juliana'32, Kloosterhaar, Marienberg, OZC, PH Almelo, Quick'20, SVVN, Voorwaarts V, Wilhelminaschool.

4C: EFC '58, Elspeet, EZC '84, ‘t Harde 't, Noord Veluwe Boys, Prins Bernhard, HFC Storica, Reaal Dronten, SEH, VEVO, Vierhouten'82, WZC Wapenveld, Zeewolde.

4D: Bruchterveld, Daarle, Daarlerveen, Dieze West, DKB, 's Heerenbroek, HFC Storica, HTC, Kampen, Lemele, MVV'69, SVV'56, Wijthmen, Wilsum.

4E: Almen, DVOV, DVV, Eefde, Eerbeekse Boys, FC RDC, FC Winterswijk, Grolse Boys, Harfsen, Helios, De Paasberg.

Volledig scherm
Olde Veste, met doelpuntenmaker Gerard Kloeten, blijft de enige regionale ploeg in de noordelijke eerste klasse E. © Martijn Bijzitter

Noord, 1E: Balk, Be Quick D, Broekster Boys, Drachtster Boys, Gorecht, Groningen, HZVV, Noordscheschut, d’Olde Veste'54, Oranje Nassau, PKC'83, SV Bedum, Winsum, Zeerobben.

2I: BCV, Blauw Wit '34, CVVO, Fean'58, Hardegarijp, SC Joure, Leeuwarder Zwaluwen, Marum, Nijland, SC Stiens, Tonego, SC Veenwouden, VVI, Wykels Hallum.

2J: DESZ, Drenthina, DZOH, Klazienaveen, Gramsbergen, De Griffioen, HFC '15, The Knickerbockers, FC Meppel, NEC Delfzijl, Omlandia, Pelikaan S, VEV'67, De Weide.

3A: Berlikum, DWP, Heeg, Heerenveense Boys, Minnertsga, NOK, Oeverzwaluwen, Oudehaske, Scharnegoutum'70, SDS, De Walde, Willemsoord, FC Wolvega, Workum.

3D: Avereest, Bant, BSVV, Elim, Fit Boys, Hardenberg '85, Hollandscheveld, Hoogeveen, SC Lutten, Nieuwleusen, SCD '83, SVM, SVN'69, ZZVV.

4A: Bolsward, Creil, Delfstrahuizen, Makkum, Nagele, QVC, Sleat, SWZ Boso Sneek, Tollebeek, TOP'63, VHK, Waterpoort Boys.

4E: SC Angelslo, Borger, CSVC, FDS, MSC/Amslod, Nieuw Balinge, Onstwedder Boys, SCN, SJS, SVBO, Tiendeveen, Vitesse'63.

5A: Bakhuizen, Blokzijl, EBC, Ens, Espel, Heerenveen, HJSC, IJVC, Steenwijker Boys, SVBS'77, Woudsend.

Amateurvoetbal