Volledig scherm
Rohda en Heino gaan weer Sallandse derby's spelen in de eerste klasse E. © Gerard Vrakking

Indeling zondagamateurs seizoen 2018/2019

De KNVB heeft de indelingen voor het aanstaande seizoen bekendgemaakt. 

Hoofdklasse A: Achilles 1894, Alcides, AWC, Be Quick 1887, De Bataven, DEM Rkvv, Fortuna Wormerveer, Hollandia, Hoogeveen, Hoogland, MSC/Amslod, Purmersteijn, RKHVV, RKZVC, SDO, Silvolde.

Oost, 1E: BVC'12, BWO, Bemmel, De Zweef, FC Winterswijk, Heino, Longa'30, NEC, Rigtersbleek, Rohda Raalte, Stevo, TVC'28, Tubantia, WAVV.

2I: AZC, Concordia Wehl, DCS, DVC'26, Eendracht'20, Orion, Quick 1888, SDOUC, Spero, Union, Varsseveld, Viod, Vorden, Warnsveldse Boys.

2J: Achilles'12, ATC'65, Barbaros, Bon Boys, Columbia, Luctor, MVV'29, Overwetering, Schalkhaar, SDC'12, Suryoye-Med., Vogido, Voorwaarts Twello, WSV.

3A: Avanti W., DSVD, Eilermark, Losser, LSV, NEO, Reunie, Reutum, Saasveldia, Sportlust Glanerbrug, De Tukkers, Twenthe Goor, Victoria'28, WVV'34.

3B: SV Zwolle, Heeten, Robur et Velocitas, Epe, Wijhe'92, Witkampers, Epe, Turkse Kracht, Activia, Vaassen, Albatross, Colmschate'33, Lochem, KCVO, Helios.

3C: Doetinchem, FC Trias, Gendringen, Grol, MASV, MvR, OBW, Pax, Ruurlo, Rheden, SML, VDZ, Vios Beltrum, VVO.

Volledig scherm
Beekbergen is met de Apeldoornse 'Bundesliga' verhuist naar de vierde klasse F. © Kevin Hagens

4F: Apeldoornse Boys, Beekbergen, Brummen, Dierense Boys, EDS, Groen-Wit’62, Klarenbeek, Loenermark, Orderbos, TKA, Twello, Victoria Boys, WWNA, ZVV’56.

4G: ABS, Broekland, DAVO, De Gazelle, Diepenveen, Enter, GFC, Haarle, Hector, Holten, Markelo, Raalte, Nieuw Heeten, Lettele.

5B: Bentelo, Bornerbroek, DEO, Diepenheim, EGVV, GSV’63, Haaksbergen, Haarlo, Hoeve Vooruit, Lochuizen, Neede, SVBV.

5F: Alexandria, Angerlo Vooruit, Basteom, Be Quick Zutphen, Doesburg, FC Zutphen, De Hoven, SHE, Ratti-Socci, Voorst, Wolfersveen, Zelhem.

5G: Emst, Go Ahead Deventer, IJsselstreek, Koninklijke UD, Mariënheem, SDOL, SV CCW’16, Sallandia, SC Deventer, Terwolde, V en L, Wesepe, Wissel.

Volledig scherm
Dedemsvaart en Lemelerveld komen elkaar tegen in 2L. © Ron Jonker

Noord, 2L: Asser Boys, Beilen, Dalfsen, Dedemsvaart, Emmeloord, SC Erica, FC Assen, Germanicus, Heerde, Lemelerveld, Rolder Boys, Stadskanaal, Valthermond, Zuidwolde.

3C: CEC, Dalen, EMMS, Musselkanaal, Protos, Raptim, Ruinen, Ruinerwold, Sleen, SVV’04, Ter Apel’96, Twedo, Weerdinge, WKE’16.

3D: DIO Oosterwolde, Dwingeloo, FC Oldemarkt, Gorredijk, Havelte, Mildam, Oldeholtpade, Read Swart, Renado, Steenwijker Boys, Thor, Trinitas, USV, VENO.

4A: Aengwirden, Balkbrug, De Blesse, Kraggenburg, Lemmer, Nieuweschoot, Oranje Zwart, RKO, Steenwijk, Steenwijkerwold, Udiros, Ulu Spor, VWC, Wacker.

4E: Bargeres, DSC’65, DVC’59, EHS’85, HODO, KSC, OVC’21, Pesse, Schoonebeek, Titan, Vios (O), Wijster, Witteveense Boys’87, Sweel.

5A: BEW, Blankenham, DVSV, Giethoorn, Hoonhorst, IJhorst, Kuinre, Old Forward, Scheerwolde, Uffelte, Vilsteren, Wapserveen, Willemsoord, Diever-Wapse.

Amateurvoetbal