Volledig scherm
Het naar de eerste klasse gepromoveerde SVI speelt komend seizoen in Noord. © Henri van der Beek

Indelingen amateurvoetbal seizoen 2019-2020

De KNVB heeft niet lang gewacht met het publiceren van de indelingen voor het voetbalseizoen 2019-2020. Net na middernacht waren alle indelingen voor het nieuwe seizoen al bekend.

Opvallend is de indeling van SVI. De naar de eerste klasse promoveerde club uit Zwolle speelt komend seizoen in Noord. Ook vierdeklasser DKB mag zich opmaken voor een avontuur in Noord-Nederland, met duels in Hoogezand-Sappemeer (HS’88) en Onstwedde (Onstwedder Boys). 

Vijfdeklasser Vilsteren speelt na een seizoen in Noord weer in het oosten. Het Apeldoornse Alexandria is met haar eerste team verdwenen uit het standaardvoetbal.

Indeling amateurvoetbal seizoen 2019-2020

Zaterdagvoetbal

Oost 

Eerste klasse D
Bennekom
DOS’37
DTS’35
DZC’68
DOS Kampen
Go Ahead Kampen
Hierden
KHC
Nunspeet
SDV Barneveld
SVZW
WHC
CSV Apeldoorn
DFS Opheusden

Tweede klasse G
AVW’66
Batavia’90
Be Quick Zutphen
FC Dinxperlo
FC Horst
Lelystad’67
Lunteren
De Merino’s
Renswoude
Unicum
VRC
Valleivogels
Veensche Boys
asv Dronten

Tweede klasse H
ASC’62
Be Quick’28
Den Ham
Enter Vooruit
Hulzense Boys
IJVV
Owios
PH
Quick’20
Sparta Enschede
VSCO’61
Vroomshoopse Boys
WVF
ZAC

Volledig scherm
WVF en ZAC treffen elkaar in de tweede klasse H. © Frans Paalman

Derde klasse A
Dieren
DVE-Trajanus
DVOV
Sp. Eefde
Eerbeekse Boys
ESA
Excelsior Z.
Oeken
OVC'85
Redichem
De Treffers
UNI VV
Zelos
FC Zutphen

Derde klasse B
AGOVV
Advendo’57
Blauw-Geel’55
Hoevelaken
Rood-Wit’58
SKV
SP Teuge
Otterlo
Stroe
Terschuurse Boys
VVOP
Veenendaal
Zeewolde
Zwart-Wit’63

Derde klasse C
BAS
DSV’61
ESC
Elspeet
HTC
Hattem
Hatto Heim
Hulshorst
Oene
Olympia’28
Rouveen
Swift’64
VIOS V.
Zwolsche Boys

Derde klasse D
AJC’96
ASV’57
Bergentheim
Bruchterveld
DES
De Esch
Kloosterhaar
Mariënberg
OZC
Oranje Nassau
SVVN
Voorwaars V.
Wilhelminaschool
Hellendoorn

Vierde klasse C
Almen
Veluwse Boys
EFC’58
EZC’84
FC RDC
Fortissimo
Gorssel
Harfsen
Harskamp
Prins Bernhard
SDS’55
Barneveld
Vierhouten’82
Ede/Victoria

Vierde klasse D
’s-Heerenbroek
’t Harde
CSV’28
Dieze West
Kampen
Noord Veluwe Boys
Reaal Dronten
SEH
Zalk
VEVO
VSW
WZC Wapenveld
Wijthmen
Wilsum

Vierde klasse E
ATC’65
De Blauwwitters
Blauw-Wit’66
Daarlerveen
De Zweef
GFC
Lemele
MVV’69
SP Daarle
SV DRC 2012
SVV’56
Sportclub Rijssen
avc Heracles
SV Rijssen

Noord

Eerste klasse E
Balk
Blauw-Wit’34
Broekster Boys
Drachtster Boys
Groningen
Leeuwarder Zwaluwen
Noordscheschut
Oranje Nassau
PKC’83
Pelikaan S
SVI
Zeerobben
d’Olde Veste’54
Winsum

Tweede klasse J
DESZ
DZOH
De Griffioen
De Weide
Drenthina
Elim
FC Meppel
FC Wolvega
Gorecht
Gramsbergen
LTC
NEC Delfzijl
Bedum
The Knickerbockers

Volledig scherm
Het rood, wit en zwart van Tonego vindt zichzelf na de degradatie terug in de derde klasse A. © Foto Freddy Schinkel

Derde klasse A
CVVO
DWP
Heerenveense Boys
Makkum
Oeverzwaluwen
Oudehaske
SDS
SVM
Sneek Wit Zwart
Scharnegoutum’70
Tonego
Heeg
Willemsoord
Workum

Derde klasse D
Achilles 1894
Avereest
BSVV
CSVC
FC Klazienaveen
Fit Boys
Hardenberg’85
Hollandscheveld
Hoogeveen
Nieuwleusen
Lutten
SCD’83
SVN’69
ZZVV

Vierde klasse A
AVC
Bolsward
Delfstrahuizen
Foarut
Franeker
HJSC
NOK
QVC
Sleat
Creil-Bant
Tollebeek
TOP’63
De Walde
Waterpoort Boys

Vierde klasse D
DKB
HS’88
Nieuw Balinge
Onstwedder Boys
SC Angelslo
SCN
SJS
SV Mussel
SVBO
Tiendeveen
VHK
Vitesse’63
WVV
Wildervank

Vijfde klasse A
Bakhuizen
De Sweach
EBC
Ens
Espel
IJVC
Irnsum
Nagele
Boornbergum’80
Udiros
Heerenveen
Woudsend

Vijfde klasse F
Blokzijl
Borger
Erica’86
FC Assen
MSC/Amslod
NKVV
NWVV
SETA
SVBS’77
Steenwijker Boys
VCG
VEV
VVAK

Volledig scherm
De Sallandse strijd tussen Raalte Rohda en Heino is komend seizoen weer een publiekstrekker in de eerste klasse E. © Gerard Vrakking

Zondagvoetbal

Oost

Eerste klasse E
De Bataven
Bemmel
BVC’12
Heino
Orion
Rigtersbleek
RKHVV
Rohda Raalte
Stevo
Tubantia
TVC’28
Voorwaarts T.
FC Winterswijk
De Zweef

Tweede klasse I
Concordia W.
DCS
DIO’30
DVC’26
Eendracht’30
MASV
Quick 1888
SDOUC
Spero
Union
Varsseveld
VIOD
Vorden
WAVV

Tweede klasse J
Achilles’12
ATC’65
Barbaros
Bon Boys
BWO
Columbia
GVV Eilermark
NEO
Schalkhaar
SDC’12
Suryoye-Mediterraneo
Vogido
Wijhe’92
WSV

Derde klasse B
Activia
Albatross
AZC
Colmschate’33
Diepenveen
Epe
Helios
KCVO
Overwetering
Robur et Velocitas
Turkse Kracht
Vaassen
Warnsveldse Boys

Volledig scherm
Brummen mag zich na het kampioenschap verheugen op duels in de derde klasse C. © Ronny te Wechel

Derde klasse C
Sp. Brummen
Doetinchem
DVV
HC’03
Sp. Lochem
Montferland
OBW
PAX
SC Rheden
Ruurlo
Trias
VVG’25
VVO
Witkampers

Vierde klasse C
AD’69
Basteom
FC Bergh
FC Dinxperlo
Etten
Gendringen
GWVV
Keijenburgse Boys
KSV
MEC
Meddo
SJO/SSA HMC’17
Terborg
Ulftse Boys

Vierde klasse F
Apeldoornse Boys
Beekbergen
Sp. Deventer
De Gazelle
Groen Wit’62
SC Klarenbeek
Loenermark
SV Orderbos
TKA
Twello
Victoria Boys
WWNA
ZVV’56

Vierde klasse G
ABS
Broekland
DAVO
Enter
Haarle
Heeten
Holten
Hoonhorst
Lettele
Nieuw Heeten
SDOL
FC Ulu Spor
SV Zwolle

Vijfde klasse B
Bredevoort
DEO
EGVV
Erix
GSV’63
Haaksbergen
Haarlo
Lochuizen
Sp. Rekken
SVBV
Vosseveld
Wolfersveen
Zelhem

Vijfde klasse E
Batavia’90
Dierense Boys
Edesche Boys
EDS
Eendracht Arnhem
Elsweide
De Hoven
SHE
SSA Ratti-Socii
Veluwezoom
Voorst
FC Zutphen

Vijfde klasse F
CCW'16
Emst
Epse
Go Ahead D.
IJsselstreek
Kon. UD
Mariënheem
Raalte
Sallandia
Terwolde
V en L
Vilsteren
Wesepe
Wissel

Volledig scherm
Dalfsen-aanvoerder Sjoerd Klarenbeek gaat met zijn team voor het eerst in de eerste klasse spelen. © Orange Pictures/Kristian Giesen

Noord

Eerste klasse F
Dalfsen
FVC
GAVC
Gomos
GRC Groningen
Heerenveen
Hoogezand
Noordster
Roden
Stadspark
SVBO
SWZ Sneek
VKW
WVV

Tweede klasse K
Beilen
Dedemsvaart
Drachten
DTD
SC Emmeloord
EMMS
LAC Frisia 1883
Heerde
Jubbega
Lemelerveld
LSC 1890
Oerterp
VENO
Zuidwolde

Derde klasse D
FC Assen
Asser Boys
DIO Oosterwolde
Dwingeloo
LEO Loon
Oldeholtpade
FC Oldemarkt
Olyphia
Oranje Zwart
Pesse
Ruinen
Steenwijk
Trinitas
USV

Vierde klasse A
De Blesse
Donkerbroek
DVSV
Havelte
Hoogersmilde
FC Kraggenburg
RKO
Ruinerwold
Smilde’94
Steenwijker Boys
Steenwijkerwold
VWC
Wacker
Zandhuizen

Vierde klasse D
SC Balkbrug
Bargeres
DSC’65
DVC’59
EHS’85
Gasselternijveen
KSC
OVC’21
Schoonebeek
Sleen
Sweel
Titan
VIOS O.
Zwartemeerse Boys

Vijfde klasse A
BEW
Blankenham
Diever-Wapse
DOS’63
Giethoorn
IJhorst
Kuinre
Old Forward
Oosterstreek
Scheerwolde
Sport Vereent
Uffelte
Wapserveen
Willemsoord

Amateurvoetbal