Volledig scherm
Rick Timmermans van Voorwaarts juicht nadat hij de 3-0 heeft gemaakt tegen De Zweef (4-0 zege) en viert dat met Matthijs Kamphuis en Aanvoerder Nino Wattimena (rechts). © De Stentor Ronny te Wechel

Karakteristieken amateurvoetbal Deventer en omstreken

Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in het amateurvoetbal, in de regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

Zaterdag

2G: Be Quick Zutphen – Veensche Boys 2-6 (0-4). 6. Rody Buitenhuis 0-1, 8. Buitenhuis 0-2, 10. Nico van den Brom (strafschop) 0-3, 28. Van den Brom 0-4, 53. Van den Brom 0-5, 57. Ilias Yadir 1-5, 72. Onland Stan (Eigen doelpunt) 2-5, 82. John Riezebos 2-6.

3A: FC Zutphen – DVOV 9-1 (5-0). 3. Eigen doelpunt 1-0, 14. Jesse de Vries 2-0, 19. Nathan Greven 3-0, 21. Jelle Macaré 4-0, 29. Rik Vlutters 5-0, 56. Lars Huber (strafschop) 6-0, 72. 6-1, 80. Macaré 7-1, 84. Macaré 8-1, 90. Hidde Ruessink 9-1.

3A: Eerbeekse Boys – Oeken 1-0 (0-0). 70. Erik Jan Huisman (Eigen doelpunt) 1-0.

3A: Dieren – Eefde 3-2 (1-2). 25. Rens Braakhekke 0-1, 36. Julian Wolf (strafschop) 0-2, 42. Niek van Asselt 1-2, 47. Rick Verlaan 2-2, 52. Evert Palm 3-2.

3B: AGOVV – Teuge 7-1 (4-0). 86. Berend Pas 7-1.

4C: Harfsen – Prins Bernhard 4-0 (2-0). 31. Ruben Wassink 1-0, 44. Luc Valkeman 2-0, 54. Chiel Jimmink 3-0, 70. Wassink 4-0.

4C: EZC ’84 – FC RDC 0-2 (0-1). 23. Luuk Helms 0-1, 75. Martin Kok 0-2.

4C: Almen – Gorssel 3-1 (0-1). 27. Rutger Vonk 0-1, 78. Frank Hamer 1-1, 82. Hamer 2-1, 89. Hamer 3-1.

4E: Blauw Wit ’66 – MVV ’69 3-2 (2-1). 16. Stefan Eektimmerman 0-1, 31. Jarno Dijkstra (strafschop) 1-1, 45. Ilja Spijker 2-1, 52. Eigen doelpunt 3-1, 72. Arjan Egberts 3-2.

Zondag

1E: Rohda Raalte – Winterswijk 0-0 (0-0).

1E: De Bataven – Heino 4-1 (3-0) 19. Rob Aarntzen 1-0, 34. Emile Lieuwen 2-0, 39. Max de Wijze 3-0, 86. Kevin Roddenhof 3-1, 90. Lieuwen 4-1.

1E: Voorwaarts - De Zweef 4-0 (1-0). 39. Bruce Schotman 1-0, 48. Schotman 2-0, 55. Rick Timmermans 3-0, 76. Luuk Grieving 4-0.

2I: Vorden-Concordia Wehl 1-3. Doelpunt Vorden: Daan Horstman (strafschop).

2J: ATC ’65 - Wijhe ‘92 1-1 (1-0) 10. Sten Lubberink 1-0, 60. Ricardo Heerink 1-1

2J: Bon Boys – Schalkhaar 0-2 (0-1) 7. Michiel Hullegie 0-1, 55. David Klopman 0-2

2K: Zuidwolde - Lemelerveld 0-6 (0-3) 14. Jaron Hulsink 0-1, 43. Wesley Vlierman 0-2, 45. Vlierman 0-3, 54. Jordy Lugtenberg 0-4, 67. Vlierman 0-5, 79. Matthias Reimink 0-6

3B: Overwetering-Diepenveen 1-1 (1-0). Oskar Kappert 1-0, Timo Broekman 1-1.

3B: Colmschate-Warnsveldse Boys 2-4 (1-2). 9. Jesper Nachtegaal 0-1, 29. Jarmo van ’t Hof 1-1, 39. Matthias Hoorn 1-2, 48. Stijn Obdeijn 1-3, 56. Van ’t Hof 2-3, 58. Léon Knuttel 2-4.

3B: Turkse Kracht-Albatross 3-2 (1-1). 40. Oguzhan Sahin 1-0, 45. Nick van Kempen 1-1, 48 Bunyamin Ozkök 2-1, 85. Can Bayraktar 3-1, 90 Timo Schrodeur 3-2.

3B: Robur et Velocitas-AZC 2-2 (0-2). 28. Lars van Roon 0-1, 45. Van Roon 0-2, 78. Sven Harmsen 1-2, 80. Jeroen Dekker 2-2.

3B: Brummen-Epe 0-3 (0-2). 2. Henk Slot 0-1, 42. Stefan Lokhorst 0-2, 64. Sven Hoogenboezem 0-3.

3B: Vaassen-Helios 1-3 (1-1). 5. Remco Pannenkoek 0-1, 18. Djeremy Waslander 1-1, 83. 1-2, 90. 1-3.

3B: Activia-KCVO 1-3 (1-1). 30. Wouter Hameka 1-0, 35. Dahley Oortwijn 1-1, 77. Oortwijn 1-2, 88. Melvin Balk 1-3.

3C: DVV-Lochem 3-4 (2-4). 14. Jordi Lammertink 1-0, 20. Ruben Boonk 1-1, 22. Rico Lammerdink 1-2 (strafschop), 33. Nick Brigg 1-3, 40. Luc Nijhof 1-4, 45. Lammertink 2-4, 47. Lammertink 3-4.

3C: OBW-Witkampers 3-1 (2-0). 10. Sjors Benen 1-0, 12. Wouter Gesthuizen 2-0, 38. Stan Reichwein 3-0, 72. Christian Beuzel 3-1. Rode Kaart: 30. Raoul Haijtink (Witkampers, 2x geel).

4C: Basteom – FC Dinxperlo afgelast.

4F: SC Deventer – TKA 4-1 (1-0). 7. Milion Tsegaiy 1-0, 70. Mehmet Kazci 2-0, 74. Daan Vegelin 3-0, 84. Hamza Loukili 4-0, 88. 4-1.

4F: Klarenbeek – De Gazelle 2-4 (1-2). 15. Thomas van Dalen 1-0, 33. Sven Kelder 1-1, 45. Thomas Udding 1-2, 50. Niels Rijnders 1-3, 53. Rijnders 1-4, 90. Wietze Veldhuis 2-4.

4F: Loenermark – Twello (afgelast).

4G: Enter – Nieuw Heeten 1-0 (1-0). 45. René Nijenhuis 1-0.

4G: Haarle – Hoonhorst 2-0 (0-0). 72. Darwin Neulen 1-0, 87. Gijs Wagenaar 2-0.

4G:Heeten – Zwolle 3-4 (2-3). 5. Martijn van der Tillaart 0-1, 7. Dennis Sylla 0-2, 13. Mick Slots 1-2, 24. Shannon Nijhof 2-2, 44. Chiel van Dartel 2-3 (eigen doelpunt), 64. Ricardo Kuijer 2-4, 80. Jasper Bril 3-4.

4G: Ulu Spor – Davo 1-3 (0-2). 35. Onnie Ngoetra 0-1, 38. 0-2 (eigen doelpunt), 80. Jesper van den Berg 0-3, 82. 3-1.

4G: Broekland – Holten 2-1 (1-1). 28. Bas Booijink 1-0, 33. Gijs Martens 1-1, 64. Menno Holleboom 2-1.

4G: Lettele – SDOL 2-0 (0-0). 81. Toine Slot 1-0 (eigen doelpunt), 90. Mick Romeijn 2-0.

5B: GSV ’63 - Wolfersveen gestaakt wegens weersomstandigheden

5B: Sp. Haarlo – Lochuizen 6-3 (2-2). 20. Mike Mengerink 1-0, 25. 1-1, 26. 1-2, 44. Bart Radstake 2-2, 53. Joost Wassink 3-2, 74. Mike Mengerink 4-2, 80. Mike Mengerink 5-2, 81. 5-3, 90+4. Thijs Olthaar 6-3.

5B: EGVV – SVBV afgelast

5B: DEO – Erix 3-2 (0-2). 15. 0-1, 34. 0-2, 55. Eduard Graaskamp 1-2, 70. Eduard Graaskamp 2-2, 80. Eduard Graaskamp 3-2. Bijzonderheid: Eduard Graaskamp mist in 61e minuut een strafschop.

5E: Veluwezoom – SHE 9-0 (3-0). 10. 1-0, 14. 2-0, 23. 3-0, 55. 4-0, 72. 5-0, 83. 6-0, 85. 7-0, 88. 8-0, 89. 9-0.

5E: Voorst – Edesche Boys 5-0 (2-0). 11. Tom Tempert 1-0, 30. Wijnand van Beek 2-0, 52. Wijnand van Beek 3-0, 61. Wijnand van Beek 4-0, 80. Simon Wijtenhorst 5-0.

5E: Elsweide – FC Zutphen 5-2 (1-0). 20. 1-0, 51. 2-0, 75. Davey Lindeboom 2-1, 81. 3-1, 84. 4-1, 88. 5-1, 90. Davey Lindeboom 5-2.

5E: Ratti/Socii – EDS afgelast

5F: Koninklijke UD - Mariënheem 2-5 (0-2). 5. Mike kemper 0-1, 11. Stan Heetkamp 0-2, 60. Jesper Vloedgraven 0-3, 70. Vloedgraven 0-4, 75. Jochem Overmaat 1-4 , 80. Vloedgraven 1-5 85. Jari Veldwijk 2-5.

5F: Go Ahead Deventer - Vilsteren 1-6 (0-0).

5F: Wesepe - IJsselstreek 0-1 (0-0). 88. Alesio Troncia 0-1.

Amateurvoetbal