Volledig scherm
Het Heino van Luck van der Burg (groen) was in de eerste klasse E met 3-0 te sterk voor het Voorwaarts van Rick Timmermans (oranje). © Gerard Vrakking

Karakteristieken amateurvoetbal Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen

Hieronder een overzicht van de uitslagen en karakteristieken van de gespeelde amateurvoetbalwedstrijden in de regio's Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

ZATERDAG:

2G: Unicum Lelystad – Be Quick Zutphen 8-1 (4-0). 9. Quincy van Lef 2-0, 12. Cees Toet 2-0, 40. Toet 3-0, 44. Van Lef 4-0, 54. Mimoun Eloisghiri 4-1, 74. Melvin Spanhak 5-1. 81. Mitchel Kappenberg 6-1, 84. Arthur van de Veen 7-1, 90. Dyllan Lanser 8-1.

3A: Oeken – DVE-Trajanus 1-1 (0-0). 52. (strafschop) 0-1, 65. Roel van Agtmaal 1-1.

3A: Eefde – Redichem 3-2 (3-0). 16. Mitch Elsman 1-0, 27. Elsman 2-0, 44. Elsman 3-0, 52. Nando Kersten 3-1, 57. Thomas Tjeerdsma 3-2.

3A: OVC ’85 – FC Zutphen 1-5 (1-0). 41. Stijn van der Weerd (Strafschop) 1-0, 64. Lars Huber 1-1, 70. Nathan Greven 1-2, 79. Sem Veeger 1-3, 83. Jesse de Vries 1-4, 92. Veeger 1-5. Rood: 74. Fabian van Grootveld (OVC ’85).

3B: Teuge – VVOP 0-4 (0-2).

4C: Barneveld – Harfsen 3-3 (2-3). 11. Jochem Leunk 0-1, 17. Leunk 0-2, 27. Ruben Wassink 0-3, 35. Johannes Fieret 1-3, 39. Johannes Fieret 2-3, 63. Coen Fieret 3-3.

4C: SDS ’55 – Almen 0-3 (0-1). 44. Jurjen Diepeveen 0-1, 67. Daan Boonman 0-2, 80. Boonman 0-3.

4E: Lemele – Blauw Wit ’66 1-1 (1-0). 32. Jelmer Kleinjan 1-0, 79. Jarno Dijkstra 1-1.

ZONDAG:

1E: BVC ‘12 - Rohda Raalte 5-2 (2-2). 4. Sven Dikkers 0-1, 16. Rik Sebens 1-1, 35. Deniz Sahbaz 1-2, 45. Sander Arts 2-2, 76. Sebens 3-2, 81. Sebens 4-2, 85. Arts 5-2.

1E: Heino - Voorwaarts Twello 3-0 (2-0). 19. Kevin Roddenhof 1-0 (p), 20. Jesper Schokker 2-0, 70. Robin Gerritsen 3-0.

2I: Varsseveld- Vorden 1-2 (0-1). 3. Daan Horstman 0-1 (p), 60. Horstman 0-2, 75. Jeremy Hoppema 1-2 (p)

2J, Wijhe ‘92 – Schalkhaar 3-1 (0-1). 2. Sidar Gunesli 0-1, 47. Tjidde Koopman 1-1, 75. Marijn Ruiter 2-1, 86. Ricardo Heerink 3-1.

2K (Noord): Lemelerveld - VENO 6-0 (3-0). 30. Stijn Kogelman 1-0, 41. Kogelman 2-0, 45. Jordy Lugtenberg 3-0, 78. Job Heerink 4-0, 80. Teun in de Wal 5-0, 84. Heerink 6-0.

3B: Sportclub Brummen - Colmschate ‘33 2-2 (1-0). 43. Emiel Bleumink 1-0, 65. Hidde Hekkert 1-1, 71. Lucas Knip 2-1, 90+5. Kevin Manenschijn 2-2.

3B: Albatross-Activia 2-1. 2. Michiel Mikkers 0-1, 7. Frank Weijn 1-1, 90. Albatross 2-1.

3B: Diepenveen-Warnsveldse Boys 2-2 (0-1). 36. Matthijs de Boer 0-1, 54. Gijs de Rooij 1-1, 60. De Rooij 2-1, 79. Stijn Obdeijn 2-2.

3B: Epe-Overwetering 4-1 (1-0). 84. Jelle Lucassen 3-1.

3B: AZC-Turkse Kracht 5-0 (2-0). 42. Niek Ruumpol 1-0, 45. Felix Mulder 2-0, 51. Mika Dekker 3-0, 75. Mulder 4-0, 90. Dekker 5-0. 

3B: Helios-KCVO 2-1 (0-0). 59. ??? 1-0, 67. Edwin Stegeman 1-1, 82. Gelnn Alberts 2-1. 

3C: Ruurlo-Rheden 3-2 (1-2). 6. Wiebe ter Haar 1-0, 9. Patrick d’Hulst 1-1, 38. d’Hulst 1-2, 70. Niek Sprukkelhorst 2-2, 81. Koen Hoytink 3-2.

3C: Witkampers-Montferland 2-2 (1-0). 38. Daan Hento 1-0, 64. Jasper Raben 1-1, 65. Hento 2-1, 90. Jordy Neervoort 2-2.

3C: Lochem-VVO 4-2 (1-2). 15. Ramon Steenbergen 0-1, 23. Steenbergen 0-2, 42. Rico Lammerdink 1-2, 56. Lammerdink 2-2, 65. Nick Brigg 2-3, 76. Lammerdink 2-4.

4C: Keijenburgse Boys - Basteom 2-4 (1-2). 14. Danny van Wilsem, 21. Luuk Witteveen 0-2, 43. Tom Goossens 1-2, 53. Raymond Sessink 2-2, 67. Stijn Heitkönig 2-3, Ries Heitkönig 2-4.

4F: De Gazelle - WWNA 2-4. Doelpunten De Gazelle: Sven Raats en eigen doelpunt tegenstander.

4F: Twello - Orderbos 6-1. 12. Job Bruntink 1-0, 55. Max Smaal 2-1, 60. Yannick Gorter 3-1, 67. Smaal 4-1, 74. Bruntink 5-1, 90. Nicky Eekhuis 6-1.

4F: ZVV’56 - Sportclub Deventer 4-3. Doelpunten Sportclub Deventer: 31. Dave Willems 1-1, 85. Hamza Loukili 3-2, 90. Mehmet Kazci 4-3.

4G: Hoonhorst – Lettele 2-5 (1-1). 17. Joey Kroes 1-0, 40. Ruben Gerritsen 1-1, 53. Mick Romein 1-2, 60. Sven Spikker 1-3, 75. Jesse Oosterwijk 1-4 (strafschop), 80. Bram Huis in ’t Veld 1-5, 90. Sten Klein Herenbrink 2-5 (strafschop).

4G: Davo – ABS 0-2 (0-1). 35. Jasper Broekhuis 0-1, 80. Stef Willemsen 0-2.

4G: Holten – Haarle 4-1 (2-0). 15. Gijs Martens 1-0, 32. Martens 2-0 (strafschop), 56. Martens 3-0 (strafschop), 83. Dylan van der Hulst 4-0, 87. Jord Veldkamp 4-1.

4G: Enter – Broekland 2-1 (0-1). 27. Ruud Schutte 0-1, 70. Rene Nijenhuis 1-1, 72. Bent Wolters 1-2.

4G: Nieuw Heeten – SDOL 3-0 (0-0). 59. Indy Grolleman 1-0, 90. Juul Kruiper 2-0, 90. Joeri Pol 3-0.

5B: GSV ’63-EGVV 2-3 (1-1). 14. Jelle Klein Braskamp 0-1, 29. Shane Holtkamp 1-1, 50. Shane Holtkamp 2-1, 52. Jari Klein Braskamp 2-2, 70. Matthias Hilhorst 2-3.

5B: DEO – Sp. Haarlo 6-2 (3-0). 5. Eduard Graaskamp 1-0, 14. Leroy van Veenendaal 2-0, 16. Eduard Graaskamp 3-0, 48. Eduard Graaskamp 4-0, 63. Mark Tackenkamp 5-0, 70. Maurice Willems 5-1, 80. Thijs Olthaar 5-2, 88. Eduard Graaskamp 6-2.

5E: Elsweide – Voorst 2-0 (1-0). 1. 1-0, 75. 2-0.

5E: Dierense Boys – Ratti/Socii 0-0.

5E: SHE – De Hoven 0-4 (0-3). 20. Kylion Stelder 0-1, 25. Jordy Tempelman 0-2, 42. Jordy Tempelman 0-3, 89. Kylion Stelder 0-4.

5E: FC Zutphen – Edesche Boys 7-1 (1-0). 2. Jari Willems 1-0, 68. Hakan Esen 2-0, 72. Pascal de Krosse 3-0, 74. Pascal de Krosse 4-0, 76. Hakan Esen 5-0, 80. Marco Kroeze 6-0, 88. 6-1, 90. Jari Willems 7-1.

5F, Epse – IJsselstreek 3-3 (2-0). 2. 1-0 Lars Otten, 38. 2-0 Joran Menkveld, 60. 2-1 Mitchell Kiffen, 72. 2-2 Alesio Troncia, 76. 3-2 Almir Fizovic, 90+5. 3-3 Mitch Regelink.

5F: V en L - Koninklijke UD 0-5 (0-2). Doelpunten Kon. UD: Johan Dijkstra 3x, David Bos, Quinn Evers.

5F: Emst - CCW’16 3-1 (1-0). Doelpunt CCW: Luuk Jansen.

5F: Raalte - Terwolde 3-1 (0-0). 60. Jordy Doorgeest 1-0, 70. Jesper te Walvaart 2-0, 81. Te Walvaart 3-0, 90. Jurriën Kamphuis 3-1.

5F: Sallandia - Mariënheem 4-3. 20. Marco van Meeteren 1-0, 1-1 35. Van Meeteren 2-1 (strafschop). 2-2, 50. Nayaro Wittenberg 3-2, 3-3, 85. Van Meeteren 4-3 (strafschop).  

5F: Vilsteren - Wesepe 4-3. Doelpunten Wesepe: Kevin Teunissen, Rick van Gelder, Rens Broekhof.

Amateurvoetbal