Volledig scherm
FC Zutphen had zaterdag geen kind aan Oeken in de derde klasse A. Mede dankzij twee treffers van Jelle Macaré (voorgrond) won de thuisploeg met 3-0. © De Stentor Ronny te Wechel

Karakteristieken amateurvoetbal regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen

Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in het amateurvoetbal, in de regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

Zaterdag

2G: Be Quick Zutphen – FC Horst 3-4 (2-3). 3. Dennis Folkers 0-1, 8. Folkers 0-2, 14. Elroy Martens 0-3, 25. Ilias Yadir 1-3, 41. Nathan Heljanan 2-3, 59. Ramazan Leebeek 2-4, 82. Hermani de Andrade (strafschop) 3-4.

3A: FC Zutphen – Oeken 3-0 (2-0). 13. Jelle Macaré 1-0, 19. Macaré 2-0, 50. Jesse de Vries 3-0.

3A: ESA – Eefde 5-2 (4-1). 11. Julian Wolf 0-1, 18. Jochem Raemakers 1-1, 19. Raemakers 2-1, 22. Raemakers 3-1, 45. Theo Weijs 4-1, 69. Dario van Hoften 5-1, 72. Terry Stok 5-2.

3B: Zwart Wit ’63 – Teuge 5-0 (1-0). 45+1. Oussama Labari 1-0, 53. Mustafa Kalkan 2-0, 78. Fabian van Panhuis 3-0 (strafschop), 81. Martijn Smits 4-0, 89. Smits 5-0.

4C: Harfsen – EZC ’84 3-2 (2-0). 15. Ruben Wassink (strafschop) 1-0, 42. Jasper Klumper 2-0, 50. (strafschop) 2-1, 70. Wassink 3-1, 85. Niek Groot Hulze (eigen doelpunt) 3-2. Rood: 50. Milan Haak (Harfsen).

4C: Gorssel – SDS ’55 1-5 (1-3). 38. Duco Bijl 1-3

4C: Almen – EFC ’68 2-2 (0-1). 40. 0-1, 55. 0-2, 67. Roeland Kleine 1-2, 74. Jurjen Diepeveen (strafschop) 2-2.

4C: Veluwse Boys – FC RDC 1-3 (1-0). 27. Jordy Doppenberg 1-0, 68. Mehmet Kisa 1-1, 75. Jorrit Draaier 1-2, 87. Draaijer 1-3.

4E: Blauw Wit ’66 – BZSV De Blauwwitters 4-1 (0-1). 30. Eigen doelpunt 0-1, 51. Edwin Bolink 1-1, 60. Stefan Dijkink 2-1, 78. Ilja Spijker 3-1, 85. Dijkink 4-1.

Zondag

1E: RKHVV - Heino 0-0 (0-0).

1E: Voorwaarts Twello - Rigtersbleek 2-2 (0-2). 7. Stanley Vinke 0-1, 25. Floris Scholten 0-2, 54. Bruce Schotman 1-2, 88. Lars Teunissen 2-2.

1E: Rohda Raalte - De Bataven 2-1 (0-1). 32. Emile Lieuwen 0-1, 50. Dirk-Jan Klijn Velderman 1-1, Mart Lugtenberg 2-1 (strafschop).

2I: Vorden – Quick 1888 4-3 (1-2). 0-1 en 0-2 onbekende speler, 39. Koen Oosterhuis 1-2, 55. Ate Barendsen 2-2, onbekende speler 2-3, 77. Barendsebn 3-3, 88. Oosterhuis 4-3.Bijz. 85. Rode kaart Daan Horstman (Vorden, natrappen)

2J: Schalkhaar – Suryoye-Mediterrraneo FC 2-3 (0-1). 10. Onbekende speler 0-1, 45. Milan te Riele 1-1, 52. Te Riele 2-1, 68. Onbekende speler 2-2, 85. Onbekende speler 2-3. Bijz. 60. Rode kaart onbekende speler Suryoye-Mediterraneo (2x geel)

2J: Columbia - Wijhe ’92 5-1 (3-1). 14. Jop van der Linden 1-0, 16. Dylan de Bruin 2-0, 28. Van der Linden 2-1 (e.d.), 44. Maikel Lange 3-1, 48. Rick van Lohuizen 4-1, 65. Van Lohuizen 5-1.

2K (Noord): DTD - Lemelerveld 2-3 (0-3). 8. Matthias Reimink 0-1, 16. Jordy Lugtenberg 0-2, 36. Teun in de Wal 0-3, 72. Steffen Hansma 1-3, 82. Toni Soldo 2-3.

3B: Actvia-AZC 2-3 (1-0). 34. Michiel Mikkers 1-0, 51. Niek Ruumpol 1-1, 59. Ruumpol 1-2, 63. Mikkers 2-2, 90. Ruumpol 2-3 (strafschop).

3B: Colmschate’33 - Helios 0-0.

3B: Warnsveldse Boys-Epe 2-8 (1-4). 8. Jesper Nachtegaal 1-0, 13. 1-1, 38. 1-2, 44. 1-3, 45. 1-4, 55. Stijn Obdeijn 2-4, 63. 2-5, 66. 2-6, 84. 2-7, 85. 2-8.

3B: Overwetering Vaassen 3-0 (2-0). 14. Huswan Shawkat 1-0, 40. Shawkat 2-0, 66. Dennis Willemsen 3-0.

3B: Turkse Kracht-Brummen 0-2 (0-0). 75. Robin van Rheenen 0-1, 85. Jelmer van den Beuken 0-2

3B: Robur et Velocitas-Diepenveen (2-1). 22. Remon Koster 1-0, 27. Roy van der Gouw 2-0, 42. Davey Mooren 2-1, 68. Roy Nieuwenhuis 2-2, 71. Gijs de Rooij 2-3, 73. Pepijn van de Wollenberg 2-4. Rode kaart: 90. Timo Broekman (Diepenveen, 2x geel).

3C: VVG’25 – Witkampers 3-1 (1-1). 9. Nino Monasso 1-0, 21. Bryan Brummelman 1-1, 58. Karsten Wielers 2-1, 90. Ramon Pastoor 3-1.

3C: Trias-Lochem 0-0.

3C: OBW-Ruurlo (3-0). 9. Ian de Meijer 1-0, 12. Tijn Polman 2-0, 30. Wouter Gesthuizen 3-0, 47. De Meijer 4-0.

4B: Reunie – VIOS B 2-0 (1-0). 24. Vincent Terleth 1-0, 55. Jorn Geerligs 2-0.

4C: Basteom – KSV 0-1 (0-0). 70. 0-1.

4F: Sportclub Deventer – Klarenbeek 1-2 (1-1). 10. Goal Klarenbeek 0-1, 30. Tijn Vegelin 1-1, 90+4. Goal Klarenbeek 1-2.

4F: Apeldoornse boys – De Gazelle 3-1 (2-1). 10. Sven Raats 0-1, 38. Ozan Ozkan 1-1, 42. Berry de Jong 2-1, 63. Berry de Jong 3-1.

4G: ABS – Zwolle 5-2 (2-1). 2. Jasper Broekhuis 1-0, 37. Yannick Duteweert 2-0, 44. Musa Dampha 2-1, 64. Wessel Nikkels 3-1, 74. Broekhuis 4-1, 87. Stef Willemsen 5-1, 90. Dennis Sylla 5-2.

4G: Haarle – Heeten 4-1 (3-0). 15. Kay Verhoef 1-0, 27. Daan Hobert 2-0, 39. Hobert 3-0, 70. Arno Hendriks 4-1, 75. Jord Veldkamp 4-1.

4G: Broekland – Davo 4-1 (3-1). 8. Sidney Pinkster 0-1, 23. Ruben Simons 1-1, 35. Simons 2-1 (strafschop), 40. Stan Jansen 3-1, 55. Jansen 4-1.

4G: SDOL – Hoonhorst 3-2 (1-0). 18. Mark Alferink 1-0, 53. Alferink 2-0, 59. Sten Klein Herenbrink 2-1 (strafschop), 85. Klein Herenbrink 2-2 (strafschop), 90. Mart Grolleman 3-2.

4G: Lettele – Holten. 3-4 (2-1). 5. Mick Romeijn 1-0, 38. Rob Hofman 1-1, 45. Jesse Oosterwijk 2-1, 48. Bas Tuitert 2-2, 50. Daan Wissink 2-3, 90. Gijs Martens 2-4, 90. Ruben Gerritsen 3-4 (strafschop).

5B: EGVV – Erix 3-2 (1-2). 20. 0-1, 28. Jorrit Klein Braskamp 1-1, 42. 1-2, 48. Jelle Klein Braskamp 2-2, 73. Jelle Klein Braskamp 3-2.

5B: Vosseveld – DEO 2-0 (1-0). 31. 1-0, 69. 2-0.

5B: Haaksbergen – GSV ’63 afgelast i.v.m. de slechte toestand van het speelveld

5B: SVBV – Wolfersveen 1-3 (1-1). 20. 0-1, 31. Martijn Rouwhof 1-1, 51. 1-2 (strafschop), 72. 1-3.

5E: Voorst – De Hoven 2-1 (1-1). 9. Wijnand van Beek 1-0, 44. Kiefer Duits 1-1, 49. Wijnand van Beek 2-1.

5F: Go Ahead Deventer - V en L 1-3 (1-1). 15. Serkan Maassen 1-0, 32. Tiem Overvelde 1-1, 65. Tiem Overvelde 1-2, 75. Tiem Overvelde 1-3.

5F: CCW’16 - Sallandia 2-3 (0-3). 25. Marco van Meeteren 0-1, 30. Marco van Meeteren 0-2, 35. Rick Wolvenne 0-3, 60. Mark Wolters 1-3, 75. Mark Wolters 2-3.

5F: Mariënheem - Raalte 1-1 (1-0). 20. Sander Alferink 1-0, 80. Jordy Doorgeest 1-1.

5F: IJsselstreek - Vilsteren 2-1 (1-0). 39. Angelo Nooteboom 1-0, 60. Wouter Mars 1-1, 90. Mitchel Kiffen 2-1.

5F: Wesepe - Wissel 1-5 (1-2). 30. Davy Timmer Arends 1-2.

5F: Koninklijke UD - Epse 2-4 (2-2). 2. Mika Cornelissen 1-0, 4. Joost de Haan 1-1, 17. Almir Fizovic 1-2, 28. Job Visser 2-2, 55. Silas Muiderman 2-3, 80. Almir Fizovic 2-4.

5F: Terwolde – Emst: Afgelast

Amateurvoetbal