Volledig scherm
Warnsveldse Boys (groen) won zaterdagavond met 2-1 van AZC in de Zutphense derby. © De Stentor Ronny te Wechel

Karakteristieken amateurvoetbal regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen

Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in het amateurvoetbal, in de regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

VOETBAL

Zaterdag

2G: Be Quick Zutphen – VRC 0-1 (0-1). 32. Robin Segers 0-1.

3A: FC Zutphen – Redichem 4-0 (2-0). 38. Lars Huber 1-0, 44. Sem Veeger 2-0, 58. Veeger 3-0, 90. Hidde van Kalkar 4-0.

3A: ESA – Oeken 2-2 (1-0). 25. Jermo Lopulalan 1-0, 53. Roel Slots 1-1, 65. Dario van Hoften 2-1, 71. Onky Pietersz 2-2.

3A: De Treffers – Eefde 1-1 (0-0). 50. 1-0, 83. Tim Alferink 1-1.

3B: Teuge – SKV 0-2 (0-1). 40. Ludo Oosting 0-1, 84. Bart Silvius 0-2.

4C: FC RDC – SDS’55 1-2 (1-0). 28. Luuk Helms 1-0.

4C: Gorssel – Prins Bernhard 2-2 (0-0). 46. 0-1, 48. Bram Bötzel 1-1, 80. 1-2, 91. Jimmy Ligtenberg 2-2.

4E: Sportclub Rijssen – Blauw Wit’66. 2-4 (1-2). 7. Jurgen van Dijk 0-1, 9. Edwin Bolink 0-2, 44. 1-2, 47. 2-2, 65. Jarno Dijkstra 2-3, 86. Remon Müller (strafschop) 2-4.

Zondag

1E: Bemmel - Heino 2-2 (1-1). 13. Robin Gerritsen 0-1, 33. Luke Roelofs 1-1, 64. Ricky Houterman 2-1, 70. Gerritsen 2-2

1E: Tubantia - Voorwaarts Twello 2-3 (2-3). 5. Nino Wattimena 0-1, 7. Luuk Grieving 0-2, 15. Ismar Maglajlic 0-3, 16Calvin Scholten 1-3, 29. Jesse Beukert 2-3.

2I: Vorden – Union: 2-2 (0-2). 46. 1-2 Kris Koning, 90. 2-2 Daan Horstman (penalty)

2J: NEO Borne - Wijhe ’92 2-1 (1-1). 11. Douwe Booij 0-1, 15. Bas Spenkelink 1-1, 85. Jochem Stam 2-1.

2J: Schalkhaar – Eilermark 2-1 (2-1). 35. David Klopman 1-0, 37. Klopman 2-0, 39. Adnan Meziani 2-1.

2K: Drachten - Lemelerveld 0-4 (0-3). 8. Stijn Kogelman 0-1, 11. Wesley Vlierman 0-2, 28. Teun in de Wal 0-3, 64. Jeroen Exel 0-4.

3B: Warnsveldse Boys – AZC 2-1 (1-1). 38. Niek Ruumpol 0-1, 42. Thom Boeve 1-1, 78. Stijn Obdeijn 2-1 (strafschop). Rode kaart: 90. Raymond Steinvoort (AZC).

3B: Activia-Overwetering 3-3 (1-2). 29. Bram van Bessen 0-1, 37. Michiel Mikkers 1-1, 45. Dennis Willemsen 1-2, 62. Nick Oosterwijk 2-3, 76. Mikkers 2-3, 88. Leroy Fernandes 3-3.

3B: KCVO-Diepenveen 4-0 (2-0). 18. Stan Hagen 1-0, 41. Daniel Hulleman 2-0, 51. Wouter van Spanje 3-0, 62. Edwin Stegeman 4-0.

3B: Helios-Albatross 6-1 (3-1). 24. Djeremy Waslander 1-0, 29. Timo Schrodeur 1-1, 43. Serkan Kinaci 2-1, 45. Kursad Yilaz 3-1, 57. Iljen Bruinsma 4-1, 69. Roy Smeitink 5-1, 88. Smeitink 6-1.

3B: Colmschate-Epe 1-6 (1-3). 19. Lars Krijgsman 0-1, 20. Jarmo van ’t Hof 1-1, 30. Krijgsman 1-2, 33. Stefan Lokhorst 1-3, 75. Lokhorst 1-4, 83. Lokhorst 1-5, 84. Koen Logen 1-6.

3B: Turkse Kracht-Vaassen 1-4 (0-3). 16. Raymond Stegeman 0-1, 41. Tom Tangelder 0-2, 43. Tangelder 0-3, 88. Tangelder 0-4, 90. Can Bayraktar 1-4.

3B: Robur et Velocitas-Brummen 0-3 (0-2). 11. Stan Hurenkamp 0-1, 20. Hurenkamp 0-2, Rico van Ginkel.

3C: Pax-Witkampers 1-2 (0-2). 5. Christian Beuzel 0-1, 10. Daan Hento 0-2, 80. Jorn Groot Roessink 1-2. 75. Bastian Beuzel (Witkampers, 2x geel).

3C: VVG’25-Lochem 3-0 (0-0). 61. Nick Schoenaker 1-0, 65. Yannis Megens 2-0, 90. Dyon Bouwman 3-0. Rode kaarten: 59. Ruben Boonk (Lochem), 82. Nick Brigg (Lochem).

3C: FC Trias-Ruurlo 0-0. Rode kaart: Rolf Honderslo (FC Trias, 2x geel)

4B: Reünie - Hoeve Vooruit 1-1 (1-1). Deniz Gedik 1-0, Rowan ten Thije 1-1.

4C: Basteom - Terborg 2-3 (2-2). Youri Berendhaus 0-1, Luuk Geerts 0-2, Danny van Wilsem 1-2, Huub Rutjes 2-2, Jeroen Graafland 2-3.

4F: Sportclub Deventer – Loenermark 1-4 (0-0). 56. Joey van Dijk 0-1, 80. Tijn Vegelin 1-1, 86. Van Dijk 1-2, 88. Sander Barink 1-3, 90. Barink 1-4.

4F: Twello-TKA 7-0 (4-0). 14. 1-0 Job Bruntink, 24. 2-0 Job Bruntink, 39. 3-0 Max Smaal, 42. 4-0 Job Bruntink, 46. 5-0 Jannick Gorter, 63. 6-0 Nicky Eekhuis, 86. 7-0 Edward Achtereekte.

4F: Groen-Wit’62 – Klarenbeek 1-1 (0-0). 56. Michiel Huising 1-0, 81. Leon Brouwer 1-1.

4G: Haarle-Enter 2-1 (1-0). 45. Daan Hobert 1-0, 53. Mart Geels 1-1, 76. Gijs Wagenaar 2-1.

4G: ABS-Holten 0-0 (0-0).

4G: Broekland-Heeten 1-0 (0-0). 58. Rick Kemper 1-0 (eigen doelpunt).

4G: SDOL-Davo 3-1 (1-0). 3. Daan Hobert 1-0, 63. Hobert 2-0 (strafschop), 70. Jur Jansen Holleboom 3-0, 75. Tony Cakir 3-1.

4G: Nieuw Heeten-Hoonhorst 3-0 (0-0). 47. Juul Kruiper 1-0, 65. Koen Kemper 2-0, 75. Kruiper 3-0.

4G: Lettele-Ulu Spor afgelast.

5B: EGVV – Wolfersveen 2-2 (2-1). 17. Thomas Rensink 1-0, 32. 1-1, 43. Jorrit Klein Braskamp 2-1 (strafschop), 90+2. 2-2 (strafschop).

5B: Sp. Haarlo - GSV ’63 0-1 (0-1). 20. Frank Rensink 0-1.

5B: SVBV – Lochuizen 5-1 (2-1). 5. Hendrik Jan Esselink 1-0, 10. Cas Platerink 2-0, 43. 2-1 (strafschop), 60. Wietze Knoef 3-1, 79. Jordy Regelink 4-1 (strafschop), 90. Richard van de Laan 5-1.

5B: Haaksbergen – DEO 0-2 (0-1). 17. Roy Sonderen 0-1, 63. Eduard Graaskamp 0-2.

5E: Elsweide – Ratti/Socii 2-2 (0-2). 16. Koen Klein Heerenbrink 0-1, 20. Koen Klein Heerenbrink 0-2, 85. 1-2, 88. 2-2.

5E: SHE – Voorst 1-3 (1-2). 6. Wijnand van Beek 0-1, 12. Nick Oosterwijk 0-2, 28. Daan Weltevreden 1-2, 57. Jelle Koopman 1-3.

5E: De Hoven – Dierense Boys 2-1 (1-0). 25. Kylion Stelder 1-0 (strafschop), 75. Tom Klein Kranenberg 2-0, 88. 2-1.

5F: CCW’16 - V en L 4-0 (2-0): 15. Mark Wolters 1-0, 30. Tim Alferink 2-0, 55. Bart Keurhorst 3-0, 70. Bart Keurhorst 4-0.

5F: Koninklijke UD 2-2 (1-1): 5. Job Visser 1-0, 30. Jesper te Walvaart 1-1, 67. Job Visser 2-1, 85. Jordy Doorgeest 2-2.

5F: Wesepe - Terwolde 2-1 (2-1): 9. Jurre Lueks, 26. Rens Broekhof 1-1, 44. Rens Broekhof 2-1.

5F: Epse - Vilsteren 2-0 (0-0): 60. Joran Menkveld 1-0, 65. Joran Menkveld 2-0.

5F: Go Ahead Deventer - Emst 1-4 (0-2): 25. Rick van Mourik 0-1, 45. Rick van Mourik 0-2, 53. Jeroen van Essen 0-3, 71. Jeroen van Essen 0-4, 90. Rayshon Adamus 1-4.

5F: Mariënheem - Wissel 7-0 (4-0): 10. Thomas Evers 1-0, 30. Jesper Vloedgraven 2-0, 35. Sander Alferink 3-0, 40. Mike Kemper 4-0, 55. Sander Alferink 5-0, 70. Sander Alferink 6-0, 80. Dylan Reimert 7-0.

5F: IJsselstreek - Sallandia 4-3 (1-0): 30. Adem Kocak 1-0, 49. Adem Kocak 2-0, 60. Maurice van der Stam 2-1, 76. Mitchel Kiffen 3-1, 80. Rick Wolvenne 3-2, 85. Jeffrey Heynekamp 4-2, 88. Marco van Meeteren 4-3.

Amateurvoetbal