Volledig scherm
Eefde (wit/zwart) was zaterdag met 3-2 te sterk voor FC Zutphen. © Patrick van Gemert/Zutphens Pers

Karakteristieken amateurvoetbal regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen

Hieronder een overzicht van de karakteristieken van de gespeelde wedstrijden in het amateurvoetbal, in de regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

VOETBAL

Zaterdag

2G: De Merino’s – Be Quick Zutphen 4-1 (2-0). 8. Aron Koning 1-0, 13. Vincent van de Weerdhof 2-0, 60. Huseyin Cengiz 2-1, 62. Koning 3-1, 89. Aron Veldhuizen 4-1.

3A: Eefde – FC Zutphen 3-2 (3-0). 10. Rens Braakhekke 1-0, 30. Julian Wolf 2-0, 43. Mitch Elsman 3-0, 48. Niek Bakkerweerd 3-1, 62. Bakkerweerd 3-2.

3A: Oeken – Zelos 0-2 (0-0). 57. Menno Diepenbroek 0-1, 75. Diepenbroek 0-2. Bijzonder: Gemiste strafschop: 8. Marco Heersema (Oeken).

3B: Teuge – Rood Wit ’58 0-2 (0-0). 75. Gerwin van Nieuwenhuizen 0-1, 91. Marcel van Nieuwenhuizen 0-2. Rood: 52. Joost Veldwijk (Keeper, Teuge).

4E: AVC Heracles – Blauw Wit ’66 2-5 (2-2). 28. Jurgen van Dijk 0-1, 33. 1-1. 36. (Strafschop) 2-1. 43. Stefan Dijkink 2-2, 50. Jasper Kampman 2-3, 52. Jarno Dijkstra 2-4, 67. Edwin Bolink 2-5.

4C: Gorssel – Harskamp 2-0 (1-0). 37. Duco Bijl 1-0, 82. Bram Bötzel 2-0.

4C: VV Barneveld – Almen 1-4 (0-0). 63. Yoran Diepeveen 0-1, 65. Adem Sanli 1-1, 71. Diepeveen 1-2, 73. Tom Kruisselbrink 1-3, 88. Finn Galdermans 1-4.

4C: Fortissimo – Harfsen 1-1 (1-1). 5. Anass el Hassnaoui 1-0, 32. Jochem Leunk 1-1.

4C: FC RDC – VV Ede/Victoria 1-3 (0-3). 53. Gijs Borkent 1-3. Rood (2x geel): 60. Ufuk Dulkaroglu (FC RDC).

Zondag

1E: Heino – Tubantia 4-3 (2-0). 1. Melvin Velthuis 1-0, 31. Robin Gerritsen 2-0, 55. Orshein Elyo 2-1, 56. Calvin Scholten 2-2, 60. Velthuis 3-2, 78. Keverly Albertus 3-3, 79. Velthuis 4-3

1E: De Bataven - Voorwaarts Twello 3-2 (1-1). 10. Siem van Huet 1-0, 29. Bruce Schotman 1-1, 47. Emile Lieuwen 2-1, 89. Lloyd Jackson 3-1, 90. Schotman 3-2

1E: TVC ’28 – Rohda Raalte 2-1 (1-1). 9. Mart Lugtenberg 0-1, 23. Jeffrey Huizinga 1-1, 73. Okke Schepers 2-1.

2J: Wijhe ‘92 - Bon Boys 3-3 (1-0). 43. Douwe Booij 1-0 (p), 72. Tjidde Koopman 2-0, 86. Martijn Richters 2-1, 88. Dion Strijdveen 3-1, 90+1. Tom Veldhuis 3-2, 90+4. Veldhuis 3-3.

2J: BWO - Schalkhaar 1-3 (0-2). 7. David Klopman 0-1, 13. Milan te Riele 0-2, 88. Te Riele 0-3, 90. Timo Voss 1-3.

2I: DCS – Vorden 0-0 (0-0).

2K (Noord): Lemelerveld – Oerterp 3-1 (3-0). 9. Naud Schrijver 1-0, 14. Stijn Kogelman 2-0, 16. Kogelman 3-0, 51. Onbekende speler 3-1.

3B: Diepenveen-Colmschate 2-2 (0-1). 27. Jard Kamperman Leferink 0-1, 50. Jeffrey Blanken 1-1, 60. Pepijn Wollenberg 2-1, 90. Hidde Hekkert 2-2.

3B: Brummen-Overwetering 1-1 (1-0). 31. Stan Hurenkamp 1-0, 88. Ferdy van Breukelen 1-1. Rode kaart: 60. Rob de Bie (Brummen, 2x geel).

3B: Epe-Activia 4-1 (2-1). 35. 1-0, 40. Bart Wippert 1-1, 44. 2-1, 79. 3-1, 88. 4-1.

3B: Helios-Warnsveldse Boys 3-1(2-0). 12. Djeremy Waslander 1-0, 45. Bjorn Duterweert 2-0, 57. Matthijs de Boer 2-1, 90. Glenn Alberts 3-1 (strafschop). Rode kaart: 90. Kursad Yilmaz (Helios, 2x geel).

3B: AZC-Vaassen 6-0 (2-0). 8. Remy Havenaar 1-0, 17. Havenaar 2-0, 55. Niek Ruumpol 2-1, 62. Havenaar 4-0, 70. Ruumpol 5-0, 75. Felix Mulder 6-0.

3B: KCVO-Turkse Kracht 4-1 (2-0). 20. Tobi Bosman 1-0, 40. Edwin Stegeman 2-0, 54. 2-1, 90. Bosman 3-1, 90. Stegeman 4-1.

3C: Ruurlo-DVV 0-3 (0-1). 45. Nick Hartjes 0-1, 66. Marc Comans 0-2, 90. Jordi de Kramer 0-3.

3C: Lochem-Rheden 1-1 (1-0). 6. Thijs van Oostrum 1-0, 72. Patrick d’Hulst 1-1.

4B: Hector – Reünie 4-3 (3-2). Jimenez 1-0, Jorn Geerligs 1-1, Kel 2-1, Bouwhuis 2-2, Zwoferink 3-2, Musa Dagdelen 3-3, Zwoferink 4-3 (pen.).

4C: Gendringen - Basteom 8-0 (5-0).

4F: Orderbos – SC Deventer 2-1 (1-1) 25. Daan Vegelin 0-1, 43. Nick Werkhoven 1-1, 74. Peter Jan Kloppers 2-1. Bijz: 72. Orderbos mist strafschop.

4F: De Gazelle – Victoria Boys 1-3 (0-0) 77. Joris van Mierlo 0-1, 85. Eigen doelpunt 0-2, 90. 0-3, 90. Niels Rijnders 1-3.

4F: Twello – Apeldoornse Boys 6-0, (0-0) 50. Job Bruntink 1-0, 58. Bruntink 2-0, 69. Cihan Özer 3-0, 77. Özer 4-0, 85. Bruntink 5-0, 88. Özer 6-0.

4F: Klarenbeek - WWNA (afgelast)

4G: Holten – Enter 4-2 (2-0). 37. Gijs Martens 1-0, 45. Harm Jansen 2-0, 48. René Nijenhuis 2-1, 67. Dylan van der Hulst 3-1, 80. Nijenhuis 3-2, 90 +2. Bas Tuitert 4-2.

4G: Hoonhorst – Broekland 0-3 (0-1). 9. Stef Beltman 0-1, 52. Sven Booyink 0-2, 57. Beltman 0-3.

4G: Zwolle – Lettele 1-4 (0-1). 45. Jeffrey Meurer 0-1, 55. Ruben Klinkenberg 1-1 (strafschop), 73. Bas Huijsmans 1-2, 77. Jesse Oosterwijk 1-3, 80. Mick Romeijn 1-4.

4G: SDOL – Haarle 0-3 (0-1). 40. Darwin Neulen 0-1, 51. Kay Verhoef 0-2, 90. Jord Veldkamp 0-3.

4G: Nieuw Heeten – ABS 1-0 (1-0). 35. Jeffrey Vree Egberts 1-0.

4G: Heeten – Ulu Spor 1-0 (0-0). 90+8. Chiel van Dartel 1-0.

5B: Erix – SVBV 4-1 (0-1). 15. Richard van de Laan 0-1, 81. 1-1, 83. 2-1, 87. 3-1, 90. 4-1.

5B: GSV ’63 – Vosseveld 3-1 (2-1). 20. Owen Jacobs 1-0, 31. Shane Holtkamp 2-0, 38. 2-1, 65. Frank Rensink 3-1.

5B: Spcl. Rekken - Spcl. Haarlo 4-1 (1-0). 20. 1-0, 54. 2-0, 63. 3-0, 65. Gijs Helmers 3-1 (strafschop), 85. 4-1.

5B: Lochuizen – DEO 1-1 (0-1). 43. Mark Tackenkamp 0-1, 63. 1-1.

5E: Dierense Boys – SHE 1-1 (1-1). 1. 1-0, 12. Dirk Jan Smits 1-1.

5E: Veluwezoom - FC Zutphen 2-1 (0-0). 55. 1-0, 61. 2-0, 70. Chris Plijter 2-1.

5E: Voorst - Eendracht A. 11-0 (6-0). 12. Roy Schaap 1-0, 18. Bram Bleumink 2-0, 23. Wijnand van Beek 3-0, 30. Jelle Koopman 4-0, 41. Wijnand van Beek 5-0, 44. Wijnand van Beek 6-0, 51. Dennis Gerritsen 7-0, 59. Wijnand van Beek 8-0, 61. Simon Wijtenhorst 9-0, 70. Wijnand van Beek 10-0, 82. Wijnand van Beek 11-0.

5E: Ratti/Socii - De Hoven 0-2 (0-1). 29. Jordy Tempelman 0-1, 84. Kylion Stelder 0-2.

5F: Epse – Marienheem 4-0 (1-0). 10. Almir Fizovic 1-0, 77. Lars Otten 2-0, 84. Silas Muidetrman, 87. Lars Otten 4-0.

5F: Raalte – Wesepe 2-2 (2-0). 26. 1-0, 38. 2-0, 74. Rens Broekhof 2-1, 90. Hans Tijhaar 2-2.

5F: V en L – Terwolde 1-1 (1-0). 23. Viktor van Straten 1-0, 90. Yannick Zeisseink 1-1 (strafschop).

5F: IJsselstreek – Go Ahead D. 6-1 (3-1). 3. 0-1, Mitchel Kiffen 1-1 , Dillen Kornet 2-1 Kiffen 3-1 , Kiffen 4-1 , Angelo Nooteboom 5-1, Kiffen 6-1. 

5F: Vilsteren – CCW ‘16 1-5 (0-2). 22. Mark Wolters 0-1, 39. Bjorn Hendriks 0-2, 57. Luuk Jansen 0-3, 61. Jari Vlierman 1-3, 63. Wolters 1-4, 90. Bart Keurhorst 1-5.

5F: Sallandia – Kon. UD 0-2 (0-1). 2. Martijn Wit 0-1, 88. Jochem Overmaat 0-2.

Amateurvoetbal