Koploper WVF wint fletse derby bij Be Quick’28
TWEEDE KLASSEWeinig publiek, een matig spelpeil en nauwelijks hoogtepunten. De Zwolse derby tussen Be Quick’28 en WVF zal niet de geschiedenis ingaan als onvergetelijk. Koploper WVF zal er niet mee zitten na de zege op het Stadionplein (1-2).
Het eerste kwartier was voor underdog Be Quick'28, dat zonder Sertac Yilmaz en captain Frank Oosterhof goed begon. De fraaie treffer van Sander Aarten na mistasten van WVF-captain Dion Reijnen was ook niet onverdiend.
Drie minuten later profiteerde Max Goudbeek van slordigheden in de defensie van de thuisclub. Na rust waren er kansen over en weer. Jabir Mazouz kreeg ruim twintig minuten voor tijd iets teveel ruimte en liet invaller Dani van der Steege de winnende treffer aantekenen.
De Westenholtenaren doen met de nipte zege goede zaken, dankzij de 0-2 nederlaag van concurrent Hulzense Boys tegen ASC’62. De voorsprong is gegroeid tot vijf punten.
Oost, 2H: Be Quick’28-WVF 1-2 (1-1). 24. Sander Aaarten 1-0, 27. Max Goudbeek 1-1, 68. Dani van der Steege 1-2.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
PREMIUMtweede divisie
HHC raakt ondanks nederlaag in Scheveningen de tweede plaats niet kwijt: ‘We speelden te veilig’
HHC heeft verzuimd te profiteren van puntverlies van al haar concurrenten in de strijd om de tweede plaats in de tweede divisie. Ondanks het verlies bij middenmoter Scheveningen (2-1) staan de Hardenbergers nog wel op de zilveren positie. -
Programma Apeldoorn/Veluwe
Nu er eindelijk weer voor de prijzen wordt gestreden, keert ook de echte spanning terug
Na een midweek vol amateurvoetbal gaan we dit weekend gewoon weer door met een compleet programma. De weken van de waarheid komen er nu echt aan. Welke clubs worden kampioen en degraderen? Wie mag nog hopen op promotie via de nacompetitie, of moet nog vrezen voor een afdaling? Het wordt de komende vier weekenden allemaal duidelijk. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.
-
PREMIUMeerste klasse
Broertjes Tuasela zien glansrol én koppositie voor CSV Apeldoorn verdwijnen na krankzinnige slotfase
De punten waren in de zak, de overwinning was binnen voor CSV Apeldoorn. CSV was tachtig minuten lang de betere. Tot de laatste tien minuten aanbraken. In de meer dan krankzinnige slotfase boog DTS een 2-0 achterstand om in een ongelooflijke 2-3 zege. -
PREMIUMhoofdklasse
Penaltykiller Van Zorge belangrijk voor Flevo Boys, dat nog steeds niet in de veilige haven is gearriveerd
Na een kansenfestival in de tweede helft was een gelijkspel bij De Dijk (1-1) een teleurstellend resultaat voor Flevo Boys. -
PREMIUMderde divisie
Nassim El Ablak heeft bij DVS’33 een thuis gevonden
In de jacht op de derdeperiodetitel liet DVS’33 thuis twee punten liggen tegen Ter Leede: 1-1. De Ermeloërs lieten na rust te veel kansen onbenut en misten volgens Nassim El Ablak wat verrassing in hun spel.