Volledig scherm
Op weg naar dé derby. © Gerard Vrakking

Moeder aller Sallandse derby’s in Raalte en handbalsters Wijhe zoeken revanche

SPORTAGENDAHieronder een overzicht van de wedstrijden die komend weekend worden gespeeld in de regio’s Deventer, Salland, Achterhoek en Zutphen.

VOETBAL
Zaterdag (14.30 uur, tenzij anders vermeld)
2G: Be Quick Z.-Batavia’90 (15.15)
3A: FC Zutphen-Uni VV, Redichem-Oeken (15.00), DVE-Trajanus-Eefde
3B: Zeewolde-Teuge (15.00)
4C: Harfsen-EFC’58, Almen-Prins Bernhard (15.00), Ede/Victoria-Gorssel (15.00)

Zondag (14.00 uur, tenzij anders vermeld)
1E: Rohda Raalte-Heino (za 19.00), Voorwaarts-BVC’12
2I: Vorden-Spero
2J: Schalkhaar-NEO, Achilles’12-Wijhe ‘92
2K: Beilen-Lemelerveld
3B: Activia-Diepenveen, Warnsveldse Boys-KCVO, Vaassen-Brummen, Overwetering-AZC, Turkse Kracht-Epe (14.30), Robur et Velocitas-Helios (14.30)
3C: Montferland-Lochem, Rheden-Witkampers, HC ’03-Ruurlo
4B: Reünie-FC Eibergen
4F: Sportclub Deventer-De Gazelle, Groen Wit ’62-Twello (14.30), Loenermark-Klarenbeek (14.30)
4G: Haarle-SV Zwolle, ABS-SDOL, Broekland-Nieuw Heeten, Ulu Spor-Holten, Lettele-Davo, Enter-Heeten
5B: EGVV-Rekken, DEO-GSV’63, Haarlo-Erix, SVBV-Bredevoort
5E: EDS-SHE, Voorst - FC Zutphen, Ratt-Socii-Veluwezoom, De Hoven-Eendracht Arnhem
5F: Wesepe-Sallandia, CCW ’16-Epse, Go Ahead Deventer-Raalte, Koninklijke UD-Vilsteren, Mariënheem-IJsselstreek, Emst-V en L, Terwolde-Wissel

Vrouwen
Hoofdklasse B zondag: Witkampers-FC Eindhoven AV 2 (12.00)
1B zaterdag: AZSV-Klarenbeek (15.00)

BILJART
Eredivisie driebanden: Dekker Keukens-Bousema/Lochem (zo 13.00), HCR Prinsen-STZ Zundert (zo 13.00).

HANDBAL
Vrouwen
Eredivisie: Borhave-Voorwaarts (za 19.30)
Eerste divisie: Kwiek-ZAP (za 19.30)
Tweede divisie A: Wijhe’92-Geel Zwart (za 20.15)
Hoofdklasse B: Overwetering-Bentelo 2 (za 19.00), ESCA-Wesepe (za 19.00), Lettele-HV Zwolle (za 19.30), Broekland-WHC (za 20.30)

HOCKEY
Vrouwen
2D: Deventer-Arnhem (zo 12.45)
3D: Zutphen-Dieren (zo 12.45)
Mannen
2D: Gron. Studs-Deventer (zo 14.45)
3D: Civicum-Zutphen (14.45)

KORFBAL
2D: Luno-KVZ (za 15.30)
2E: DTG-Devinco (za 15.30)

TAFELTENNIS
Vrouwen
Eerste divisie: De Toekomst-Disnierats (za 14.00)
Mannen
Eerste divisie: De Toekomst-Red Stars (za 14.00)

VOLLEYBAL
Mannen
2B: Avior-DIOS (za 19.30)
2B: BVC’73-VVH (za 19.00, suggestie, geen must)
Vrouwen
1A: Dash-Krekkers (za 18.00)
2A: De Bevers-Hake Tjoba (za 19.00)

WATERPOLO
Mannen
Eredivisie: GZC Donk-BZC (za 19.45)
3C: De Walvisch-De IJsselmeeuwen (za 19.15)
Vrouwen
2C: SWOL 1894 2-BZC (za 17.30)

Amateurvoetbal