Volledig scherm
Yannick Kaluzi keert komende zomer terug bij Alcides. © Pedro Sluiter Foto

Overschrijvingen amateurvoetbal regio Zwolle

SpelerscarrouselDe deadline voor het overschrijven naar een andere vereniging is verlopen. Wie speelt waar in het seizoen 2019-2020? Een overzicht van de ‘transfers’ tot en met de derde klasse.

Tweede Divisie

HHC Hardenberg
Nieuw: Nick de Bondt (DUNO), Serge Fatima (ONS Sneek), Stephen Warmolts (FC Emmen).
Weg: Sargon Gouriye (WHC), Koos Werkman (Spakenburg), Dérian Reinders, Vincent Schmidt, Ryan Snelders (Excelsior’31), Jorn-Jan van den Beld (gestopt).

Hoofdklasse

Alcides
Nieuw: Karel IJzerman, Simon IJzerman (Harkemase Boys), Yannick Kaluzi (Berkum), Nick Kuiper (d’Olde Veste’54), Tristan Veelo (MSC).
Weg: Jaouad Akloud (Dieze West), Dean Laurenz (?), Bjorn Rellum (WVF), Jermain Wobbes (SC Genemuiden), Carl Furda, Jasper Bos, Thomas Bos (lager elftal).

Berkum
Nieuw: Sil Fiddani (CSV Apeldoorn), Lex Heimerikx (ZAC), Jordi Lemmens (Staphorst), Jonathan van Marle (WHC), Kelvin Groothand (Club Deportivo Estepona).
Weg: Jelle Brouwer (ZAC), Dominic van Hoof (gestopt), Felix Noordberger (Hattem), Rico Wolven (?), Andrej Piljic (?), Yannick Kaluzi (Alcides), Hoeseb Yakob (DETO).

Flevo Boys
Nieuw: Yumé Ramos (ONS Sneek).
Weg: Henry Huijsmans, Jarno van der Wal, Richard Scholten (allen onbekend).

SC Genemuiden
Nieuw: Nourredine Boutzamar, Jens Jurn Streutker (Harkemase Boys), Martijn van der Laan (geen club), Patrick Jansen (CSV Apeldoorn), Jermain Wobbes (Alcides).
Weg: Eser Elmali (Be Quick’28), Joran Pot (SVZW), Jan Hooiveld (Pelikaan S), Daan Huiskamp, Jeremy Jonker (DSV’33), William Jansen (DOS Kampen), Roelof de Jong (Harkemase Boys), Anne van der Kolk (gestopt), Dirk Muis (Staphorst).

MSC
Nieuw: Richard Baharila (Baronie), Leon Knol (Olyphia), Ronan Zwaagstra (FC Emmen), Matthijs Hensens, Luuk Kuipers (Achilles 1894), Oussama El Mansouri (Go Ahead Kampen).
Weg: Raimon Benjamins (Hoogeveen), Justin Benjamins (Staphorst), Stephan Besuyen (Oranje Zwart), Danny Bijlsma (Willemsoord), Levi van der Spek (SVZW), Milan van der Weide (Germanicus).

Staphorst
Nieuw: Justin Benjamins (MSC), Stan Haanstra, Chris van Houten (Achilles 1894), Dirk Muis (SC Genemuiden), Xaver Slot (HHC Hardenberg), Johnny de Vries (Harkemase Boys), Daan Zwinselman (Dedemsvaart), Jorick Maats, Pascal Mulder (PEC Zwolle).
Weg: Ferdi ter Avest (DETO), Wibo van Dijk (WZC), Jordi Lemmens (Berkum), Pim de Jonge, Rob Mijnheer, Mark Veldmate, Ivan Landlust (gestopt), Thijs Gerlofs (Oranje Nassau), Tom Holleboom (d’Olde Veste’54), Sander Nooi (Gorecht).

Urk
Nieuw: -
Weg: -

Eerste klasse

Dalfsen
Nieuw: -
Weg: Chiel Huisjes, Vincent Jansen of Lorkeers en Martijn Huizing (gestopt).

DOS Kampen
Nieuw: William Jansen (SC Genemuiden), Jochem van Putten (Harkemase Boys), Henrico Abma (Nunspeet), Michel Kamphuis (Den Ham).
Weg: Rico Westendorp, Raymon Beuling (beide IJVV), Christian Riemens (stopt).

Go Ahead Kampen
Nieuw: Michael Lanting (ONS Sneek), Cor Straetemans (Zalk).
Weg: Saba Gwedelidze (ZAC), Oussama el Mansouri (MSC), Wesley van Winsum (Hattem), Nick Bakker, Nick van der Kooi, Tim Noordman (gestopt).

KHC
Nieuw: Ricardo Talu (asv Dronten), Livai Vos (jeugd Go Ahead Kampen), Kevin Olaria (Batavia’90), Ozhan Kardag (sv Dedemsvaart), Mike Frederiks (CSV’28).
Weg: Romano Luhukay (CSV Apeldoorn), Jeffrey de Nooijer (Zwolsche Boys), Jesse Betaze (Dieze West).

Nunspeet
Nieuw: Frank Boers (SC Teuge), Marchelo Besselsen (DVS’33), Benjamin Van Dijk (VVOG), Marco de Vries (ESC), Hicham Zekhnini (VVOG), Hesli Niebeek (Oranje Nassau), Sean Poot (Hoogland).
Weg: Henrico Abma (DOS Kampen), Denilcon Ramazan (Zeewolde), Marnix Tissingh (VVOG), Martijn Dekker (gestopt), Niek Daalmeijer (lager elftal).

d’Olde Veste’54
Nieuw: Taoufik Faraouni (Be Quick 1887), Mehran Ali Pour Asli (Achilles 1894, tijdens seizoen), Tom Holleboom (Staphorst), Juules Kwant (FC Meppel), Thiemen Pen (Heerenveense Boys), Bas de Vries (Havelte).
Weg: Mark Homme van der Veen (IJVV), Jordy Blijham, Justin Torn (FC Meppel), Edwin Maters (lager elftal), Jorick van der Galiën (?), Nick Kuiper (Alcides).

SVI
Nieuw: -
Weg: Timo ter Haar (gestopt).

WHC
Nieuw: Haico Epe (DVS’33) Jasper Bremmer (Berkum), Sargon Gouriye (HHC), Maxim van der Meer (asv Dronten), Patrick Maneschijn (Sparta Nijkerk).
Weg: Taco Reijnen (onbekend), Kevin Coenraad (gestopt), Melvin Velthuis (Heino), Dennis Morsink (De Weide), Jonathan van Marle (Berkum), Hüseyin Güveli (Columbia), Luuc Knul (SDVB), Patrick Fijn, Dennis Fijn, Luke Roodenburg (lager elftal).

Tweede klasse

ASC’62

Nieuw: -
Weg: Stefan Holsappel, Werner Snel, Rick Kijk in de Vegt, Marco Laarman, Bart Visscher en Arjen Stokvis (gestopt).

Volledig scherm
Maxim van der Meer trekt volgend seizoen het shirt van WHC aan. De aanvaller komt over van asv Dronten. © Foto Freddy Schinkel

asv Dronten
Nieuw: Nick Siebelink (Lelystad’67), Yordi Schols (Sparta Nijkerk), Alex Bindenga (EDO), Wilko Braam (VVOG).
Weg: Chris van Maanen (lager elftal), Jordy Verburg (Unicum), Maxim van der Meer (WHC).

Batavia’90
Nieuw: Roberto Doufikar (Lelystad’67), Guido Pauw (VVSB), Sven Kolle (FC Breukelen).
Weg: Kevin Olaria (KHC).

Be Quick’28
Nieuw: Eser Elmali (SC Genemuiden).
Weg: Rutger Minkjan (gestopt), Bram Jager, Kevin Zomerdijk (Zwolsche Boys), Teko Malanda (sabbatical), Milan Rada (ZAC).

Dedemsvaart
Nieuw: Raymond Slot, Dominique Wiffers (Hoogeveen), Stan Meertens ( Germanicus).
Weg: Daan Zwinselman (Staphorst), Danny Kuiper (Hoogeveen), Özhan Kardag (KHC), Patrick Pater (gestopt).

DESZ
Nieuw: Mark Driessen (SC Genemuiden).
Weg: Robin Rook, Robert Schonewelle, Remco Lachenal (gestopt).

SC Emmeloord
Nieuw: Hans Portijk (ONS Sneek)
Weg: Harm van Wieren, Maarten Ebbers (lager elftal), Niels Boomsma (VV Lemmer).

EMMS

Nieuw: -
Weg: Jord Anbergen (Hoogeveen), Erik Kosse (gestopt).

Gramsbergen
Nieuw: Gerwen Reinders, Jorian Wubs (HHC Hardenberg).
Weg: -

Heerde
Nieuw: -
Weg: Nick Schurink (Oene), Michael Wolf (lager elftal) Roel Smit (stopt, wordt assistent-trainer), Dewi van Velsen (VEVO).

IJVV
Nieuw: Rico Westendorp (DOS Kampen), Raymon Beuling (IJVV), William Dekker (’s-Heerenbroek), Mark Homme van der Veen (d’Olde Veste'54), Jos Kalter (Go Ahead Kampen).
Weg: Ryan van Lente (onbekend), Hicham Ziyech (Lelystad’67).

Lelystad’67
Nieuw: Hicham Ziyech (IJVV).
Weg: Milan Leibbrand, Cliff de Brons, Dylano van den Anker, Nick van der Valk, Roberto Potocco, Dylan Lanser (allen Unicum), Jethro de Graav, Jeroen Terstall (gestopt), Nick Siebelink (asv Dronten), Roberto Doufikar (Batavia’90).

Lemelerveld
Nieuw: -
Weg: -

Volledig scherm
Brian van der Zweerde verkast van DVSV naar FC Meppel. © Kristian Giesen Fotografie

FC Meppel
Nieuw: Jordy Blijham, Justin Torn (d’Olde Veste’54), Brian van der Zweerde (DVSV), Mike Scheltinga (Old Forward), Edwin Maat (lager elftal).
Weg: Perryn de Kam (gestopt), Rick Meijer, Maarten van Olphen (lager elftal), Juules Kwant (d’Olde Veste’54), Koen Holtman (The Knickerbockers), Floris van Es (gestopt).

Owios
Nieuw: Arjan Vorsselman (DOS Kampen), Remon Vlieger (Barneveld).
Weg: Erik-Jan Korenberg, William Schreurs, Chris van de Poll (lager elftal), Nabil Essaddouqi (BAS).

Unicum
Nieuw: Milan Leibbrand, Cliff de Brons, Dylano van den Anker, Nick van der Valk, Roberto Potocco, Dylan Lanser (allen Lelystad’67), Jordy Verburg (asv Dronten), Nejim el Atiaoui (Dieze West).
Weg: Raydel Kewal, Marvin Tjon Soei Sjoe, Aswad Agard (gestopt).

VENO
Nieuw: Jan van Benthem (VHK).
Weg: Gertjan van Limburg (gestopt).

VSCO’61
Nieuw: Etienne van Dijk (Go Ahead Kampen).
Weg: Thomas van de Kolk (Nunspeet, lager elftal), Ruben Buijserd (stopt).

WVF
Nieuw: Wilco Gerritsen (Heino), Daniel Holsappel (Berkum), Stan Peppelenbos (ZAC), Bjorn Rellum (Alcides).
Weg: Martijn Ruijsch (gestopt, wordt assistent-trainer), Jon Lieben (lager elftal).

ZAC
Nieuw: Jelle Brouwer (Berkum), Saba Gwedelidze (Go Ahead Kampen), Roland Jansen (Hierden), Milan Rada (Be Quick’28), Joris Steenkamer (Flevo Boys).
Weg: Iljas Baltes (HTC), Thomas Bakker (gestopt), Lex Heimerikx (Berkum), Tom Hindriks (lager elftal), Stan Peppelenbos (WVF).

Derde klasse

Avereest
Nieuw: -
Weg: -

BAS
Nieuw: Martin Wubs, Bret Eijkelboom (beide Reaal Dronten), Nabil Essaddouqi (OWIOS).
Weg: Sam Lagerweij (DOVO).

Bergentheim

Nieuw: Michiel Mannessen, Luuk Meijerink (waren gestopt), Quinten Veneman ( HHC Hardenberg).
Weg: -

Bruchterveld
Nieuw: Koen Dijk (HHC Hardenberg).
Weg: Gijs Odink, Rik Lenters (gestopt).

DSV’61
Nieuw: Laurens Dekker (geen club), Stefan Bakker (lager elftal).
Weg: Davey Visch, Maikel Visch (Vierhouten ’82), Jacco van den Hoek (lager elftal).

Elspeet
Nieuw: -
Weg: Ryan Schouten (lager elftal).

Volledig scherm
Frenkie Overmars speelt volgend seizoen bij IJsselmeervogels. © Henri van der Beek

Epe
Nieuw: Henk Slot (Victoria Boys).
Weg: Frenkie Overmars (IJsselmeervogels), Leon Pannekoek (lager elftal).

ESC
Nieuw: Bjarn Onderstal (WHC), Frans Koornberg (VVOG), Sander Heimens (Emmeloord).
Vertrokken: Ramon Flokstra (Hattem), Vincent Huisman, Donny Mulder (DVS ’33), Marco de Vries (Nunspeet).

Hardenberg’85
Nieuw: Dylan Tijs (DETO), Jelmer Lamberink (HHC Hardenberg).
Weg: Pascal Kerkdijk, Rowan Haen, Patrick Nijland en Sam Freriks (gestopt).

Hattem
Nieuw: Rowan Liefers (TKA), Ayoub Ben Ali Ahlaq, Uzair Goelab, Timo Oosterbeek, Koen van de Waeter (Be Quick’28), Joel Carrot (WVF), Rabi Ezzat (Zalk), Olaf Bögemann (Forbidden City FC, China), Ramon Flokstra (ESC), Gino Stegeman (CSV ’28), Felix Noordberger (Berkum), Wesley van Winsum (Go Ahead Kampen).
Weg: Jeroen van Maanen, Mark de Haan (gestopt), Alko Sok (WVF), Hajk Taljalan (WZC).

Hatto Heim
Nieuw: Michel Haaksema (Aduard 2000), Rowan Mensink (PEC Zwolle).
Weg: Jelmer van der Velde, Patrick Mensink, Niels van der Velde (gestopt), Sander Nijkamp (lager elftal).

HTC
Nieuw: Iljas Baltes (ZAC), Angelo Kisjes, Patrick Maat (SV Zwolle), Nick Donker (WVF), Elroy de Jong (geen club).
Weg: Vieleri Justiana (gestopt).

Hulshorst
Nieuw: Bekir Mermer (VVOG).
Weg: Redouan Arian (gestopt), Martijn Pap (ASC Nieuwland).

KCVO
Nieuw: -
Weg: Ron van Zuidam (gestopt, wordt assistent-trainer).

Kloosterhaar
Nieuw: -
Weg: - 

Lutten
Nieuw: -
Weg: Rick Lamberink (gestopt).

Mariënberg
Nieuw: Berry Lenters (SVV’56).
Weg: Roy Kelder (gestopt).

Nieuwleusen
Nieuw: Gerrit Zekveld (Olympia’28), Stijn Theunissen (Alcides).
Weg: Stan Scholten (USV).

Oene
Nieuw: Nick Schurink (Heerde).
Weg: Wiljan van Hell (gestopt).

Olympia’28
Nieuw: Lars Mulder (SVI), Nigel Smit (WVF), Koen Holthof (SC Genemuiden).
Weg: Gerrit Zekveld (Nieuwleusen), Roy Kuik (Vitesse’63), Kevin Veger (Swift’64), John Sanders (ASC’62), Jasper Linde, Wesley Pestman (gestopt), Matthan Admiraal (lager elftal).

Oranje Zwart
Nieuw: Stephan Besuyen (MSC), Robert Rosema (Winsum).
Weg: -

OZC
Nieuw: Rik Jan de Groot, Jelmar van der Veen, Stefan Schoemaker (lager elftal), Martijn Deuten (HHC Hardenberg).
Weg: Tom Kok (gestopt).

Rouveen
Nieuw: -
Weg: Berjan Nijboer (lager elftal).

SCD’83
Nieuw: -
Weg: Frank Redder, Peter Joosten (gestopt)

Steenwijk
Nieuw: Janco van der Voort, Winchell Keus (Steenwijker Boys), Sohrab van Dijk, Paul van der Tuuk, Zana Salahi (Alcides), Colin Lugtmeijer, Daimen Muller (d’Olde Veste’54), Esat Ramic (Havelte).
Weg: Sander Bolks (Willemsoord), Kay Berkenbosch, Robin Mertens (Steenwijker Boys), Raymond van Olphen, Chantol Keo (gestopt).

SVM
Nieuw: -
Weg: -

SVN’69
Nieuw: Micha van der Slikke (Alcides).
Weg: Niels Keizer, Johan Ribberink, Roy Nijboer (gestopt).

Swift’64
Nieuw: Kevin Veger (Olympia’28).
Weg: Bart Uil, Remy Santana, Christiaan Grin (gestopt), Chayan van den Goorbergh (Reaal Dronten).

Tonego
Nieuw: -
Weg: -

USV
Nieuw: Stan Scholten, Remon van der Kolk (Nieuwleusen), Stefan Boers, Roy Kuiers (MSC).
Weg: Bas Chierandjoe, Jorden Zunnebeld, Martijn Verburg (gestopt).

Vaassen
Nieuw: Furkan Cetin (TKA), Ismail Yildirim (Westervoort), Emre Bas (geen club), Siddhartha Majumdar (CSV Apeldoorn), Tom van Maanen (Robur et Velocitas).
Weg: Remco Hulleman, Delano Jonker (gestopt).

VIOS Vaassen
Nieuw: Dennis Gerritsen (Columbia), Richard van Beek (CSV Apeldoorn).
Weg: Rick van ’t Einde, Jelle Pol (gestopt), Jacco Verstraten (AZC).

Willemsoord za
Nieuw: Danny Bijlsma (MSC), Yanick Lenis (FC Wolvega), Wouter van der Schot (De Blesse), Nick Jansen, Tim Jansen, Tim van der Aa, Lars Rijke (FDS), Danny Wardenier (DVSV).
Weg: Randy Fidan (FC Wolvega), Adis Huremovic, Dino Huremovic (Nieuweschoot).

Zwolsche Boys
Nieuw: Bram Jager, Kevin Zomerdijk (Be Quick’28), Mohamed Maghri (SC Angelslo), Jeffrey de Nooijer (KHC), Dewi Speek (CSV’28).
Weg: Lennart Prins (lager elftal).

Amateurvoetbal