Volledig scherm
Go Ahead Kampen had genoeg te vieren; 10-0 in de beker tegen CVVO. © Orange Pictures/André Weening

Uitslagen amateurvoetbal en bekerwedstrijden zaterdag Zwolle e.o.

Een overzicht van de uitslagen in de districtsbeker in de editie Zwolle. Ook vind je hier de uitslagen van de wedstrijden in de hoofdklasse en tweede divisie. 

Tweede divisie

VVSB – HHC Hardenberg 1-3

Zaterdag

Hoofdklasse B

ACV – SC Genemuiden afgelast.
Berkum – CSV Apeldoorn 1-1
Staphorst – Buitenpost 1-1
SVZW – WHC 2-2
Urk – AZSV 0-2
Duno D. – Flevo Boys 1-1

Bekervoetbal

Poule 85: Hierden – Unicum 3-2.
Poule 86: Nunspeet – ESC 5-0.
Poule 87: Rohda Raalte – Lemelerveld (zo).
Poule 92: Gramsbergen – Den Ham 3-3, MVV’29 – Dedemsvaart (di 20.00).
Poule 93: Heino – ASC’62 2-0, Overwetering – Dalfsen (zo).
Poule 94: KHC – Owios 7-0, Heerde – SVI 0-3.
Poule 95: DOS Kampen – asv Dronten 2-5, Lelystad’67 – De Zouaven 1-3.
Poule 96: VSCO’61 – WVF 1-4, Go Ahead Kampen – CVVO 10-0.
Poule 97: FC Meppel – Be Quick’28 3-3, Tonego – d’Olde Veste 0-2.
Poule 98: DESZ – VVI 4-2, SC Emmeloord – IJVV 2-1.

Oost

Poule 204: Berkum 2 – Vevo 4-0, Oene – HTC 6-4.
Poule 206: SCD’83 – Voorwaarts V. 1-0.
Poule 208: Bergentheim – DKB (di), SC Lutten – HHC 2 (woe).
Poule 210: Vios V. – Hatto Heim 1-2, Vierhouten’82 – Dieze West afgelast (Vierhouten heeft zich teruggetrokken).
Poule 211: BAS – Zeewolde 0-3.
Poule 213: EZC’84 – FC RDC, ZAC – Zwart Wit’63 3-2.
Poule 216: Veluwse Boys – Hulshorst 1-2, Elspeet – Teuge 3-2.
Poule 218: SVVN – Zwolsche Boys 3-2, Wijthmen – Sp. Rijssen 2-0.
Poule 220: Kloosterhaar – OZC 1-1, VSW – Lemele 2-2.
Poule 221: Go Ahead Kampen 2 – ’t Harde 1-1, Zalk – Wilsum 2-0.
Poule 223: DSV’61 – Hoevelaken 3-1, Reaal Dronten – Stroe 3-1.
Poule 227: Noord Veluwe Boys – ’s-Heerenbroek 3-0, CSV’28 – Avereest 3-2.
Poule 228: Batavia’90 – Swift’64 0-3, Kampen - EFC’58 1-2.
Poule 230: SEH – Nieuwleusen 0-3.
Poule 233: DRC’12 – Hardenberg’85 0-6, DES – SVV’56 0-1.

Noord

Poule 201: FC Wolvega – Vitesse’63 0-0.
Poule 215: Flevo Boys 2 – Ens 14-0, Nagele – DWP 4-3.
Poule 217: Steenwijker Boys – FDS 1-2, Willemsoord – d’Olde Veste 2 1-1.
Poule 229: SVN’69 – VHK 4-2, SVBS’77 – MSC 3-2.
Poule 231: Tiendeveen – SC Rouveen 0-1.
Poule 238: Espel – Urk 2 0-8, Tollebeek – SVM 0-4.
Poule 239: Bant – NOK 2-3, Creil – Blokzijl 7-1.

Amateurvoetbal