Volledig scherm
Genemuiden won met 1-5 van RKAVV Volendam. © Helmich Lubberts

Uitslagen amateurvoetbal Zwolle e.o. zaterdag 8 februari

Een overzicht van de uitslagen in het amateurvoetbal in Zwolle en omstreken van zaterdag 8 februari. Dit overzicht wordt aangevuld.

Tweede divisie

Spakenburg – HHC Hardenberg 1-3

Zaterdag

Hoofdklasse B
NSC Nijkerk – Staphorst 0-1
Swift – Flevo Boys 1-1
RKAV Volendam – SC Genemuiden 1-5
Urk – Berkum 2-0

Oost

1D
KHC – Bennekom 2-0
DOS’37 – DOS Kampen 2-1
DZC’68 – Go Ahead Kampen 4-6
CSV Apeldoorn – WHC 2-3
DTS’35 – Nunspeet 4-0

2G
Asv Dronten – AVW’66 3-1
Lunteren – Unicum 3-1
Valleivogels – Lelystad’67 2-1
Batavia’90 – FC Horst 1-3

2H
Sparta E. – ZAC 1-3
Owios – IJVV afgelast
Den Ham – Be Quick’28 1-0
ASC’62 – VSCO’61 0-0
WVF – Enter Vooruit 1-0

3C
Zwolsche Boys – Hatto Heim 1-1
Hattem – ESC 2-2
Elspeet – BAS 2-2
DSV’61 – HTC 2-0
Hulshorst – Rouveen 2-5
Swift’64 – Olympia’28 3-0
Oene – VIOS V. (18.00)

3D
Hellendoorn – Kloosterhaar 7-1
OZC – Oranje Nassau 3-0
Mariënberg – DES 4-1
Bergentheim – SVVN 
AJC’96 – Bruchterveld 2-2

4C
Veluwse Boys – EZC’84 0-0
Vierhouten’82 – SDS’55 0-5

4D
SEH – Wilsum 4-2
Vevo – Reaal Dronten 2-5
Noord Veluwe Boys – WZC 0-5
Zalk – ’t Harde 3-0
Kampen – ’s-Heerenbroek 0-2
Wijthmen – CSV’28 2-0
VSW – Dieze West 0-0

4E
Lemele – ATC’65 0-1 
Daarle – SVV’56 0-0

Noord

1E
Drachtster Boys – SVI 3-1
Leeuwarder Zwaluwen – d’Olde Veste 2-1 

2J
FC Meppel – De Weide 0-2 
DESZ – Drenthina 3-0 
Gramsbergen – De Griffioen 0-3 

3A
Heeg – Willemsoord 4-3
SVM – SWZ Sneek 4-3
Tonego – Heerenveense Boys 1-1

3D
SVN’69 – Hollandscheveld 2-2
SCD’83 – Nieuwleusen 2-0
Lutten – BSVV afgelast
Avereest – Hoogeveen 0-0 
Hardenberg’85 – CSVC 1-0

4A
AVC – Tollebeek 9-1 
Foarut – Creil-Bant 1-0


4D
HS’88 – DKB 1-1
VHK – Mussel 4-0
Angelslo – Vitesse’63 1-2

5A
Boornbergum’80 – Espel 2-0
EBC – Nagele 1-5
Ens – De Sweach 3-0 

5F
SVBS’77 – SETA 3-2 
Blokzijl – MSC 0-3 
Steenwijker Boys – FC Assen 3-2

Zondag: alle wedstrijden afgelast wegens Code Oranje.

Hoofdklasse A

MSC – SDO
SJC – Alcides

Oost

3B
Epe – Warnsveldse Boys
KCVO – Helios
Colmschate’33 – Vaassen

4G
Broekland – Hoonhorst
FC Ulu Spor – Lettele
SV Zwolle – ABS

5F
CCW’16 – Vilsteren
Sallandia – Wissel
Kon. UD – Emst

Noord

1F
Hoogezand – Dalfsen

2K
Veno – Oerterp
Lemelerveld – DTD
Heerde – SC Emmeloord
Dedemsvaart – LAC Frisia 1883
Drachten – EMMS (14.30)

3D
Asser Boys – Oranje Zwart
FC Oldemarkt – Steenwijk
USV – Olyphia

4A
DVSV – VWC
Steenwijker Boys – FC Kraggenburg
Smilde’94 – Ruinerwold
RKO – Havelte
Steenwijkerwold – Hoogersmilde
Wacker – De Blesse

4D
Balkbrug – VIOS O.
OVC’21 – Sleen

5A
BEW – Scheerwolde
DOS’63 – Blankenham
Giethoorn – Wapserveen
Kuinre – Diever-Wapse
IJhorst – Willemsoord

Amateurvoetbal