Volledig scherm
© Thinkstock

Uitslagen bekervoetbal editie Zwolle

Een overzicht van de uitslagen in de districtsbeker in de editie Zwolle. 

Landelijk (twee teams per poule geplaatst)

Poule 86: ESC – AZC 2-4, WSV – Nunspeet 0-3.

Poule 87: Lemelerveld - Schalkhaar 1-1.

Poule 92: Dedemsvaart – Gramsbergen 1-2.

Poule 93: ASC’62 – Overwetering 3-0, Dalfsen - Heino 2-0.

Poule 94: Owios – Heerde 1-3, SVI – KHC 2-2.

Poule 95: asv Dronten – Lelystad’67 1-0, De Zouaven – DOS Kampen 7-0.

Poule 96: CVVO – VSCO’61 1-2, WVF – Go Ahead Kampen 0-0.

Poule 97: Be Quick’28 – Tonego 4-0, d’Olde Veste – FC Meppel 5-3.

Poule 98: IJVV – DESZ 2-0, VVI – SC Emmeloord 1-0.

Oost (groepswinnaar bekert door)

Poule 204: VEVO – Oene 2-3, HTC – Berkum 2 0-2.

Poule 206: Drienerlo – SCD’83 0-1.

Poule 208: HHC 2 – Bergentheim 1-1, DKB – SC Lutten 3-4.

Poule 210: Hatto Heim – Vierhouten’82 8-1, Dieze West – Vios V 4-1.

Poule 211: VVOG 2 – BAS 3-1.

Poule 213: Zwart Wit’63 – EZC’84 5-0, FC RDC – ZAC 1-4.

Poule 216: Hulshorst – Elspeet 3-1.

Poule 218: Zwolsche Boys – Wijthmen 5-1.

Poule 220: OZC – VSW 3-0, Lemele – Kloosterhaar 1-0.

Poule 221: ’t Harde – Zalk 0-2, Wilsum – Go Ahead Kampen 2 0-5.

Poule 223: Stroe – DSV’61 1-0, Hoevelaken – Reaal Dronten 0-3.

Poule 225: Olympia’28 – Mariënberg 7-0.

Poule 227: Avereest – Noord Veluwe Boys 2-1, ’s-Heerenbroek – CSV’28 2-2.

Poule 228: EFC’58 – Batavia’90 2-4, Swift’64 – Kampen 5-0.

Poule 230: Bruchterveld – SEH 1-6, Nieuwleusen – Hattem 0-3.

Poule 233: SVV’56 – DRC’12 3-1, Hardenberg’85 – DES 1-0.

Poule 303: Diepenveen – Epe 0-2, Wissel – TKA 2-4.

Poule 326: OVC’21 – Ulu Spor, Vilsteren – Activia 1-9.

Poule 329: Sallandia – SV Zwolle 0-1.

Poule 337: Wesepe – Hoonhorst 1-0.

Poule 344: Vaassen – Emst 2-0.

Noord (groepswinnaar bekert door)

Poule 215: DWP – Flevo Boys 2 1-7, Ens – Nagele 4-0.

Poule 217: d’Olde Veste 2 – Steenwijker Boys 3-0, FDS – Willemsoord 1-4.

Poule 229: VHK – SVBS’77 1-1, MSC – SVN’69 2-2.

Poule 231: SC Rouveen – NKVV 5-0.

Poule 238: Urk 2 – Tollebeek 4-1, SVM – Espel 5-1.

Poule 239: Blokzijl – Bant afgelast, NOK – Creil 4-0.

Poule 317: Scheerwolde – FC Kraggenburg 1-2, Veno – Alcides 2 4-3.

Poule 318: Zandpol – Wacker 1-7.

Poule 321: Kuinre – VWC 2-3.

Poule 329: Renado – Blankenham 1-0.

Poule 331: IJhorst – Balkbrug 1-0, USV – Protos 2-0.

Poule 332: RKO – Zandhuizen 3-2, FC Oldemarkt – Willemsoord 10-1.

Poule 334: Uffelte – Oranje Zwart (di).

Poule 335: Steenwijker Boys – Wispolia 3-0.

Poule 336: Oosterstreek – DVSV 1-4, Steenwijk – Havelte 3-2.

Poule 339: Vios O. – EMMS 3-5, EMMS – HODO (do).

Poule 343: Steenwijkerwold – Giethoorn 8-1, Wapserveen – Ruinerwold (di 11/9).

Amateurvoetbal