Volledig scherm
DSVD won met 7-0 van Ulu Spor en plaatste zich voor de volgende bekerronde. © Reinier van Willigen

Uitslagen en programma beker Zwolle e.o zondagvoetbal

Een overzicht van de uitslagen en het programma in de bekerpoules in Zwolle en omstreken van de zondag. Dit overzicht wordt aangevuld.

Oost, zondag

Poule 7

MVV’29 – Hoonhorst 2-1

Overwetering – Sportlust Vr. 3-3

Hoonhorst – Overwetering 0-6

Sportlust Vr. – MVV’29 2-5

15 sep, 14.00: Sportlust Vr. – Hoonhorst 3-4

MVV’29 – Overwetering 1-4

Overwetering gaat door.

Poule 17

SV Zwolle – OVC’21 4-3

USV – Epe 1-2

Epe – SV Zwolle 7-1

OVC’21 – USV 1-6

OVC’21 – Epe 0-7

USV – SV Zwolle 4-0

Epe gaat door.

Poule 26

KCVO – SML 0-8

Victoria Boys – VVO 3-1

SML – Victoria Boys 4-1

VVO – KCVO 5-2

Victoria Boys – KCVO 1-2

SML – VVO 6-3

SML gaat door.

Poule 30

DSVD – WWNA 5-4

Ulu Spor – Vaassen 0-3

Vaassen – DSVD 0-1

WWNA – Ulu Spor 1-0

Vaassen – WWNA 0-5

DSVD – Ulu Spor 7-0

DSVD gaat door.

Poule 38

Balkbrug – Langeveen 0-3

Vilsteren – Vasse 0-2

Vasse – Balkbrug 4-1

Langeveen – Vilsteren 2-0

Langeveen – Vasse 0-1

Vilsteren – Balkbrug 3-3

Vasse gaat door.

Poule 45

Wissel – AVIOS/DBV 1-5

TKA – SDOO 1-4

SDOO – Wissel 6-0

AVIOS/DBV – TKA 7-0

TKA – Wissel 2-3

AVIOS/DBV – SDOO 1-0

AVIOS/DBV gaat door.

Poule 51

Epse – FC Zutphen 1-4

Emst – Angerlo Vooruit 2-1

Angerlo Vooruit – Epse 3-1

FC Zutphen – Emst 0-1

Epse – Emst 3-3

Angerlo Vooruit – FC Zutphen 3-0

Emst gaat door.

Noord, zondag

Poule 2

Dwingeloo – Ruinerwold 3-0

Wijster – Uffelte 10-1

Ruinerwold – Wijster 1-0

Uffelte – Dwingeloo 1-9

Dwingeloo – Wijster 5-0

Uffelte – Ruinerwold 0-6

Dwingeloo gaat door.

Poule 3

Oldemarkt – Steenwijkerwold 1-5

Mildam – Oldemarkt 1-4

Steenwijkerwold – Mildam 7-2

Steenwijkerwold gaat door.

Poule 6

Olyphia – Stânfries 5-0

Havelte – BEW 4-2

BEW – Olyphia 1-7

Stânfries – Havelte 0-4

BEW – Stânfries 3-1

Olyphia – Havelte 4-1

Olyphia gaat door.

Poule 10

Oldeboorn – Dronrijp 3-3

Willemsoord – Terschelling 0-1

Dronrijp – Willemsoord 4-2

Terschelling – Oldeboorn 5-0

Oldeboorn – Willemsoord 4-0

Terschelling – Dronrijp 3-2

Terschelling gaat door.

Poule 12

SC Joure – Steenwijker Boys 3-6

Steenwijk – Giethoorn 6-0

Giethoorn – SC Joure 1-3

Steenwijker Boys – Steenwijk 3-5

Giethoorn – Steenwijker Boys 0-3

SC Joure – Steenwijk 2-4

Steenwijk gaat door.

Poule 15

Surhuisterveen – Kuinre 8-0

Langweer – De Sweach 2-2

Kuinre – Langweer 3-1

De Sweach – Surhuisterveen 1-6

Kuinre – De Sweach 5-1

Langweer – Surhuisterveen 2-2

Poule 16

VIOS O. – Wacker 1-2

SVV’04 – IJhorst 4-1

Wacker – SVV’04 3-5

IJhorst – VIOS O. 2-5

SVV’04 – VIOS O. 6-0

Wacker – IJhorst 1-1

SVV’04 gaat door.

Poule 24

Langezwaag – Blankenham gestaakt bij 4-3 stand

Oranje Zwart – Kraggenburg 0-3

Kraggenburg – Langezwaag 11-2

Blankenham – Oranje Zwart 1-5

Blankenham – Kraggenburg 0-8

Oranje Zwart – Langezwaag 7-0

Kraggenburg gaat door.

Poule 26

Oosterlittens – Blauwhuis 2-1

Black Boys – RKO 0-4

Blauwhuis – Black Boys 4-2

RKO – Oosterlittens 2-3

RKO – Blauwhuis 4-1

Oosterlittens – Black Boys 4-0

Oosterlittens gaat door.

Poule 33

Nieuweschoot – Oldeholtpade 0-2

Wapserveen – DVSV 0-3

DVSV – Nieuweschoot 0-10

Oldeholtpade – Wapserveen 8-1

DVSV – Oldeholtpade 0-4

Nieuweschoot – Wapserveen 7-0

Oldeholtpade gaat door.

Amateurvoetbal