Volledig scherm

Voetbalcijfers Apeldoorn/Harderwijk

APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 29 en 30 oktober op een rijtje:

ZATERDAG

Derde divisie:

DVS'33 Ermelo - IJsselmeervogels 1-6 (1-3). 1. Oktay Özturk 0-1, 13. Kay Velda 1-1, 28. Mike van de Laar 1-2, 39. Van de Laar 1-3, 51. Sherwin Grot 1-4, 58. Van de Laar 1-5, 61. Ali Akla 1-6. Scheidsrechter: Ritmeester. Toeschouwers: 1500. Gele kaart: Sahbaz (DVS'33).

DVS'33 Ermelo: Eppink; Van Santen (71. Epe), Wolven, Camara (71. Mijnheer), De Vries; Pinarci, Pot, Vloedgraven (46. Sahbaz), Velda; Roemeon, De Ruiter

ASWH - VVOG 2-5 (0-2). 4. Jeremy de Graaf 0-1. 27. Samir Merraki 0-2. 57. Jeremy de Graaf 0-3. 65. Nick Slotboom 1-3. 67 Oussama Labari 1-4. 73. Robbert Olijfveld 2-4. 90. Jeffrey Arends 2-5.

Hoofdklasse B:

CSV Apeldoorn - SC Genemuiden 2-1 (2-0). 20. Richard van Schooten 1-0, 22. Wouter van der Molen (e.d.) 2-0, 63. Jacco Riemens 2-1.

Sparta Nijkerk - SDC Putten 2-0 (1-0). 34. Janic Makizodila 1-0, 63. Jorn Mocking 2-0.

Dovo - NSC 2-1 (0-0). 57. Joshua Patrick 1-0, 67. Roy Bakkenes 2-0, 68. Bas Ent 2-1.

Eerste klasse D:

De Esch - Nunspeet 0-1 (0-1). 27. Kevin Scholten 0-1.

Tweede klasse G:

AGOVV - Blauw Geel'55 3-0 (0-0). 74. Yuri Brentjens 1-0, 79. Miguel Angel Suarez-Escalante 2-0, 90. Brentjens 3-0. Bijzonderheid: 90+2. Simon Kooiman (Blauw Geel'55) mist strafschop.

Owios - Vios Vaassen 2-1 (1-1). 11. Cornell Balk 1-0, 27. Erik Koldenhof 1-1, 75. William van den Hul 2-1.

Hierden - Valleivogels 2-2 (0-1). 4. Nick Engelen 0-1. 74. Gert Boonen 1-1. 85. Brian Klaassen 2-1. 90. Peter van de Pol 2-2.

Derde klasse B:

EFC'58 - FC Horst 2-1 (1-1). 18. Romin Ahmadi 1-0, 55. Milan van der Maaten 1-1. 88. Redouan Arian 2-1.

Rood-Wit'58 - Terschuurse Boys 1-0 (0-0). 52. Barry Grevengoed 1-0. Bijz.: Rode kaart: 63. Marcel van Nieuwenhuizen (Rood-Wit'58), Jaap van der Weerd (Terschuurse Boys).

Zeewolde - Hoevelaken 0-2 (0-1). 35. Edwin Duijst 0-1, 90+2. Joeri van den Hoeven 0-2.

Stroe - Zwart-Wit'63 5-0 (2-0). 19. Berrie van Manen 1-0, 35. Roy Groenevelt 2-0, 58. Erwin van Essen 3-0 (strafschop), 60. Groenevelt 4-0, 90. Roy van den Akker 5-0.

Derde klasse C:

WZC Wapenveld - Oene 1-1 (1-0). 17. Jan Peter Hulleman 1-0, 65. Arjan Gerrits 1-1. Rood: 90. Michiel van 't Einde (Oene).

't Harde-Teuge 1-6 (0-4). 24. Joey de Croon 0-1, 30. De Croon 0-2, 42. Berend Pas 0-3, 45. Ruben Wientjes 0-4, 68. Henk Elskamp 1-4, 85. Kevin Jansen 1-5, 90. Jansen 1-6.

Vierde klasse B:

Elspeet - Hulshorst 0-2 (0-2). 23. Ronald Jansen 0-1, 42. Krijn Eckhardt 0-2. Gele kaart: Colin Pluim (Elspeet), Van de Salm (Hulshorst). Scheidsrechter: J.H. Luiken. Toeschouwers: 175.

Almen – Vierhouten'82 2-5 (2-1). 3. Stèfan Bouw 0-1, 23. Finn Galdemans 1-1, 30. Peter Muileman 2-1. 48. Gerben Tissingh 2-2, 65. Tissingh 2-3, 70. Leon Bouw 2-4, 90. Joeri Pluim 2-5. Rood: 60. Devlin Bronkhorst (Vierhouten'82).

Prins Bernhard – IJsselstreek 2-2 (1-0). 44. Kevin van de Ridder 1-0, 46. 1-1, 55. Michel Bronkhorst 2-1, 82. 2-2. Rood: 70. (IJsselstreek), 85. (IJsselstreek).

Veluwse Boys – Barneveld 2-2 (2-1). 25. Wesley Doppenberg 1-0, 34. Doppenberg 2-0, 36. 2-1, 90+2. 2-2. Rood: 75. (Barneveld).

Vierde klasse C:

EZC'84 - 's Heerenbroek 1-3 (1-2). 7. Wim Kwakkel 0-1, 18. William Dekker 0-2, 82. Volkan Bakar 1-2, 90+2. William Meuleman 1-3.

ZONDAG

Tweede klasse J:

Robur et Velocitas – Helios 4-0 (2-0). 6. Roy van der Gouw 1-0, 9. Jan Lemmerman 2-0, 70. Sven Harmsen 3-0, 80. Wouter van Ewijk 4-0.

Derde klasse B:

Vaassen - Eerbeekse Boys 0-5 (0-2). 10. Niels Verbeek 0-1, 15. Jesper Holdijk 0-2, 55. Nick Obma 0-3, 60. Max van Dongen 0-4 (e.d.), 65. Holdijk 0-5.

TKA - Overwetering 1-2 (1-1). 17. Cemil Usta 1-0, 30. Bram de Haas 1-1, 71. Orlando Rozen 1-2.

Wijhe'92 - Albatross 0-3 (0-0). 53. Julian Kirchhoff 0-1, 66. Nick van Kampen 0-2, 67. Erwin Zuijderduijn 0-3.

Columbia - Twenthe 4-1 (1-0). 12. Barry de Jong 1-0, 49. Roger Oonk 2-0, 68. Maxime Koutamey 3-0, 84. Barry de Jong 4-0, 85. Mark Nijland 4-1.

Derde klasse D (Noord):

Stanfries - Epe 0-2 (0-0). 71. Koen Logen 0-1, 90. Koen Logen 0-2.

Vierde klasse G:

Victoria Boys - Orderbos 1-1 (0-0). 63. Peter Jan Kloppers 0-1, 83. Ali Aygün 1-1. Scheidsrechter: Ten Berge. Rode kaart: Tim Beeking (Victoria Boys, 2x geel).

Alexandria - KCVO 2-0 (0-0). 80. Derk de Vries 1-0, 87. Oualid Akarkach 2-0.

Beekbergen - Voorst 2-1 (2-1). 4. Jordy Weijland 1-0, 14. Weijland 2-0, 41. Jeroen Klumpert 2-1.

Dierensche Boys - Apeldoornse Boys 2-1 (2-1). 11. Can Zeki 1-0 (strafschop), 13. Pascal van het Erve 1-1 (strafschop), 45. Zeki 2-1.

Klarenbeek - ZVV'56 5-3 (3-2). 5. Lennart Elijzen 1-0, 27. Thomas van Dalen 2-0, 42. Hans Bosch 3-0, 43. Jim Florentinus 3-1, 45. Remco van den Berg 3-2, 60. Leroy van Wermeskerken 3-3, 78. Wouter van der Gouw 4-3, 90. Elijzen 5-3. Rode kaart: Bosch (Klarenbeek, 2x geel).

Loenermark - Groen Wit'62 3-0 (1-0). 34. Rowin Wiggers 1-0, 69. Sander Barink 2-0, 73. Peter Klerks 3-0.

WWNA - Brummen 0-3 (0-2). 2. Joshua Akoy 0-1, 6. Akoy 0-2, 80. Daan Ribbers 0-3.

Vierde klasse H:

Ulu Spor - Wissel 9-1 (4-1). 10. Melih Senturk 1-0, 15. Ozan Altay 2-0, 30. Sefa Kafali 3-0, 38. Onbekend 3-1, 41. Mehmet Dede 4-1, 55. Altay 5-1, 61. Harun Kafali 6-1, 65. Yusuf Erdem 7-1, 71. Zaki Moumni 8-1, 82. Erdem 9-1. Bijzonderheid: 81. Hakan Yildirim (Ulu Spor) mist strafschop.

Vijfde klasse D:

Klein Dochteren - Emst 1-1 (1-1). 31. Jorrit Fliegen 1-0, 38. Dennis Kloezeman 1-1 (strafschop). Rode kaart: 78. Justin Leidekker (Klein Dochteren, 2x geel).

Vijfde klasse G:

Kon. Ud - V en L 2-2 (1-1). 18. Laurent Slot 1-0, 41. Tom Kamphorst 1-1, 50. Feie Overvelde 2-1, 71. Jeroen Harrewijn 2-2.

VROUWEN

Hoofdklasse B (zondag):

Smerdiek – SC Klarenbeek 1-2 (0-1). Doelpunten Klarenbeek: Cynhtia Beekhuis (2x).

Eerste klasse A (zaterdag):

Maarssen – Victoria Boys 5-2 (3-1). Doelpunten Victoria Boys: Sanne Amersfoort en Erika Koetsier.

  1. Lemelervelder wordt clubheld SC Lemele dankzij Eagles

    Lemelervelder wordt clubheld SC Lemele dankzij Eagles

    Jan Vlietstra is door SC Lemele gehuldigd als 'Clubheld van de Amateursport' in de gemeente Ommen. Na de thuiswedstrijd tegen Avereest werd het clubicoon zaterdag getrakteerd op een oorkonde, een mooie bos bloemen en een daverend applaus. De 76-jarige Lemelervelder is al lid sinds de oprichting in 1965. Hij voetbalde lang in het eerste elftal waarmee hij in 1968 kampioen werd, en werd daarna ook een zeer gewaardeerde vrijwilliger. 

Amateurvoetbal