Volledig scherm

Voetbalcijfers Apeldoorn

APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 3 en 4 december op een rijtje:

ZATERDAGVOETBAL

Derde divisie:

DVS'33 Ermelo – FC Lisse 4-1 (3-0). 24. Maurice de Ruiter 1-0, 30. Frank Heus 2-0, 45+1. Heus 3-0, 63. Steven Olsthoorn 3-1, 84. Kay Velda 4-1.

Odin'59 - VVOG 1-1 (1-1). 2. Wilko Braam 0-1. 26. Milo Cremers 1-1.

Hoofdklasse B:

SDC Putten - Flevo Boys 2-2 (2-1). 3. Frank Post 0-1. 7. Rocco Keizer 1-1. 32. 2-1 Rick van den Brink. 70. Aran Nijboer 2-2. Rode kaart: 90. Tomas Boer (Flevo Boys).

Staphorst - Sparta Nijkerk 4-3 (0-2). 15. Ali Alkan 0-1, 17. Bilal Amarzagouio 0-2, 58. Martijn Brakke 1-2, 61. Rob Mijnheer 2-2, 71. Camiel Fidom 3-2, 80. Brakke 4-2, 85. Janic Makizodila 4-3.

NSC - SC Genemuiden 1-0 (1-0). 1. Eyup Terlemez 1-0.

ACV Assen - CSV Apeldoorn 2-1 (1-0). 36. Haaije Feenstra 1-0, 51. Arjen Hagenauw 2-0, 67. Hüseyin Güveli 2-1.

Eerste klasse D:

Nunspeet - FC Zutphen 4-0 (0-0). 49. Gieljan Tissingh 1-0, 60. Lars ten Dolle 2-0, 84. Daryl van den Anker 3-0, 88. Ten Dolle 4-0.

Tweede klasse G:

Vios Vaassen - Scherpenzeel 1-2 (0-2). 1. Rence van der Wal (strafschop) 0-1, 36. Dittgher Aarsen 0-2, 79. Erik Koldenhof 1-2.

AGOVV - VVOP 2-0 (1-0). 33. Marco Bosz 1-0, 84. Lars Hoekman 2-0.

Blauw Geel'55 - Hierden 2-2 (1-2). 24. Aziz Ballouk 1-0, 36. Brian Klaassen 1-1, 45. Ali el Haddadi 1-2, 87. Frank van de Wagen 2-2.

Derde klasse B:

Rood-Wit '58 - EFC '58 3-2 (3-0). 13. Barry Grevengoed 1-0, 33. Jeffrey Kleijer 2-0, 36. Johan van den Brink 3-0, 66. Redouan Arian 3-1, 85. Herbert van de Ham, 3-2.

Waterwijk - FC Horst 0-1 (0-0). 68. Dennis Ruitenberg 0-1.

Zwart-Wit'63 - Buitenboys 1-1 (1-0). 1. Fabian van Panhuis 1-0, 72. Tommy Blesing 1-1.

BAS - Zeewolde 1-0 (1-0). 16. Hessel Korthuis 1-0 (eigen doelpunt).

Derde klasse C:

Teuge - VSCO'61 2-5 (1-3). 25. Dominique van de Grift 0-1, 28. Rinse van de Velde 0-2, 45. Jan van 't Oever 0-3, 66. Ruben Wientjes 1-3, 80. Dominique van de Grift 1-4, 84. Dominique van de Grift 1-5, 88. Rick Smeets 2-5.

Oene - SVI 0-3 (0-2). 8. Stef Tupker 0-1, 40. Wesley Richardson 0-2, 90. Nico Veldman 0-3

Vierde klasse B:

Vierhouten'82 - Elspeet 0-4 (0-3). 10. Bart van Wincoop 0-1, 14. Mark Spijkerboer 0-2, 23. Niels van de Steeg 0-3, 74. Bart van Wincoop 0-4.

Hulshorst - Harfsen 4-3 (2-2). 8. (e.d.) 1-0, 12. Ruben Wassink 1-1, 16. Wassink 1-2, 45. Ronald Jansen 2-2, 55. Jansen 3-2, 56. Luc Valkeman 3-3, 90+3. Melle van der Salm 4-3. Bijzonderheid: 54. Jansen (Hulshorst) mist strafschop.

Turkse Kracht Prins Bernhard 1-5 (0-3). 33. Dick van Rhee 0-1, 37. Kevin van de Ridder 0-2, 45. Van de Ridder 0-3, 49. Michel Bronkhorst 0-4, 57. Gurkan Kirik 1-4, 90. Van Rhee 1-5.

Otterlo - Veluwse Boys 4-1 (2-0). 18. Evan Theunissen 1-0, 25. Marco van Rooijen 2-0, 55. Jeroen Janssen 3-0, 62. Van Rooijen 4-0, 88. Gert René Kok 4-1. Bijzonderheid: 59. Reinier Kok (Veluwse Boys) mist strafschop.

Vierde klasse C:

Wilsum – EZC'84 2-1 (2-0). 18. Patrick Plette 1-0, 32. Sonke de Velde 2-0, 57. Matthijs van de Schootbrugge 2-1.

ZONDAGVOETBAL

Tweede klasse J:

WSV - Achilles '12 1-2 (1-0). 43. Modou Nijang 1-0, 49. Danny Assink 1-1, 84. Koen van Norel 1-2.

Voorwaarts Twello - Robur et Velocitas 1-2 (0-1). 45. Joris Bouwmeester 0-1, 66. Gino Roelofs 0-2, 90. Bruce Schotman.

Derde klasse B:

TKA - Lemelerveld 1-4 (1-2). 23. Job Heerink 0-1, 40. Stijn Kogelman 0-2, 45. Omer Dogan 1-2, 75. Job Heerink 1-3, 90. Stijn Kogelman 1-4.

Overwetering - Columbia 0-0.

Albatross - Eerbeekse Boys 1-1 (1-0). 9. Joren Waardenburg 1-0, 61. Nick Boterman 1-1.

Derde klasse D (noord):

Epe - Hodo 2-1 (1-0). 41. Luke Berkhoff 1-0, 47. Wesly Annen 1-1, 77. Mees Nijland 2-1.

Vierde klasse G:

Groen Wit'62 - Beekbergen 2-2 (0-1). 19. Dennis van Engeland 0-1, 65. Simon Djakic 1-1 (strafschop), 89. Nick Smink 2-1, 90+1. Hidde Bos 2-2. Rode kaart: 87. Jordi Stouten (2x geel, Groen Wit'62).

Alexandria - WWNA 0-3 (0-2). 14. Mickael Koller 0-1, 31. Jordy Harleman 0-2, 81. Axel Hulzebos 0-3. Bijzonderheden: Koller en Harleman (WWNA) missen strafschop.

Brummen - Orderbos 1-2 (1-1). 15. Tim te Velthuis 1-0 (strafschop), 30. Kevin Kamphuis 1-1, 90+5. Lesley Jakobs 1-2. Rode kaart: 60. Jayce Schiks (2x geel, Orderbos), 70. Joeri Peters (2x geel, Orderbos).

KCVO - Klarenbeek 6-1 (3-0). 19. Rick Beekman 1-0, 25. Leon van Eelen 2-0, 35. Edwin Stegeman 3-0, 56. Lennart Elijzen 3-1, 71. Dahley Oortwijn 4-1, 73. Oortwijn 5-1, 82. Stegeman 6-1.

Loenermark - Dierensche Boys 1-3 (1-2). 4. Rowin Wiggers 1-0, 7. Zakaria Kubne Belhaje 1-1, 13. Aron Haverkamp 1-2, 70. Jelle Welgraven 1-3.

Voorst - Apeldoornse Boys 2-3 (1-1). 21. Quincy Lash 0-1, 22. Jelle Koopman 1-1, 65. Lash 1-2, 88. Jeroen Klumpert 2-2, 90+3 Pascal van 't Erve 2-3. Rode kaart: 43. Ozan Ozkan (Apeldoornse Boys, 2x geel.) 52. Mark Lankhorst (Voorst).

ZVV'56 - Victoria Boys 2-2 (2-1). 25. Remco Herms 1-0, 40. Tim Beeking 1-1, 43. Leroy van Wermeskerken 2-1, 80. Dennis Plattel 2-2. Rode kaart: 75. Jurian Speek (2x geel, ZVV'56). Bijzonderheid: 7. Joris van Mierlo (Victoria Boys) mist strafschop.

Vijfde klasse D:

Emst - Epse/Gorssel 1-5 (1-2). 12. Luuk Scholten 0-1, 20. Jesper Nachtegaal 0-2, 31. Jeroen van Essen 1-2, 50. Dirk Roodenburg 1-3, 75. Almir Fizovic 1-4, 85. Mees Bötzel 1-5.

Vijfde klasse G:

Sallandia - V en L 3-0 (1-0). 6. Dick Bos 1-0, 72. Valentijn Kobossen 2-0, 76. Bos 3-0.

VROUWENVOETBAL

Hoofdklasse B (zondag):

Victoria Boys - Nuenen 3-4 (1-3). Doelpunten Victoria Boys: Vera van Asselt, Deveny Derksen en Sanne Amersfoort.

Eerste klasse A (zaterdag):

Wartburgia 2 - SC Klarenbeek 0-2 (0-0). Doelpunten Klarenbeek: Grietien van Gurp en Cynthia Beekhuis.

Amateurvoetbal