Volledig scherm

Voetbalcijfers regio Apeldoorn

APELDOORN/EPE/HARDERWIJK - De voetbalkarakteristieken van het weekeinde van 1 en 2 oktober op een rijtje:

ZATERDAG

Derde divisie:

VVOG - IJsselmeervogels 0-1 (0-1). 17. Oktay Öztürk 0-1.

Jong Almere City FC - DVS'33 Ermelo 2-1 (1-1). 27. Basil Camara 1-0 (eigen doelpunt), 31. Maurice de Ruiter 1-1, 50. Sylvester van de Water 2-1.

Hoofdklasse B:

Flevo Boys - CSV Apeldoorn 3-0 (2-0). 18. Timon Rorije 1-0, 45. William de Boer 2-0 (strafschop), 68. Arnoud Post 3-0.

SDC Putten – Eemdijk 2-0 (1-0). 35. Martijn Duits 1-0, 61. Rocco Keizer 2-0.

SC Genemuiden – Sparta Nijkerk 1-1 (0-0). 64. Frank Kuurman 1-0, 79. Janic Makizodila 1-1. Rode kaart: 23. Donny van der Wal (Sparta Nijkerk).

NSC - Excelsior'31 1-2 (1-0). 45. Nico van den Brom 1-0, 65. Hakim Ezafzafi 1-1, 90. Hielke Penterman 1-2 (pen.).

Eerste klasse D:

Nunspeet - DOS'37 0-2 (0-1). 15. Stefan Huiskes 0-1, 54. Simon Baysoy 0-2.

Tweede klasse G:

VRC - Hierden 3-4 (3-3). 5. Gert Boonen 0-1, 10. Boonen 0-2, 16. Luuk van de Lustgraaf 1-2, 18. Ruben Rentenaar 2-2, 36. Jeroen Spoelstra 2-3, 38. Edwin van den Berg 3-3, 79. Joey Visser 3-4.

Unicum Lelystad – AGOVV 2-1 (2-1). 38. Twan Wijnands 1-0, 39. Bram Kok 2-0, 45. Marco Bosz 2-1.

Vios Vaassen – Blauw Geel'55 0-2 (0-0). 48. Jos Bolks 0-1, 58. Michael Beekhuizen 0-2.

Derde klasse B:

Zwart-Wit'63 – Rood-Wit'58 1-5 (1-3). 10. Mohammed Aheddouch 1-0, 16. Niels Dunsbergen 1-1, 32. Barry Grevengoed 1-2, 44. Grevengoed 1-3, 62. Marcel van Nieuwenhuizen 1-4, 90+3. Jeffrey Kleijer 1-5. Scheidsrechter: Funcke. Rode kaart: 84. Mounir Elablak (Zwart-Wit'63, twee keer geel).

FC Horst - Batavia'90 1-0 (1-0). 87. Aderson Lima 1-0.

Buitenboys - Zeewolde 2-0 (2-0). 6. Dennis de Knijff 1-0, 39. Michael Buth 2-0.

Waterwijk - EFC'58 4-0 (0-0). 57. Paul Kalapnatsing 1-0, 60. Kalapnatsing 2-0, 67. 3-0, 70. Kalapnatsing 4-0. Bijzonderheid: 80. Andrew Schuur (EFC'58) mist strafschop.

Derde klasse C:

Oene - SEH 2-1 (1-0). 24. Jim Schaap 1-0, 48. Arjan Gerrits 2-0, 90+1. Marthijn van der Steege (strafschop) 2-1. Scheidsrechter: Groenhuijsen.

Teuge - Hatto Heim 1-2 (0-0). 58. Jurgen van der Weerd 0-1, 64. Ruben Bouwhuis 0-2, 67. Joey de Croon 1-2.

Vierde klasse B:

Harskamp - Prins Bernhard 2-4 (1-0). 13. Aldo van Norel 1-0, 55. Michael van de Lagemaat 2-0, 58. Dick van Rhee 2-1, 61. Van Rhee 2-2, 72. Van Rhee 2-3, 84. Freek Ruitenberg 2-4.

Harfsen - Elspeet 1-3 (0-1). 1. Niels van der Steeg 0-1, 46. Ruben Wassink 1-1, 48. Van der Steeg 1-2, 60. Van der Steeg 1-3.

Otterlo - Vierhouten'82 3-0 (1-0). 23. Marco van Rooijen 1-0, 70. Van Rooijen 2-0, 87. Van Rooijen 3-0.

Oeken - Veluwse Boys 3-2 (1-1). 4. Jelmar Schoonman 1-0, 26. Wesley Pott 1-1, 64. Marco Heersema 2-1, 75. Gert René Kok 2-2, 76. Heersema 3-2.

Vierde klasse C:

Zalk - EZC'84 6-1 (2-0). 36. Michel Hamer 1-0, 43. Aart Schreuder 2-0, 46. Jorik Schuur 3-0, 47. Schuur 4-0, 61. Hamer 5-0, 76. Dennis Evers 5-1, 86. Jeremy van Dijk 6-1.

ZONDAG

Tweede klasse J:

WSV - Colmschate 4-0 (1-0). 38. Modou Nijang 1-0, 55. Damian Schipper 2-0, 65. Olaf Kluitenberg 3-0, 71. Modou Nijang 4-0.

Derde klasse B:

Albatross - Vaassen 2-2 (0-1). 8. Remco Pannekoek 0-1 (strafschop), 71. Pannekoek 0-2 (strafschop), 88. Erwin Zuyderduyn 1-2, 90. Joren Waardenburg 2-2. Rode kaart: 39. Sander van Hal (Albatross, 2x geel) en 91. Max van Dongen (Vaassen).

Turkse Kracht - Columbia 2-2 (1-1). 20. Furkol Kasci 1-0, Maxime Koutamey 1-1; 60. Danny Koorevaar 1-2, Sidar Kara 2-2.

VV Twenthe - Turkse Kracht Apeldoorn 2-3 (1-1). 19. Baris Yildirim 0-1, 29. 1-1, 46. Samed Kilic 1-2, 89. Furkan Cetin 1-3, 90. 2-3.

Eerbeekse Boys - Wijhe'92 0-1 (0-0). 88. Stefan Hollegien 0-1.

Derde klasse D (Noord):

Steenwijk - Epe 0-7 (0-3). 1. Stefan Lokhorst 0-1, Gerrit Calkhoven 0-2, 14. Dennis Calkhoven 0-3, 50. Stefan Lokhorst 0-4, 55. Koen Logen 0-5, 61. Stefan Lokhorst 0-6, 74. Koen Logen 0-7.

Vierde klasse G:

Apeldoornse Boys - Beekbergen 1-8 (0-5). 13. Jordy Weijland 0-1, 16. Timo Bakker 0-2, 22. Jesse Punt 0-3, 23. Weijland 0-4, 30. Rico de Boer 0-5, 52. Jordy Vakkert 0-6, 74. El Hadj Balde 1-6, 80. Bakker 1-7, 90+1. Anne Zandbergen 1-8. Scheidsrechter: Smienk. Gele kaart: Toutouh, Telnekes (Apeldoornse Boys).

Brummen - Loenermark 5-0 (3-0). 10. Robin van Rheenen 1-0, 16. Daan Ribbers 2-0, 34. Van Rheenen 3-0, 61. Lucas Knip 4-0, 79. Tim te Velthuis 5-0.

KCVO - Groen Wit'62 2-1 (1-0). 20. Dahley Oortwijn 1-0, 72. Jordy Stouten 1-1, 86. Leon van Eelen 2-1.

Orderbos ­ Klarenbeek 0-1 (0-0). 70. Lennart Elijzen 0-1.

Victoria Boys ­ WWNA 2-1 (0-0). 57. Mickael Koller 0-1, 70. Thomas Hendriks 1-1, 81. Jasper Wolbrink 2-1.

ZVV'56 - Alexandria 1-1 (0-0). 75. Ryan Windeveld 0-1, 89. Pascal van Gerrevink 1-1.

Vierde klasse H:

Wissel - Be Quick 0-3 (0-1). 38. Jordy Tempelman 0-1, 67. Metusera Ndibutsa 0-2 (strafschop), 89. Luuk Elsman 0-3.

Vijfde klasse D:

Emst - Basteom 2-2 (1-2). 10. Wouter van Amersfoort 1-0, 32. Daan Tieleman 1-1 (strafschop), 36. Gerrit Vierhuis 1-2, 74. Lorenzo van Gortel 2-2 (strafschop).

ZAALVOETBAL

Eredivisie:

't Knooppunt – WSV/Shoepimp 6-3 (3-0). Doelpunten WSV: Cihan Ozcan 1, Mo Bendadi 1, Samir Makhoukhi 1.

Eerste divisie B:

PFC/Pro Sport Centrum – Jogadores CF 6-4 (3-2). Doelpunten PFC: Jordano Ashruf 2, Mustapha Agarmaoine 1, Joey Jejanan 1, Fouad Ouled Abdellah 1, Mohamed Bouraarassi 1.

  1. Lemelervelder wordt clubheld SC Lemele dankzij Eagles

    Lemelervelder wordt clubheld SC Lemele dankzij Eagles

    Jan Vlietstra is door SC Lemele gehuldigd als 'Clubheld van de Amateursport' in de gemeente Ommen. Na de thuiswedstrijd tegen Avereest werd het clubicoon zaterdag getrakteerd op een oorkonde, een mooie bos bloemen en een daverend applaus. De 76-jarige Lemelervelder is al lid sinds de oprichting in 1965. Hij voetbalde lang in het eerste elftal waarmee hij in 1968 kampioen werd, en werd daarna ook een zeer gewaardeerde vrijwilliger. 

Amateurvoetbal