En weer gaat het mis in beruchte bocht naar A30, auto klapt tegen vangrail
Opnieuw ging het zaterdagavond mis op een oprit van de A30 bij Barneveld. Een auto klapte tegen de vangrail in de inmiddels beruchte bocht.
Het ongeluk gebeurde rond 22.30 uur. De bestuurder van de auto kwam er zonder kleerscheuren vanaf. Waardoor hij de controle over zijn voertuig verloor, is niet bekend.
Het gaat vaak mis in de bocht die de aansluiting vormt van de A1 vanuit Amersfoort op de A30 richting Ede. In 2019 werden maatregelen genomen om de veiligheid te verbeteren. De borden die automobilisten ervan vergewissen dat er een scherpe bocht voor hen ligt, zijn verder naar voren geplaatst en voorzien van een fluoriserende achtergrond.
Toch gaat het in de bocht nog steeds mis. Een langetermijnoplossing is in zicht maar laat nog op zich wachten. De plannen voor een nieuwe aansluiting worden nog uitgewerkt.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
De eeuwenoude bedsteden zijn opgeknapt, maar hoe nu verder met de monumentale Mannenzaal?
Amersfoort -
Goed nieuws voor werkzoekenden in Amersfoort: aantal banen in 2023 groeit gemiddeld hard volgens UWV
In 2023 stijgt het aantal banen in zowel de regio Amersfoort als in de regio Gooi en Vechtstreek. Met name in sectoren als zorg & welzijn, horeca en (specialistische) zakelijke diensten zal de groei het hardst zijn. Dat en meer blijkt uit de Arbeidsmarktprognose 2023-2024 van het UWV.Amersfoort -
Door ‘matchfixing’ Barendrecht zal nacompetitie minstens week langer duren, maandag volgt uitspraak
De nacompetitie voor de strijd om het laatste plekje in de Jack’s League gaat langer duren. De finalewedstrijden stonden voor woensdag 14 en 17 juni op de rol, maar schuiven op naar 21 en 24 juni. De ‘matchfixingskwestie’ van Barendrecht is daar de oorzaak van.Nijkerk -
Groeiend politiek protest tegen opvang asielzoekers in Hoevelaken: ‘We willen harde afspraken maken’
Het gemor over de voorgenomen opvang van 350 asielzoekers in Hoevelaken neemt toe. Na de VVD trappen nu ook het CDA en De Lokale Partij op de rem.Hoevelaken, Nijkerk -
PREMIUM
Verbazing bij deskundigen: waarom maakt Amersfoort het criminelen zó makkelijk? ‘Dit moet professioneler’
Deskundigen verbazen zich hogelijk, nu blijkt dat de gemeente Amersfoort te weinig doet om weerstand te bieden tegen criminelen. Waarom maakt een stad met bijna 160.000 inwoners het de georganiseerde misdaad volgens hen zó makkelijk? En wat zijn de gevolgen voor inwoners? ‘Iedereen weet: er is een groot drugsprobleem. Maar als je niet zoekt, vind je ook niks.’Amersfoort
-
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
-
-
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
Vakantie voor de boeg? Haal voor vertrek de stekkers uit de stopcontacten, draai kranen dicht en zorg vooral dat je huis er bewoond uitziet. Dat adviseert Ilona Snaterse-Leidelmeijer, politievrijwilliger gespecialiseerd op het gebied van preventie.