Wegafsluitingen in Voorthuizen vanwege groot gaslek
Tijdens graafwerkzaamheden op de Rubensstraat in Voorthuizen is een donderdag aan het einde van de ochtend een fors gaslek ontstaan. De omgeving is afgesloten.
Rond 11.30 uur werd de gasleiding tijdens graafwerkzaamheden geraakt. De brandweer werd opgeroepen om het gaslek te dichten.
Omdat het gas met grote hoeveelheden uit de leiding kwam, is de omgeving afgesloten. De Rubensstraat en de Prinsenweg zijn beide dicht en ook een deel van de nabijgelegen begraafplaats is afgesloten.
Buslijn 205 van Barneveld naar Harderwijk moet vanwege de afsluitingen omrijden. Hoelang het nog gaat duren is niet duidelijk.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Scooters botsen frontaal op elkaar bij Kamperbinnenpoort in Amersfoort: twee gewonden
Bij de Kamperbinnenpoort op de Zuidsingel in Amersfoort zijn vrijdagavond rond 20.30 uur twee scooters frontaal op elkaar gebotst. De twee bestuurders zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht met onbekende verwondingen. -
Dertig vluchtelingen, een hond én een kat opgevangen in voormalige supermarkt in Scherpenzeel
In een voormalig winkelpand van Aldi in Scherpenzeel worden sinds enkele dagen dertig (voornamelijk) Oekraïense vluchtelingen opgevangen, waaronder een tiental kinderen. Het pand geld als crisisnoodopvang van waaruit de vluchtelingen zo snel mogelijk worden doorgeplaatst naar een plek waar ze langer kunnen blijven. -
PREMIUMGeld & Geluk
Astrid kwam met niets uit scheiding: ‘Kon binnen jaar auto van 15.000 euro kopen’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen geld en geluk. Astrid wil dat haar kinderen elke week één euro sparen. ,,Zo lief: toen hun oma via WhatsApp was opgelicht, haalden ze hun spaarpot leeg.” -
PREMIUMKEIVERLIEFD
Joris zag Mirjam bij eerste date en was in shock: ‘Ze was nog veel mooier dan op haar foto’s’
Ze wonen nog geen 200 meter bij elkaar vandaan, maar toch kwamen Joris en Mirjam elkaar nooit in het echt tegen. Tot hun paden elkaar via de digitale weg kruisten, en het meteen bleek te klikken. -
PREMIUMUPDATE
Waterschap staat klaar om maatregelen te nemen tegen droogte: ‘Het geeft potentieel veel schade’
Het waterschap Vallei en Veluwe staat in de startblokken om in te grijpen als dat nodig is vanwege aanhoudende droogte. ,,Het geeft potentieel veel schade, dus we zijn alert.’’ Een eerste maatregel gaat volgende week in.
-
PREMIUM
Rookmelder is vanaf 1 juli verplicht op élke woonlaag: hier moet je op letten
Waar rook is, is behalve vuur hopelijk ook een brandmelder. Op elke verdieping van het huis, want dat moet vanaf 1 juli in álle Nederlandse woningen. -
PREMIUMVIDEO
Ilonka maakt boer Wim blij met drollen voor zijn compost: ‘Poep is niet vies, maar rijk aan mineralen’
Een wit emmertje met daarin drie drollen, die zaterdagmorgen vers zijn uitgepoept door haar kinderen. Dat is de bijdrage van Ilonka Neeleman aan de actie Give a shit van boer Wim van den Hengel uit Achterveld. Want waarom waardevolle mensenpoep weggooien om vervolgens dure kunstmest te kopen? ,,Poep? Dat is niet vies.’’ -
Getest: Dit is de beste inbouw-combimagnetron
Wat is de beste inbouw-combimagnetron? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord.