Rory McIlroy.
Volledig scherm
PREMIUM
Rory McIlroy. © Getty Images via AFP

Column Arjan Schouten | De afstand van de golfbal inperken? Alsof je Messi laat schieten met een rugbybal

Arjan Schouten vindt het maar apart dat er in de toekomst een limiet komt aan hoever de beste golfers ter wereld de bal mogen slaan. ,,Door technologische en fysieke ontwikkeling is golf niet meer de sport die het in 1975 was, maar moet het dan dezelfde technologie gebruiken om weer een stap terug in de tijd te zetten?”

1 reactie

  • Mark Nijenhuis

    2 maanden geleden
    De vergelijking met een rugbybal gaat mank. Die kun je, juist door zijn eivorm, veel verder trappen dan een gewone ronde voetbal.
  1. Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?
    lezersvraag

    Mijn moeder (75) slikt al jaren elke dag vijftien pillen, zijn die echt allemaal nodig?

    Passen de medicijnen die je slikt nog wel bij jou? Want van sommige neemt de werking af, of er zijn pillen gekomen met minder bijwerkingen. Als je je zorgen maakt om je vader of moeder dan kan het zeker geen kwaad om de medicatie met je apotheker of huisarts te bekijken, zegt apotheker Sander van den Bogert. In deze rubriek beantwoorden onze deskundigen elke week een lezersvraag over relaties, gezondheid, voeding en andere onderwerpen.