Geplaagd Philadelphia lijdt na sterke start derde nederlaag op rij
De basketballers van Philadelphia 76ers zijn de koppositie kwijt. De 'Sixers' zetten in de eerste weken van het NBA-seizoen zeven van hun acht wedstrijden om in een overwinning, maar ze incasseerden maandagavond bij Atalanta Hawks hun derde opeenvolgende nederlaag (112-94). De ploeg moest daardoor de leiding in de oostelijke divisie afstaan aan Boston Celtics.
Delen per e-mail
De dip van de 76ers kan niet los worden gezien van een corona-uitbraak bij de ploeg. De selectie bestond voor de wedstrijd tegen Atlanta uit slechts negen man. Er moeten minimaal acht spelers beschikbaar zijn om een duel door te laten gaan.
Bij de Hawks was Trae Young de beste schutter met 26 punten, Joel Embiid kwam bij de Sixers tot 24 punten. Met zeven overwinningen tegenover vier nederlagen staat de NBA-club uit Philadelphia nu op de derde plaats, achter de Celtics en Milwaukee Bucks.
De Bucks versloegen Orlando Magic met 121-99. Giannis Antetokounmpo, de meest waardevolle speler (MVP) van de afgelopen twee jaar, maakte zijn rentree na een rugblessure. De Griek tekende voor 22 punten. Washington Wizards won mede dankzij 34 punten van Bradley Beal van Phoenix Suns (128-107).
De wedstrijd tussen Dallas Mavericks en New Orleans Pelicans werd afgelast vanwege de strikte coronaregels. Ook het duel tussen Boston Celtics en Chicago Bulls kan daarom dinsdag niet doorgaan.
Bekijk hier enkele hoogtepunten uit de NBA van gisteravond:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Otter kiest op WK voor dezelfde shorttrackers als op EK
De Nederlandse shorttrackselectie voor het WK in Dordrecht van volgende week kent geen verrassingen. Bondscoach Jeroen Otter heeft voor het individuele toernooi dezelfde zes rijders en rijdsters geselecteerd als voor het EK van vorige maand in Gdansk in Polen. -
Murray leidt Nuggets met 50 punten Nuggets voorbij Cavaliers
Basketballer Jamal Murray heeft zijn ploeg Denver Nuggets in de NBA met een bijdrage van liefst 50 punten langs Cleveland Cavaliers geleid. Het werd in Cleveland 120-103 voor de Nuggets. -
302 interlands
Sloetjes hakt de knoop door en stopt per direct met volleybal: ‘Kriebels kwamen niet’
Volleybalinternational Lonneke Sloetjes (30) zet een punt achter haar carrière. De sterspeelster van het Nederlandse team, met 302 interlands op haar naam, zat sinds mei in een sabbatical. Ze mist de sport te weinig, is nu haar conclusie. Het is mooi geweest. -
Faivre profiteert van val Pinturault en pakt wereldtitel reuzenslalom
De Fransman Mathieu Faivre heeft in het Italiaanse Cortina d’Ampezzo de wereldtitel veroverd op de reuzenslalom. Hij is de eerste Fransman in meer dan vijftig jaar die wereldkampioen wordt op het onderdeel. De Italiaan Luca de Aliprandini werd tweede en het brons was voor Marco Schwarz uit Oostenrijk. -
Zoon Loekasjenko nieuwe voorzitter Wit-Russisch olympisch comité
De zoon van de Wit-Russische president Alexander Loekasjenko is verkozen tot nieuwe voorzitter van het Wit-Russisch olympisch comité. Viktor Loekasjenko (45) volgde vrijdag zijn vader op, zo meldt het Wit-Russische staatspersbureau Belta.
-
'Je hart breekt'
Britse turnsters dreigen met juridische stappen over misbruik
Een groep van zeventien Britse turnsters, onder wie drie olympiërs, ondernemen juridische stappen tegen de bond British Gymnastics wegens vermeend ‘systematisch fysiek en psychologisch misbruik’ door coaches met kinderen vanaf 6/jaar als slachtoffer. -
Nederlandse judoka’s snel klaar op openingsdag in Tel Aviv
Voor de Nederlandse judoka’s heeft de openingsdag van de Grand Slam in Tel Aviv maar kort geduurd. Naomi van Krevel (-52 kilogram), Sanne Verhagen en Pleuni Cornelisse (beiden -57 kilogram) werden vroeg in het toernooi uitgeschakeld. De Grand Slam in de Israëlische stad is voor de Nederlandse judobond het voorlaatste meetmoment voor welke judoka’s naar de Olympische Spelen van Tokio mogen. -
Poloërs zien olympische droom vervliegen tegen wereldtopper Montenegro
De Nederlandse waterpoloërs zijn er niet in geslaagd in de race te blijven voor een olympisch ticket. Oranje moest vandaag in de kwartfinales winnen van Montenegro om de hoop op de Zomerspelen in Tokio levend te houden, maar de nummer 3 van Europa was bij het OKT in Rotterdam te sterk: 13-7.