Mickelson werkt aan nieuwe ‘The Match’ tegen Woods
De Amerikaanse golfer Phil Mickelson heeft best wel zin in een nieuw titanenduel met zijn vroegere 'vijand' Tiger Woods, zeker nu de gehele sportwereld door het coronavirus vrijwel volledig tot stilstand is gekomen. ,,Ik ben ermee bezig, dat is zeker", liet hij op Twitter weten na een vraag van een fan.
Woods (44) en Mickelson (49) waren jarenlang elkaars grootste concurrenten die nauwelijks een woord wisselden, maar die animositeit is geleidelijk aan veranderd in een vriendschap. Woods, goed voor vijftien majorzeges, en 'Lefty', vijfvoudig majorwinnaar, oefenen tegenwoordig vaak samen.
In november 2018 speelden beide grootheden de eerste editie van 'The Match', een zeer lucratief showduel over 18 holes op de Shadows Creek Golf Course in Las Vegas. Publiek was er niet bij en de strijd was alleen tegen betaling te zien op televisie of internet. Mickelson won het golffestijn in de play-off op de vierde extra hole en verdiende daarmee 9 miljoen dollar (circa 8,2 miljoen euro). Woods bleef met lege handen achter.
Voor de tweede editie van 'The Match' worden beide spelers mogelijk aan een golfpartner gekoppeld en dat zou een beroemdheid uit een andere tak van sport kunnen zijn. "Dat zou een extra dimensie aan de wedstrijd geven en onderweg bovendien wat meer gespreksstof opleveren", liet Mickelson eerder al weten.
Het golfseizoen ligt zeker tot eind mei stil vanwege het coronavirus. De eerste majors van het jaar, de Masters en het PGA Championship, zijn daardoor ook uitgesteld.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Met video's
Collin Veijer pakt na zware crash in kwalificatie Moto3 toch een WK-punt
-
PREMIUM
Hoofdprijs voor golfer en ‘overloper’ Brooks Koepka: ‘Deze smaakt misschien het zoetst, na alles wat er gebeurd is’
Hij is een van de verschoppelingen, sinds hij voor vele miljoenen overstapte naar de Saoedische LIV Tour. Als eerste golfrebel won Brooks Koepka op het PGA Championship echter alsnog zijn vijfde major. ,,Deze smaakt het zoetst.” -
Joost Luiten beleeft ‘moeilijke dag’ op KLM Open: ‘Het was overleven’
Met zes van de vijftien gestarte Nederlandse golfers gaat het KLM Open dit weekeinde verder op de baan van Bernardus in Cromvoirt. Natuurlijk met Joost Luiten, al moest de tweevoudig toernooiwinnaar daar flink voor aan de bak. „Het was overleven op een moeilijke dag”, aldus de 37-jarige Bleiswijker.Cromvoirt -
PREMIUMzes vragen2
Een zonneboiler levert gratis warm water: in zoveel jaar verdien je hem terug
Ondanks stijgende prijzen en langere levertijden blijven zonnepanelen als warme broodjes over de toonbank vliegen. Terwijl zonneboilers maar mondjesmaat worden verkocht. Is dat terecht? Zes vragen over de potentie van een zonneboilersysteem op je dak. -
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
Wat veroorzaakt hartaandoeningen, en hoe houd je je hart gezond? Daar gaan meerdere adviezen en wijsheden over rond. Cardioloog Janneke Wittekoek vertelt wat er waar is van zes veelgehoorde stellingen over hartgezondheid.
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
-
-
-
PREMIUM1
Rinus ‘Veekay’ Van Kalmthout: ‘Wil in de IndyCar doen wat Max Verstappen in de Formule 1 doet’
Voor de vierde keer start Rinus van Kalmthout (22) zondag aan de Indy 500. Wederom van de eerste startrij, op zoek naar succes en eeuwige roem op The Brickyard. ,,Ik wil in de IndyCar doen wat Max Verstappen in de Formule 1 doet.’’ -
PREMIUM
WK judo loopt uit op sof voor Nederland: 'We hebben gewoon te weinig mensen in de top 8'
Met brons bij de landenteams verliet Nederland gisteren nog met opgeheven hoofd het WK judo in Qatar, waar individueel slechts twee bronzen plakken werden behaald. ,,We moeten grondig gaan evalueren hoe dit komt.”