Nieuw-Zeeland treft Engeland in halve finale WK rugby
videoTitelverdediger Nieuw-Zeeland en Engeland nemen het in de halve finale van het WK rugby in Japan tegen elkaar op. De rugbyers van Nieuw-Zeeland overklasten in de kwartfinale in Tokio Ierland met 46-14. Engeland had eerder op de dag Australië verslagen met 40-16.
Delen per e-mail
Nieuw-Zeeland gaf de Ieren vanaf de start geen kans en liep als snel uit naar 10-0. Bij rust stond het 22-0 voor de ‘All Blacks’ en was de wanhoop van de gezichten te lezen bij de Ierse rugbyers. Pas na ruim een uur, bij de stand van 34-0, wist Ierland tot scoren te komen. Toen was de wedstrijd allang beslist.
Eerder won Engeland dus al ruim van Australië. Het zag Australië met een penalty op 0-3 komen, maar nam al snel de leiding met een try van Johnny May. Twee minuten later deed May dat opnieuw en bracht hij de Engelsen op een comfortabele voorsprong. Halverwege stond het 17-9. Australië bracht de spanning meteen in de tweede helft even terug met een try (17-16), maar de Engelse rugbyers liepen daarna overtuigend uit naar 40-16.
De rugbyers van Nieuw-Zeeland wonnen de afgelopen twee WK’s. Engeland werd wereldkampioen in 2003. Het is voor het eerst sinds 1999 dat beide landen elkaar treffen op het WK. Nieuw-Zeeland won toen met 30-16 in de groepsfase van de Engelsen. Engeland overleefde op het vorige WK in eigen land in 2015 de groepsfase niet. Op het WK van 2011 werd het land in de kwartfinales uitgeschakeld door Frankrijk. De Engelse rugbyers werden één keer wereldkampioen, in 2003.
Bekijk hier de samenvatting van de kwartfinale tussen Engeland en Australië:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kickbokswereld leeft mee met zwaargewonde Robin van Roosmalen
Vanuit de kickbokswereld wordt geschokt gereageerd op het nieuws dat meervoudig kampioen Robin van Roosmalen ernstig gewond is geraakt bij een auto-ongeluk waarbij zijn zus Melissa omkwam. Op social media steken honderden mensen Van Roosmalen en zijn familie een hart onder de riem. -
Video Utah Jazz klimt door zege op Pelicans naar tweede plaats, Jokic leidt Nuggets naar winst
Utah Jazz blijft goed presteren in de Eastern Conference van NBA. De basketballers uit Salt Lake City versloegen in eigen huis New Orleans Pelicans met 118-102. -
video Brooklyn Nets in eerste NBA-duel met ‘Big Three’ onderuit
Voor het eerst hebben de topbasketballers Kyrie Irving, Kevin Durant en James Harden samengespeeld bij Brooklyn Nets. De drie supersterren konden niet voorkomen dat de club uit New York onderuit ging bij Cleveland Cavaliers. Na een dubbele verlenging stond er 147-135 op het scorebord in Cleveland. -
Indiana Pacers verplettert Portland Trail Blazers in derde kwart en boekt ruime zege
Indiana Pacers heeft in de NBA een ruime zege behaald op Portland Trail Blazers. Het werd 111-87. -
Ontketende Lakers boeken vijfde overwinning op rij
Los Angeles Lakers heeft de vijfde zege op rij geboekt in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA en daarmee de leiding in de westelijke divisie stevig in handen. De regerend kampioen won met 112-95 van New Orleans Pelicans. Vedette LeBron James was goed voor 21 punten en 11 assists.
-
Samenvatting Nederlandse waterpolosters spelen gelijk tegen Italië in strijd om olympisch ticket
De Nederlandse waterpolosters hebben hun tweede wedstrijd op het olympisch kwalificatietoernooi in Triëst gelijkgespeeld. Tegen Italië werd het 7-7 (2-1 1-2 3-3 1-1). Bij een goed resultaat in het volgende duel met Frankrijk, in beginsel een formaliteit, staat Oranje in de halve finale. Er zijn twee tickets voor de Olympische Spelen van Tokio te vergeven. -
Benavides profiteert optimaal en neemt voorschot op winst Dakar
Kevin Benavides heeft een voorschot genomen op de eindzege in de Dakar Rally. De 32-jarige Honda-motorcoureur profiteerde in de voorlaatste etappe, van Al Ula naar Yanbu, van problemen bij zijn concurrenten Ricky Brabec en Joan Barreda. -
Pluim scherpt eigen Nederlands record polsstokhoogspringen aan
Atlete Femke Pluim heeft in het Franse Bordeaux haar eigen Nederlands record polsstokhoogspringen (indoor) met één centimeter aangescherpt. Het nieuwe record is 4,51 meter.